X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wada Hostel in Guilin'e yol tarifleri

No.212,Huanchengxi 1 Road, Guilin, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 94%Tesisler

Çeviren Google SÜPER KOLAY ULAŞIM - Biz büyük bir sokakta ve en büyük alışveriş merkezi karşısında konum - kolayca bizi bulmak için Hostelworld ya da web sitemizden bizim haritası kullanın. Tüm yol işaretleri İngilizce de olduğunu unutmayın ve turistler için Çin Lütfen

-------------------------------------------------- ----------------------------------
Guilin Tren İstasyonu veya Guilin Otobüs Terminali'ne Wada Hostel
-------------------------------------------------- ----------------------------------
: Yürüyüş tarafından
Istasyon çıkın ve, ana cadde üzerine doğru Zhongshan (Nan) Yol açın. Shanghai Yolu üzerinde sağa dönün ve köprü altında gitmek. Huancheng Xiyi Yol üzerine sol kesiştiği fırsatta. Yaklaşık 300 m için düz gidin. Sol tarafta iki taş aslan heykelleri ve Wada Hostel işareti ile bir kapı göreceksiniz. Kapıdan gidin ve sol bizi göreceksiniz.

Toplu Ulaşım tarafından:
Zhongshan Yolu üzerinde tren veya otobüs istasyonu çıkın. Otobüs durağı istasyonu önünde olduğunu. Sokak arası yok. (06:30 22:00 'a kadar) otobüs NO.10 alın ve son durakta inin, Yuan Lin Zhi Wu Yuan (园林 植物园), daha sonra, sokağa geri yürümek Huancheng Xiyi Rd ve çapraz. İki taş aslan heykelleri ve işareti ile bir kapı göreceksiniz. Kapıyı girin ve sol tarafta.

Taksi ile:
Taksi şoförü bizim adres kartı ve numarası mevcut. Bizi bulmak sorun olmalıdır.

Ayrıca, tren istasyonundan ücretsiz bir pick-up almak için önceden bize bilgi.

--------------------------------------------
Guilin Uluslararası Havaalanı'ndan
--------------------------------------------
Shuttle otobüs ile:
Havaalanından servis otobüsü almak ve ilk durağı, HONG KONG HOTEL (uzun yuvarlak bina) ininiz. , Kavşaktan sağa dönün Huangcheng Xiyi Rd ve bir sonraki trafik ışığı ulaşana kadar yaklaşık 5 dakika yürüyün. Sen 2 aslan heykelleri ve hostel işareti ile bir kapı girişi göreceksiniz. Yürüyüş ve sol tarafta konum.

Wada en Kişisel Pickup Servisi tarafından:
Wada için en güvenilir ve güvenli bir şekilde bizim alma hizmeti geçer. Biz havaalanı çıkışından doğrudan almak ve çizgiler, dolandırıcılık, ve çılgın sürücüleri kaçınmak gerekir. Hizmet sadece ¥ 120 araç başına (4 kişi kapasiteli) içindir. Kişisel sürücü havaalanında çıkışında adınız ile bir işareti düzenleyecek. Lütfen e-posta veya uçuş numarası ve varış saatini onaylamak için önceden bizi arayın.

------------------------------------------
Guilin Kuzey Tren İstasyonu'na
------------------------------------------
Otobüs No 1 alın ve Xiangshan Qu Zhengfu ininiz (象 山区 政府), yürümeye 2. trafik ışığı sonra, caddenin karşısında solda iki taş aslan heykelleri ve işareti ile bir kapı göreceksiniz. Kapıyı girin ve sol tarafta.

Web sitemizi ziyaret edin ve daha fazla bilgi için haritaya bakın. Eğer size yardımcı olacak yönergeleri ve diğer bilgileri yazdırmak emin olun. Eğer herhangi bir endişeniz varsa, doğrudan bizimle temasa geçiniz.