X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Viva Hostel Minsk'e yol tarifleri

Zhukovskogo St, 4, Minsk, Beyaz rusya

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Adres: Zhukovskogo Caddesi, 4, Minsk

Merkez otobüs / tren istasyonu Gönderen:

Tren istasyonundan, altgeçit take içinden yürümek ve arka Druzhnayaat yerel otobüs istasyonunda çıkıyor. Diğer tarafta bu yürüyüş boyunca ve aşağı gidiş metal merdiven almak. , Sola tren köprünün altından geçmek ve ikinci trafik ışıklarına kadar Tolstogo cadde boyunca yürüyün. Bu Tolstogo, Mogilevskaya ve Zhukovskogo sokaklarda kavşak olduğunu. Burada yol çapraz gerekir ve Zhukovskogo caddenin sağ tarafındaki sayı 4 ile ikinci yüksek katlı bina ihtiyacımız var. Kırmızı / bej tuğladan yapılmış ve iki süpermarketler karşısında yer almaktadır. Tüm yol yürüyerek yaklaşık 10 dakika sürer.

Institut Kultury metro istasyonuna:
Mogilevskaya sokak çıkışa. Metro istasyonu çıkan, yol çapraz gerekir. Sola dönün ve Mogilevskaya Caddesi boyunca beş dakika yürüyün. İlk kavşağında, Zhukovskogo cadde, sağa dönün ve bina numarası 4, sokaktan özel bir giriş gidin.

Ayrıca Institut Kultury metro istasyonuna herhangi bir otobüs veya troleybüs yakalamak ve biz sadece bir satır aşağı durmak ediyoruz.

Hostel 'VIVA' havaalanına Minsk-2 Gönderen:

Bu Minsk 40 km uzaklıkta yer almaktadır. 3 şekilde orada alabilirsiniz:
; 1) taksiyle - hızlı ve pahalı, 40 $ - 50 dakika - 50 $ seyahat süresi 40

2) toplu taşıma - yavaş ve ucuz. Otobüs durağına Merkez havaalanından otobüsle, sonra tren istasyonuna geliyor. Tren istasyonundan, altgeçit take içinden yürümek ve arka Druzhnayaat yerel otobüs istasyonunda çıkıyor. Diğer tarafta bu yürüyüş boyunca ve aşağı gidiş metal merdiven almak. , Sola tren köprünün altından geçmek ve ikinci trafik ışıklarına kadar Tolstogo cadde boyunca yürüyün. Bu Tolstogo, Mogilevskaya ve Zhukovskogo sokaklarda kavşak olduğunu. Burada yol çapraz gerekir ve Zhukovskogo caddenin sağ tarafındaki sayı 4 ile ikinci yüksek katlı bina ihtiyacımız var. Kırmızı / bej tuğladan yapılmış ve iki süpermarketler karşısında yer almaktadır. Tüm yol yürüyerek yaklaşık 10 dakika sürer.

3) Biz de önceden rezervasyonu Havaalanından / transfer sunuyoruz. maliyeti 35 $ 'dır