X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Viva Hostel Minsk'e yol tarifleri

Zhukovskogo St, 4, Minsk, Beyaz rusya

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 77%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 75%Tesisler

Çeviren Google Adres: Zhukovskogo Street, 4, Minsk

ÜCRETSİZ VIVA kalın!
Biz misafirlerimize arasında bir piyango yürütmek her Pazar önümüzdeki hafta için hostel VIVA içinde yatak rezervasyonu. Ödül - bir gün için VIVA ücretsiz kalıyorum!

Merkez otobüs / tren istasyonu:

Tren istasyonundan, altgeçit almak bunun üzerinden yürümek ve arka yerel otobüs istasyonu ï ¿½ Druzhnayaï ¿½ dışarı gel. Diğer tarafına bu yürümek ve aşağı gidiş metal merdiven almak. Tren köprünün altından geçmek ve ikinci trafik ışıklarına kadar Tolstogo cadde boyunca yürüyün, sola çevirin. Bu Tolstogo, Mogilevskaya ve Zhukovskogo sokakların kavşak olduğunu. Burada yol çapraz gerekir ve Zhukovskogo caddenin sağ tarafındaki sayı 4 ile ikinci yüksek katlı bina gerekir. O kırmızı / bej tuğladan yapılmış ve iki süpermarketler karşısında yer almaktadır. Tüm yol yürüyerek yaklaşık 10 dakika sürer.

Institut Kultury metro istasyonu:
Mogilevskaya sokağa çıkışa. Metro istasyonu üzerinden geliyor, size yol çapraz gerekecek. Sola dönün ve Mogilevskaya Caddesi boyunca beş dakika boyunca yürüyün. İlk kavşağında, Zhukovskogo cadde, sağa dönün ve ev numarası 4, sokaktan, özel bir girişe gidin.

Ayrıca Institut Kultury metro istasyonuna herhangi bir otobüs veya troleybüs yakalamak ve biz sadece bir satır aşağı durdurmak ediyoruz.

Havaalanı ï ¿½ dan Minsk-2i hostel 'VIVA' için ¿½:

Minsk'te 40 km uzaklıkta yer almaktadır. 3 yollardan oraya edebilirsiniz:
, 1) taksiyle - hızlı ve pahalı, 40 $ - 50 dakika - 50 $ seyahat süresi 40 olduğunu

2) toplu taşıma - yavaş ve ucuz. Havaalanından otobüs terminaline ï ¿½ Centrali ¿½ bir otobüsle, sonra tren istasyonuna geliyor. Tren istasyonundan, altgeçit almak bunun üzerinden yürümek ve arka yerel otobüs istasyonu ï ¿½ Druzhnayaï ¿½ dışarı gel. Diğer tarafına bu yürümek ve aşağı gidiş metal merdiven almak. Tren köprünün altından geçmek ve ikinci trafik ışıklarına kadar Tolstogo cadde boyunca yürüyün, sola çevirin. Bu Tolstogo, Mogilevskaya ve Zhukovskogo sokakların kavşak olduğunu. Burada yol çapraz gerekir ve Zhukovskogo caddenin sağ tarafındaki sayı 4 ile ikinci yüksek katlı bina gerekir. O kırmızı / bej tuğladan yapılmış ve iki süpermarketler karşısında yer almaktadır. Tüm yol yürüyerek yaklaşık 10 dakika sürer.

3) Biz de önceden rezervasyonu / havaalanından transfer sunuyoruz. Maliyeti 35 $ 'dır