X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Villa Saint Exupery Beach'e yol tarifleri

6 Rue Sacha Guitry, Nice, Fransa

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 72%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 78%Çalışanlar
  • 79%Atmosfer
  • 67%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından:
Otobüs gibi ilk durağı otobüs durağı Albert 1er, için Terminal 1 veya 2 otobüs 98 mesire (: 20-30dk, 23h35 sonunda dönüş 6EUR, süresi) bıraktığı döner. Yürümeye devam et ve sağ ana kare Yeri Massena üzerine döner gibi yolu takip edin. Çeşme sola dönün ve Massena tramvay durağı tramvay hatları izleyin. Galleries Lafayette alışveriş merkezi etrafında yürüyün ve Rue Sacha Guitry dönüşür.

Nice Ville tren istasyonu Gönderen:
Çıkışında sola dönün ve tramvay durağına yürüyüş boyunca. Tramvay 06:00-02:00 her altı dakikada bir çalışacak. Sen (Yön Pont Michel / Hopital Pasteur) (1.50EUR) aşağı durur Massena (10 dk) durdurmak veya tramvay 2 almak aşağı tramvay tramvay hatları boyunca yürümek ve Massena'nın kapalı alabilirsiniz ya. Galleries Lafayette alışveriş merkezi etrafında yürüyün ve Rue Sacha Guitry dönüşür.

By car:
A8 karayolu kapalı çık 50 Nice Centre atın. Nice Centre (bord de mer) için işaretleri izleyin. Tüm yol Promenade des Anglais'de sahil aşağı sürün. Meridian Hotel ve Casino Ruhl de (sol taraftaki) sol şeritte kalmak. Mavi bir işaret Monaco-Menton Genleri ile terminalini sola ikinci dönemeci. Sağda çeşme ile ana kare (Place Massena) çapraz. Nice-Nord için giriş aşağıdaki ilk sola dönün ve düz Rue Alberti üzerine sürücü. Solunda, Rue Hotel des Postes üzerine ikinci sokağa sapın. Solunda, Rue Sacha Guitry üzerine ikinci sokağa sapın. Villa Saint Exupery Beach hostel sol taraftaki sayı 6 Rue Sacha Guitry yer almaktadır.