X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Whethu Backpackers

6 George street, Grahamstown, Güney Afrika

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Backpackers homestyle yaşam için yurt fiyatları sunuyor Whethu. 30 Sleeping, odalarımız banyolu tesisleri ile güzel kişilik yataklı odalarda 6 veya 8 kişi yurtlar arasında değişir. Son Xhosa 'Parmak Köyü' muhteşem manzarasını sunan zeminini kaldırdı bizim üzerine lider önce, misafirler tarafından paylaşılan geniş bir açık plan yaşam alanı üzerine oda açık, yenilenmiş. Büyük bir bahçe kampına veya içinizden güneş tapanların isteyenler için kullanılabilir.

Özellik sadece 1 km uzaklıkta şehir merkezine ve Rodos üniversite kampüsünde mesafede yer almaktadır. Sadece büyük bir yerel marketten ve on dakika yoldan aşağı Grahamstown gece hayatı, atılmış ve alışveriş sunabileceği en iyi yürüyün. Bisikletler biraz daha keşfetmek isteyenler için kullanılabilir.

Eğer iki dünyanın en iyi istiyorsanız, sırt çantalı vibe aile B + B deneyimi, o zaman Whethu size göre. Uzman personelimiz sizleri ağırlamaktan bekliyor.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Havaalani Transferlierí
  • Ortak oda
  • Ücretsiz Otopark
  • Yatak Çarşafları Dahil
  • Açık Teras
  • Otopark


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Whethu Backpackers Located at 6 George street, , Grahamstown.
Whethu Backpackers
South Africa
Grahamstown Eastern Cape 6140 6 George street
0% 29
-33.3158079 26.5362954
Whethu Backpackers
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     Standart 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     6 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 6 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     6 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 15 Yatak Gemischter Schlafsaal     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Standart 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 5 Yatak Özel Ortak Banyo