X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Vertigo Centre'e yol tarifleri

42 rue de petites maries, Marseille, Fransa

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 83%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Hotel Vertigo merkez tren istasyonuna Saint-Charles yürüme 3 dakika içinde yer almaktadır.
2 olası girişler:

- Büyük ünlü stonestairs sonunda: 10 metre sağa doğru çevirin ve sağ yaklaşık 50 metre kadar sokak gidiyor bir kez daha açın. Sol tarafta size caddenin arka tarafında bir kare göreceksiniz, bu yeri Bernard Dubois. Sokak rue des Petites Maries kafe tütün dükkanın sol tarafında iner, hangi Balto bu meydanın merkezinde yer almaktadır. Sen 10 metre sonra Hotel Vertigo ulaşacak.

- Platformun sonunda istasyonu St Charles Gönderen: bir seviye azalan yürüyen merdiven alın ve pharmacie anda çıkış Bulvarı Maurice Bourdet ve için sol tarafta bulvar Maurice Bourdet üzerinde sola postane dönüş gitmek sonraki 50 metre. Sağ tarafta bir yer, Place Bernard Dubois göreceksiniz. Sokak rue des Petites Maries bu yerin merkezinde tütün dükkan Balto ve sol tarafında iner. Sen 10 metre sonra Hotel Vertigo ulaşacak.


Araba ile:

- Otoban A7 Via: Eğer bulvarı Maurice Bourdet ulaşmak ve 70 metre inmek kadar çıkış istasyonu Saint-Charles, bulvar Charles Nédelec üst istasyonunun hemen önünüzde olduğunda, kişinin sağa çevirin. Sağ tarafta bir yer, Place Bernard Dubois göreceksiniz. Sokak rue des Petites Maries tütün dükkanın sol tarafında iner, hangi Balto bu yerin merkezinde yer almaktadır. Sen 10 metre sonra Hotel Vertigo ulaşacak.

- Otoban A55 Via: - Vieux Port ve istasyon Saint-Charles yönünde Centre Ville takip

Trenle veya otobüsle: Hotel Vertigo istasyonu Saint-Charles ya da otobüs terminalinden yaklaşık 50 metre uzaklıkta yer almaktadır.

Havaalanından kalkan Navettes (shuttlebusses): shuttlebusses nun uç istasyon istasyon Saint-Charles.
Süre du yolculuk: 25 dk
Zaman Çizelgesi: son uçuş kadar 05:10 den 00:10 kadar her 20 dk