X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Urbany Hostel Barcelona'e yol tarifleri

Avda. Meridiana, 97, Barcelona, Catalonia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 83%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Barselona Havalimanından:
... Cercanias trenle:
Sant Celoni / Massanet yönünde giden 2 Cercanias tren numarasını alın. Pıhtı-Arago istasyonunda inin. , Istasyon bırakarak çapraz Avenida Meridiana ve sayısı 97 bizi bulana kadar yaklaşık iki blok için sol yürüdüğünüzde. Yolculuk süresi 35 dakikadır.
... Otobüs ve metro ile:
Plaza Catalunya A1 otobüs sayısı (son durağı) alın. Bir kez orada, sağ üzerinde metro istasyonu bulacaksınız. Fondo yönünde giden kırmızı hattını (Hat 1) alın. Pıhtı istasyonunda inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Yol çapraz ve sayısı 97 bizi bulana kadar yaklaşık bir blok için sola yürüyün. Yolculuk süresi yaklaşık 45 dakikadır.
Alternatif olarak, Havaalanından Taksi yaklaşık 35 Euro maliyeti.
Sants Tren İstasyonu'na:
Cercanias tren sayısı 2 Sant Celoni / Massanet yönünde devam edin. İkinci durak, pıhtı-Arago inin. , Istasyon bırakarak çapraz Avenida Meridiana ve sayısı 97 bizi bulana kadar yaklaşık iki blok için sol yürüdüğünüzde. Yolculuk süresi yaklaşık 15 dakikadır.
20 € - Alternatif olarak, Sants bir taksi yaklaşık 15 maliyeti.

Francia Tren İstasyonu'na
... Otobüsle:
Sadece istasyon dışından otobüs sayısı 51 (Pla Palau / C Meridiana) alın. 11. durağı (Carrer de Valencia / Carrer de Dos de Maig) inin. Iki blok için Carrer del Dos de Maig inilir. Carrer del Consell de Cent doğru sola dönün. Bu Avenida Meridiana geçene kadar yürümeye devam. Bu çapraz size sayısı 97 bizi bulacaksınız. Yolculuk süresi yaklaşık 30 dakikadır.
... Metroyla:
Fransa tren istasyonu dışında, sol yürümek ve sonra bulduğunuz ilk sokağa sola. Bir sonraki kavşakta geldiğinde, sol tarafta metro istasyonu göreceksiniz. Trinitat Nova yönünde giden sarı çizgi (satır 4) alın. Ikinci durağı (Urquinaona) ininiz ve Fondo yönünde giden kırmızı hattını (Hat 1) için buraya değiştirin. Pıhtı istasyonunda inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Yol çapraz ve sayısı 97 bizi bulana kadar yaklaşık bir blok için sola yürüyün. Yolculuk süresi 25 dakikadır.
Alternatif olarak, bir taksi yaklaşık 15 milyon avroya mal olacak.
Norte Otobüs Terminali'ne:
Otobüs istasyonu dışında biri Fondo yönünde giden metro kırmızı çizgi çekmek. Pıhtı istasyonu (üçüncü durak) inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Yol çapraz ve sayısı 97 bizi bulana kadar yaklaşık bir blok için sola yürüyün. Yolculuk süresi yaklaşık 10 dakika.
Alternatif olarak, bir taksi 10 ila 15 milyon avroya mal olacak olan.
Plaza Catalunya:
Fondo yönünde giden metro kırmızı hattını (Hat 1) alın. Pıhtı istasyonunda inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Yol çapraz ve sayısı 97 bizi bulana kadar yaklaşık bir blok için sola yürüyün. Yolculuk süresi yaklaşık 15 dakikadır.
Alternatif olarak, bir taksi yaklaşık 15 mal olacak - 20 Euro.
Girona Havalimanından:
Sadece havaalanı dışında, Barselona Otogar (Estacion del Norte) için otobüsle. Yolculuk yaklaşık bir saat sürer. Otogar Dışarıdan Fondo yönünde giden metro kırmızı çizgi çekmek. Pıhtı istasyonu (üçüncü durak) inin ve Avenida Meridiana için çıkışına. Yol çapraz ve sayısı 97 bizi bulana kadar yaklaşık bir blok için sola yürüyün. Yolculuk süresi yaklaşık 10 dakika. Yolculuk süresi bir saat ve on dakikadır.
Alternatif olarak, bir taksi yaklaşık 150 milyon avroya mal olacak.
Reus Havalimanından:
Sadece havaalanına dışında, Barselona Sants Otogar için otobüsle. Oradan, Sant Celoni / Massanet yönünde giden 2 Cercanias tren numarasını alır. İkinci durak, pıhtı-Aragon inin. , Istasyon bırakarak çapraz Avenida Meridiana ve sayısı 97 bizi bulana kadar yaklaşık iki blok için sol yürüdüğünüzde. Yolculuk süresi yaklaşık iki saattir.