X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Vertigo Centre'e yol tarifleri

42 rue de petites maries, Marseille, Fransa

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 76%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 86%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google Hotel Vertigo merkez tren istasyonu Saint-Charles yürüme mesafesinde 3 dakika içinde yer almaktadır.
2 olası girişler:

- Büyük ünlü stonestairs sonunda: sağa doğru yaklaşık 10 metre açın ve sağ yaklaşık 50 metre kadar sokak gidiyor tekrar açın. Sol tarafta, caddenin arka tarafında bir kare göreceksiniz, Place Bernard Dubois. Sokak rue des Petites Maries caf tütün dükkanı, bu meydanın merkezinde Balto sol tarafında aşağı gider. 10 metre sonra Hotel Vertigo ulaşacak.

- Platform sonunda istasyonundan St Charles Gönderen: bir seviye azalan yürüyen atın ve pharmacie At çıkışında Bulvarı Maurice Bourdet ve postane sırayla gitmek senin için sol tarafta bulvar Maurice Bourdet bıraktı sonraki 50 metre. Sağ tarafta bir yer, yer Bernard Dubois göreceksiniz. Rue des Petites Maries tabacco sol tarafında aşağı gider sokak burası merkezinde Balto alışveriş. 10 metre sonra Hotel Vertigo ulaşacak.


By car:

- Via otoyol A7: istasyon sağ önünüzde olduğunda bulvara Maurice Bourdet ulaşmak ve yaklaşık 70 metre inmek kadar çıkış istasyonu Saint-Charles, bulvar Charles Nédélec üstündeki kişinin sağa çevirin. Sağ tarafta bir yer, yer Bernard Dubois göreceksiniz. Rue des Petites Maries tabacco dükkanın sol tarafında aşağı gider sokak, bu yerin merkezinde Balto. 10 metre sonra Hotel Vertigo ulaşacak.

- Otoban A55 Via: - Vieux Port ve istasyon Saint-Charles yönü Merkezi Ville izleyin

Tren veya otobüsle: Hotel Vertigo istasyonu Saint-Charles ya da otobüs terminalinden yaklaşık 50 metre uzaklıkta yer almaktadır.

Navettes (shuttlebusses) havaalanından kalkan: shuttlebusses terminal istasyon istasyon Saint-Charles.
Süre du yolculuk: 25 dk
Saatler: 05:10 den 00:10 her 20 dk kadar son uçuşuna kadar