X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Vistas de Lisboa'e yol tarifleri

Rua dos Douradores 178, 4th floor, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


67%Oy

  • 68%Ekonomik
  • 69%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 68%Çalışanlar
  • 55%Atmosfer
  • 57%Temizlik
  • 63%Tesisler

Çeviren Google Lizbon Havaalanı neredeyse şehrin merkezinde yer almaktadır, bu yüzden sadece varış dakika içinde otel olabilir.

Bir taksi karşılaştırılabilir fiyatlarla kullanılabilir çeşitli ucuz profesyonel taşımacılık hizmetleri vardır.

Tabii ki, taksiler de şehir merkezine ulaşmak için hızlı bir yoldur. Onlar terminalleri dışında dizilmiş, ve hatta Bagaj ile, 10 ile 15 Euro arasında size mal olmalıdır.

Kırmızı çizgi havaalanında metro (yeraltı) istasyon hızla Lizbon diğer bölgelerine tren bağlantıları için Oriente Station tarafından geçen, şehir merkezine götürür. çizgi sonra Cais do Sodré'ye doğru Mavi Hat değiştirmek gerekecektir Alameda olmalıdır São Sebastião ancak çıkış son istasyonuna doğru devam ediyor. Rossio İstasyonu ve oradan bizim Hostel sadece 5 dakika uzaklıkta olacak: Sizin Dur olacak

Birkaç otobüsler de doğru geliş terminali dışında durdurmak ve büyük bagaj yoksa, sen uptown büyük caddeleri geçmiş çalışır ve eski şehir merkezinde biter otobüs 744 alabilir.

Bagaj dolu olanlar belki havaalanı ve şehir merkezi arasında çalışan Aerobus almalıdır. Bir bilet sürücü doğrudan satın ve şu anda 3,50 € duruyor olabilir. Onlar her 20 ila 30 dakika çalıştırmak ve Entrecampos, Campo Pequeno, Av.da Liberdade'de, Restauradores, Rossio, Praça olarak kentin önemli noktalarında durdurmak Comércio ve Cais Sodré do. Gemide, otobüs alanı yaklaştıkça her durak gösteren ekranlar vardır. , Rossio sağ durağı üzerinde çıkmak için emin olun.