X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Urbany Hostel Barcelona'e yol tarifleri

Avda. Meridiana, 97, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 83%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Barcelona Havaalanı:
... Cercanias Trenle:
Sant Celoni / Massanet yönünde giderek Cercanias tren numarasını Take 2. Clot-Arago istasyonunda inin. Istasyon terk ederken, Avenida Meridiana çapraz ve sayı 97'yi Yolculuk zaman bize bulana kadar yaklaşık iki blok için sol yaklaşık 35 dakika yürüyün.
... Otobüs ve metro ile:
Plaza Catalunya (son durağı) otobüs sayısı A1 atın. Bir kez orada, sağda metro istasyonu bulacaksınız. Fondo yöne gidiyor kırmızı çizgiyi (Hat 1) atın. Pıhtı istasyonunda inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Cross road ve sayı 97'yi Yolculuk zaman bize bulana kadar yaklaşık bir blok için sol yaklaşık 45 dakika yürüyün.
Alternatif olarak, Havaalanından Taksi yaklaşık 35 Euro'dur.
Sants Tren İstasyonu'na:
Sant Celoni / Massanet yönünde giderek Cercanias tren numarasını Take 2. İkinci durak, Pıhtı-Arago inin. Istasyon terk ederken, Avenida Meridiana çapraz ve sayı 97'yi Yolculuk zaman bize bulana kadar yaklaşık iki blok için sol yaklaşık 15 dakika yürüyün.
20 € - Alternatif Sants'a bir taksi yaklaşık 15 maliyeti.

Francia Tren İstasyonu'na
... Otobüsle:
Sadece istasyon dışında otobüs sayısı 51 (Pla Palau / C. Meridiana) atın. 11. durağında inin (Carrer de Valencia / Carrer de Dos de Maig). İki blok için Carrer del Dos de Maig Walk down. Carrer del Consell de Cent üzerine sola. Bu Avenida Meridiana geçene kadar Yürümeye devam et. Bu haç size sayı 97. Yolculuk zaman bize bulacaksınız yaklaşık 30 dakikadır.
... Metro ile:
França tren istasyonu dışında, sol yürümek ve sonra bulmak ilk sokağa sola. Bir sonraki kavşakta geldiğinde, sol tarafta metro istasyonu göreceksiniz. Trinitat Nova yöne gittiğini sarı çizgiyi (Line 4) atın. İkinci durak (Urquinaona) inin ve Fondo yöne giden kırmızı çizgi (Hat 1) burada değiştirin. Pıhtı istasyonunda inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Cross road ve sayı 97'yi Yolculuk zaman bize bulana kadar yaklaşık bir blok için sol yaklaşık 25 dakika yürüyün.
Alternatif bir taksi yaklaşık 15 milyon avroya mal olacak.
Norte Otogarı'na:
Otobüs istasyonu dışında biri Fondo yöne gittiğini metro kırmızı çizgiyi alır. Pıhtı istasyonu (üçüncü durak) inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Cross road ve sayı 97'yi Yolculuk zaman bize bulana kadar yaklaşık bir blok için sol yaklaşık 10 dakika yürüyün.
Alternatif olarak, taksi 10 ve 15 Euro arasında mal olacak.
Plaza Catalunya:
Fondo yöne gidiyor metro kırmızı çizgiyi (Hat 1) atın. Pıhtı istasyonunda inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Cross road ve sayı 97'yi Yolculuk zaman bize bulana kadar yaklaşık bir blok için sol yaklaşık 15 dakika yürüyün.
20 € - Alternatif bir taksi yaklaşık 15 mal olacak.
Girona Havalimanından:
Sadece havaalanı dışında, Barcelona Bus Station (Estacion del Norte) için otobüsle. Yolculuk yaklaşık bir saat sürer. Otogarı Dışarıdan Fondo yöne gittiğini metro kırmızı çizgi çekmek. Pıhtı istasyonu (üçüncü durak) inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Cross road ve sayı 97'yi Yolculuk zaman bize bulana kadar yaklaşık bir blok için sol yaklaşık 10 dakika yürüyün. Yolculuk süresi bir saat on dakika hakkındadır.
Alternatif bir taksi yaklaşık 150 milyon avroya mal olacak.
Reus Havalimanından:
Sadece Şelalesine dışında, Barselona Sants Otobüs İstasyonu otobüsle. Oradan, Sant Celoni / Massanet yönünde giderek Cercanias tren numarasını 2 alır. İkinci durak, Pıhtı-Aragon inin. Istasyon terk ederken, Avenida Meridiana çapraz ve sayı 97'yi Yolculuk zaman bize bulana kadar yaklaşık iki blok için sol yaklaşık iki saat yürüyün.