Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Victoria Inn

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Yer

65-67 Belgrave Road, Victoria

Tesis Konumu

Çeviren Google
Heathrow Havaalanı'na
UNDERGROUND BY - Acton Town İstasyonu Piccadilly Hattı atın.
Acton Town İstasyonu'na Victoria istasyonuna İlçe Hattı alır.

ARABA - Hyde Park köşesine A4 üzerine M4 otoyolu atın. Victoria ve Vauxhall Bridge için işaretleri izleyin. Vauxhall Bridge Road üzerinde, Belgrave Road Wilton Yolu'na sağa.

Heathrow Havalimanı'na Victoria İstasyonu - 'AIRBUS A1' - OTOBÜS İLE.
İlk otobüs günlük 6.30 Victoria bırakır. 17:10 kadar sonra her 15-20 dakikada.
Sonra 05:40, 18:10, 20:30 ve kadar her 30 dakikada bir.

Her 15 dakika. * Paddington İstasyonu'na Heathrow Terminal 1,2 ve 3 yolculuk 15 dakika, daha Terminal 4 den yaklaşık 7 dakika sürer.

LONDRA ŞEHİR HAVAALANI
Havaalanı Servisi otobüsü (tel: (0088 020) 7646) Canary Wharf (2) ve Liverpool Street istasyonuna çalışan (5). Servis otobüsleri de Jubilee Line ve Docklands Hafif Raylı tarafından sunulan Canning Town istasyonuna (2), her on dakikada bir çalışacak. Silvertown & London City Havaalanı tren istasyonu Willesden Junction aracılığıyla Richmond Silverlink Metro hizmetleri için terminal binası bir on dakikalık yürüme mesafesindedir. Computacab taksi hizmetleri (tel: (020) 7646 0850) Londra'nın merkezinde içine 29 şarj

Stansted Havaalanı'na
TRENİYLE - Liverpool Street Station Hızlı tren daha sonra yeraltı Victoria istasyonuna (Circle Line) alır.

Luton Havaalanı'na
TRENİYLE - Şehirlerarası Kings Cross St Pancras sonra Pimlico'da veya Victoria İstasyonu'na yeraltı Victoria Hattı alır.

TAKSİ İLE

Geleneksel Londra taksileri - - düzenlenir ve Londra Heathrow Havaalanı'na içinde herhangi bir noktadan Central House Hotel düz götürecektir Londra aşina değilseniz, size 'Kara Kabinler' farkında olmalıdır.

67 Belgrave Road - söylemek zorunda tüm 'Victoria Inn, 65. Victoria Lütfen 've onlar orada götürecektir.

Siyah Kabinler Büyükşehir Polisi tarafından lisanslı. Onların sürücüler uzmanları ve faaliyet izin verilmeden önce titiz sınavları geçmek zorunda.

Ne Taksi metre gösterileri ödeme. Onlar hemen hemen her Londra, her Otel, Büyükelçiliği, Tren İstasyonu, Tiyatro ve Airport sokak, yanı sıra çok sayıda restoran, gece-noktalar ve eğlence mekanları biliyorum.

Bir İpucu zorunlu değildir, ancak başparmak kuralı ücret% 10 olduğunu.

'Minicabs' bir araba kendi bireylerdir, ve düzenlenmiş değildir - bazı iyi ve makul fiyatlı, ancak bir azınlık aşırı şarja tarafından yabancılık yararlanmak ve rota bilemezsiniz. Her zaman açıkça hedefinizi devlet ve bir minicab girmeden önce bir fiyat katılıyorum. Anlaşılan fiyat değil bir kuruş daha fazla ödeme, ve ne olduğunu açıkça olun.

Güvenlik sizin endişe ise, her zaman bir siyah Cab kullanmak

OTOBÜS İLE

Otel, Victoria ve Pimlico Metro İstasyonları arasında yer almaktadır. Otobüs 24 Hampstead Heath doğru, Victoria istasyonuna, Westminster Katedrali ve Westminster Abbey, Parlamento Binası, Downing Street, Trafalgar Meydanı., Leicester Sq., Centre Point ve kuzeye gider. Bu otelin hemen dışında durur ..

Sayı 24 Otobüs - Pimlico'da için Hampstead Heath - sadece dışarı yan Victoria Inn durur. Belgrave Road ilk durağında bırakmak için sürücü isteyin.

ULAŞIM YÜRÜYÜŞ

Victoria Metro istasyonundan
10 Tutanaklar Mesafesi Yürüyüş: Victoria istasyonundan, Wilton Yolu çıkışına; (Warwick Across the Street) Denbigh Caddesi gitmelidir Wilton Road sağa çevirin. Denbigh Caddesi'nin sonunda Belgrave Road giden ilk sola çekmek. Belgrave Road sol taraftan bizi bulacaksınız.

Pimlico Metro İstasyonu'na
Bessborough Street Pimlico gelen Belgarve Road ikinci hakkını almak Out, otel, sağ tarafta 65-67 Belgrave Road (10 dakika yürüme mesafesinde).

Victoria otogarından
6/7 Tutanağının Mesafesi Yürüyüş: Victoria Station bırakın ve Buckingham Palace Road aşağı sola. ve Eccleston Köprüsü üzerinde sağa dön. Köprü üzerinde yürümek ve düz devam. Yol Belgrave yol olur. Ve Victoria Inn solda.

Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×