X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Venice Beach Hostel'e yol tarifleri

1515 Pacific Avenue, Venice, Los Angeles, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 71%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 71%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 74%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google BAZI HAVAALANI BILGI:
Venice Beach LAX sadece 5 mil (havaalanı) olan: araba ile 12 dakika; 25-30 dakika mekik tarafından; 35-40 dakika otobüsle.
Otobüs 1,50 $: (uzun süreli park tarafından) BUS CENTER (kaldırıma terminal dışında size işareti görürsünüz) ücretsiz havaalanı servisi almak; A TRANSFER İSTİYORUM otobüs şoförü SÖYLEYİN zaman ve Venice Beach almak için # 1 BIG BLUE BUS aktarmak için size sürücü sormak # 3 BÜYÜK MAVİ OTOBÜS (Santa Monica Bus Line) alıp (sen at Lincoln transferi . Blvd & California St); # 1 Blue Bus aktarmak; zaman (VENEDİK trafik daire yakınında) Pacific Avenue ve WINDWARD CADDESİ için kurtulmak için size sürücü isteyin.

(HAVAALANI, 3. LINCOLN BLVD SEYAHAT EDECEK., Büyük bir ticari STREET.
CALIFORNIA CADDE VE TRAFİK IŞIĞI KESİŞİMİNDE (A KÜÇÜK SOKAK) AT SİZE BUS ÇIKIN.
SİZ LINCOLN BLVD ÜZERİNDE YÜRÜMEK. VE CALIFORNIA SOKAKTA otobüs durağına 1. BUS ALIN. DURAK CALIFORNIA VE LINCOLN VE kuzeybatı köşesinde IS.
# 1 BUS SONRA vb CALIFORNIA CADDE VE DİĞER KÜÇÜK SOKAKTA, BOYUNCA SEYAHAT EDECEK BT PLAJDA VENEDİK alır kadar - VENEDİK Göbekte. WINDWARD TRAFİK DAİRE kapalı olsun.)
Windward Ave köşesine yürüyün. ve Pasifik Ave.; ve ardından sokak arası. 1515 Pacific Avenue (sadece kuzeyinde Windward Caddesi'nde binanın köşesinde giriş) - köşe bina Venice Beach Hostel olduğunu. Bina zemin katta mağaza bulunuyor.

Servisi - kişi başına $ 16 + (mevsime göre değişir): EXPRESS SHUTTLE. Lobide telefonu reklam panosunda ücretsiz telefon sizin bagaj çıkmak; ardından MEKİK İŞARETİ dışında yürümek - İKİNCİ YAYA kaldırımda terminal çıkışından dışarıda servis bekleme alanı. . (LAX almak için izin sadece 3 farklı servis şirketleri vardır;. Çok az rekabet)
Cab - kabin için 30 $ +; kişi sayısına göre değil. Birçok farklı kabin co adlı. Biri: Yellow Cab ücretsiz telefon 1 (800) 711-8294.
Dönüş için: VBH köşeyi Cab istasyonu.
Kiralık Araba - Tüm büyük araç kiralama şirketleri kiralama ofisine ücretsiz servis var. Onlar bütün her terminalinden ücretsiz telefon var. Araç kiralama şirketi reklam tahtada listelenen ise - sadece tahta telefonu alıp gösterildiği gibi aramak ve onlarla konuşmak. Aksi takdirde, normal telefon kullanmak ve onların özgür (800 veya 888) numarasını çevirin. Her terminal dışında yayınlanan işareti ile bir araba kiralama servisi durağı bulunmaktadır.