X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Villa Saint Exupery Beach'e yol tarifleri

6 Rue Sacha Guitry, Nice, Fransa

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 77%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 70%Temizlik
  • 77%Tesisler

Çeviren Google Nice Havaalanı'na:
(: 23h35 de 20-30 dk, son kalkış 6EUR, süresi) otobüs Promenade bıraktığı döner gibi ilk durağı otobüs durağı Albert 1er için Terminal 1 ya da 2 otobüs 98 atın. Trafik yönünde yürümeye devam ve sağ ana kare Yeri Massena üzerine döner gibi yolu takip edin. Çeşme sola dönün ve Massena tramvay durağı tramvay hatları izleyin. Galleries Lafayette mağazasına etrafında yürüyün ve Rue Sacha Guitry dönüşür.
Biz, 6'da rue Sacha Guitry vardır.

Nice Ville tren istasyonundan:
Çıkışında sola dönün ve tramvay durağı (yaklaşık 3 dakika) boyunca yürümek. Tramvay 6:00-12:30 her altı dakikada bir çalışacak. Yürüyerek: sağa dönün ve Massena 2 durak (10 dakika) için tramvay hatları takip edin. Tramvayla: tramvay Massena Yön Hopital Pasteur 2 durak (5 dakika, 1.50EUR) alır. Galleries Lafayette mağazasına etrafında yürüyün ve Rue Sacha Guitry dönüşür.
Biz, 6'da rue Sacha Guitry vardır.

Arabayla:
A8 karayolu kapalı çıkış 50 Nice Centre atın. Promenade des Anglais (Bord de Mer) - Nice Centre için işaretleri izleyin. Sağ tarafta denize, Promenade des Anglais'e boyunca sahil şeridini takip edin. Meridian Hotel ve (sol tarafta) Casino Ruhl at sol şeritte kalmak. Monaco-Menton Genler: mavi işareti ile terminalini sola ikinci dönüm atın. Sağınızda çeşme ile ana kare (Place Massena) Çapraz. Güzel-Nord için işareti takip eden ilk sola atın ve Rue Alberti üzerine düz götürmek. Sol, Rue des Postes Otel ikinci sokak atın. Sol, Rue Sacha Guitry ikinci sokak atın. Villa Saint Exupery Beach pansiyon sol taraftaki sayı 6 Rue Sacha Guitry yer almaktadır.