X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Urbany Hostel Barcelona'e yol tarifleri

Avda. Meridiana, 97, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 81%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Barcelona Havalimanından:
Cercanias ... Trenle:
Cercanías Sant Celoni / Massanet yönünde gidiyor tren numarasını 2 atın. Pıhtı-Arago istasyonunda ininiz. Istasyonu terk ederken, Avenida Meridiana çapraz ve sayı 97 bizi bulana kadar yaklaşık iki blok için sol yürümek. Yolculuk süresi yaklaşık 35 dakikadır.
... Otobüs ve metro ile:
Plaza Catalunya (son durağı) otobüs sayısı A1 atın. Bir kez orada, sağda Eğer metro istasyonu bulacaksınız. Fondo yönünde oluyor kırmızı çizgi (Hat 1) alın. Pıhtı istasyonunda inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Yol çapraz ve sayı 97 bizi bulana kadar yaklaşık bir blok için sol yürüyün. Yolculuk süresi yaklaşık 45 dakikadır.
Alternatif olarak, havaalanından bir taksi yaklaşık 35 avro.
Sants Tren İstasyonu'na:
Sant Celoni / Massanet yönünde oluyor Cercanias tren numarasını 2 atın. Ikinci durağı, pıhtı Arago kapalı alın. Istasyonu terk ederken, Avenida Meridiana çapraz ve sayı 97 bizi bulana kadar yaklaşık iki blok için sol yürümek. Yolculuk süresi yaklaşık 15 dakikadır.
20 € - Alternatif Sants'a bir taksi yaklaşık 15 maliyeti.

Francia Tren İstasyonu
... Otobüsle:
Sadece istasyon dışında otobüs sayısı 51 (Pla Palau / C Meridiana) alın. 11. durağı (Carrer de Valencia / Carrer de Dos de Maig) ininiz. İki blok için Carrer del Dos de Maig aşağı yürüyün. Carrer del Consell de Cent üzerine sola. O Avenida Meridiana geçene kadar yürümeye devam. Bu haç size sayı 97 bizi bulacaksınız. Yolculuk süresi yaklaşık 30 dakikadır.
... Metro ile:
França tren istasyonu dışında, sol için yürümek ve sonra bulduğunuz ilk sokağa sola çevirin. Eğer bir sonraki kavşakta geldiğinde, sol tarafta metro istasyonu göreceksiniz. Sarı çizgiyi Trinitat Nova yönde gidiyoruz (satır 4) alın. Ikinci durağı (Urquinaona) ininiz ve Fondo yönünde oluyor kırmızı çizginin (Hat 1) burada değiştirebilirsiniz. Pıhtı istasyonunda inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Yol çapraz ve sayı 97 bizi bulana kadar yaklaşık bir blok için sol yürüyün. Yolculuk süresi yaklaşık 25 dakikadır.
Alternatif olarak, bir taksi yaklaşık 15 milyon avroya mal olacak.
Norte Otogarı'na:
Otobüs istasyonu dışında biri Fondo yönünde oluyor metro kırmızı çizgi çekmek. Pıhtı istasyonu (üçüncü durak) inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Yol çapraz ve sayı 97 bizi bulana kadar yaklaşık bir blok için sol yürüyün. Yolculuk süresi yaklaşık 10 dakikadır.
Alternatif olarak, bir taksi 10 ila 15 milyon avroya mal olacak edilir.
Plaza Catalunya:
Metro kırmızı çizgi Fondo yönünde oluyor (Hat 1) alın. Pıhtı istasyonunda inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Yol çapraz ve sayı 97 bizi bulana kadar yaklaşık bir blok için sol yürüyün. Yolculuk süresi yaklaşık 15 dakikadır.
20 € - Alternatif olarak, bir taksi yaklaşık 15 mal olacak.
Girona Havalimanından:
Sadece havaalanı dışında, Barcelona Bus Station (Estacion del Norte) için otobüsle. Yolculuk yaklaşık bir saat sürer. Otogarı dışında Fondo yönde gidiyor metro kırmızı hat çekmek. Pıhtı istasyonu (üçüncü durak) inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Yol çapraz ve sayı 97 bizi bulana kadar yaklaşık bir blok için sol yürüyün. Yolculuk süresi yaklaşık 10 dakikadır. Yolculuk süresi bir saat ve yaklaşık on dakika olduğunu.
Alternatif olarak, bir taksi yaklaşık 150 milyon avroya mal olacak.
Reus Havalimanından:
Sadece Şelalesine dışında, Barcelona Sants Otobüs İstasyonu'na otobüsle. Oradan, Sant Celoni / Massanet yönünde oluyor Cercanias tren numarasını 2 alır. Ikinci durağı, Pıhtı-Aragon kapalı alın. Istasyonu terk ederken, Avenida Meridiana çapraz ve sayı 97 bizi bulana kadar yaklaşık iki blok için sol yürümek. Yolculuk süresi yaklaşık iki saattir.