X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Victoria Inn'e yol tarifleri

65-67 Belgrave Road, Victoria, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 72%Tesisler

Çeviren Google Heathrow Havaalanı'na
Underground - Acton Town istasyonuna Piccadilly Hattı atın.
Acton Town İstasyonu'na Victoria istasyonuna İlçe Hattı alır.

ARABA İLE - Hyde Park köşesinde A4 üzerine M4 otoyolu atın. Victoria ve Vauxhall Bridge işaretlerini takip edin. Vauxhall Bridge Road üzerinde, sağ Belgrave Road Wilton Yolu'na çevirmek.

OTOBÜS İLE - 'AIRBUS A1' - Victoria Station Heathrow Havaalanı'na.
İlk otobüs günlük 6.30 Victoria bırakır. Ardından her 15-20 dakikada 5:10 kadar.
Ardından 05:40, 18:10, ve her 30 dakikada 8.30 kadar.

Her 15 dakika. * Paddington İstasyonu, Heathrow Terminal 1,2, ve 3 yolculuk yaklaşık 7 dakika daha Terminal 4, 15 dakika sürer.

London City Havalimanı'na
Havaalanı Servisi otobüsü (tel: (020) 7646 0088) Canary Wharf çalışır (2) ve Liverpool Street istasyonu (5). Servis otobüsleri de Jubilee Line ve Docklands Hafif Raylı tarafından servis edilir Canning Town istasyonuna her on dakikada bir (2), çalıştırın. Silvertown ve London City Airport tren istasyonu Willesden Kavşağı üzerinden Richmond Silverlink Metro hizmetler için terminal binasının bir on dakikalık yürüme mesafesindedir. Computacab taksi hizmetler (tel: (020) 7646 0850), Londra merkezine 29 şarj

Stansted Havaalanı'na
TRENİYLE - Liverpool Street İstasyonu'na Hızlı tren sonra Victoria İstasyonu'na yeraltı (Circle Line) alır.

Luton Havaalanı'na
TRENİYLE - Kings Cross St Pancras Şehirlerarası sonra Pimlico'da veya Victoria istasyonuna yeraltı Victoria Hattı alır.

TAKSİ İLE

Geleneksel Londra Taksi - - düzenlenir ve Londra Heathrow Havaalanı içinde herhangi bir noktadan Central House Hotel, düz götürecek Londra'da aşina değilseniz, size 'Siyah Kabinler' farkında olmalıdır.

67 Belgrave Road - Eğer tüm söylemek zorunda 'Victoria Inn, 65'tir. Victoria lütfen 've onlar sizi oraya götürecek.

Siyah Kabinler Metropolitan Polisi tarafından lisanslı. Onların sürücüleri profesyoneller vardır ve onlar çalışmasına izin vermeden önce titiz sınavları geçmek zorunda.

Sen ne taksi-metre gösterileri ödersiniz. Onlar Londra'da hemen hemen her sokağı biliyorum, her otel, Embassy, ​​Tren Garı Tiyatro ve Havaalanı, yanı sıra çok sayıda restoran, gece-noktalar ve eğlence yerleri.

Bir İpucu zorunlu değildir, ama bir kural ücretinin% 10'dur.

'Minicab' bir araba sahibi bireyler ve düzenlenmiş değildir - bazı iyi ve makul fiyatlı, ancak bir azınlık aşırı şarja tarafından yabancılık yararlanmak ve rota bilemezsiniz. Her zaman açıkça hedef devlet ve bir minicab girmeden önce bir fiyat katılıyorum. Açıkça anlaşılan fiyat bir kuruş daha fazla ödeyecek ne olduğunu, ve emin olun.

Güvenlik sizin endişe ise, her zaman siyah bir taksi kullanın

OTOBÜS İLE

Otel Victoria ve Pimlico Metro İstasyonları arasında yer almaktadır. Otobüs 24 Victoria İstasyonu, Westminster Katedrali ve Westminster Abbey, Parlamento, Downing Street, Trafalgar Sq gider., Hampstead Heath doğru Leicester Sq., Centre Point ve kuzey,. Bu otelin hemen dışında durur ..

Sayı 24 - Otobüs Pimlico'da Hampstead Heath - sadece dışarı kanattan Victoria Inn durur. Belgrave Road ilk durağında bırakmak için sürücü isteyin.

YÜRÜYÜŞ TARİFİ

Victoria Metro istasyonu
10 Dakika yürüme mesafesi: Victoria istasyonundan, Wilton Yolu çıkışına; Wilton Road sağa çevirin (Warwick Across Street) Denbigh Caddesi yol açacaktır. Denbigh Caddesi'nin sonunda Belgrave Road giden ilk sola dönün. Belgrave Road sol taraftan bizi bulacaksınız.

Pimlico Metro İstasyonu'na
Bessborough Street, Belgarve Road ikinci sağa Pimlico'daki dışarı, otel, sağ tarafta 65-67 Belgrave Road (10 dakikalık yürüyüş).

Victoria otogarından
6/7 dakika yürüme: Victoria Station bırakın ve açın Buckingham Palace Road aşağı bıraktı. ve Eccleston Köprüsü üzerinde sağa dönün. Köprü üzerinde yürümek ve düz devam. Yol Belgrave Yol olur. Ve Victoria Inn solda.