X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Urban Oasis'e yol tarifleri

5 W 31st Street, New York City, New York, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 98%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google JFK Havaalanı'ndan:
* Metro ile:
Bagaj alanının dışından Howard Beach istasyonuna doğru Hava trene binin. A 34th Street / Penn İstasyonu'na tren alın. Sonra güneye (sağa) çevirin ve Broadway'de W 31st Street aşağı doğru yürümeye Broadway Doğu yürüyün. 31Street de sola dönün ve 5. kadarıyla yürüyün. Urban Oasis Wolcott bölgesinin hemen karşısında Broadway ve 5th Avenue arasında yer almaktadır. Urban Oasis etiketi ile halka kapı zili. (7-10 dakika metro istasyonuna yürüme mesafesinde)
Bagajınızı ağır ve daha az yürümeyi tercih durumda, tren değiştirmek isteyebilirsiniz A G 4 St / Yıkama Metrekaresi istasyonu (yön: Uptown) de F veya V yetiştirmek 34th St / Herald Sq inin. On Broadway 31st Street güneye yürümek. 31 Street sola dönün ve şu ana kadar 5. olarak yürüyün. Urban Oasis Wolcott bölgesinin hemen karşısında Broadway ve 5th Avenue arasında yer almaktadır. Urban Oasis etiketi ile halka kapı zili. (Yaklaşık 5 dakika istasyonu yürüme mesafesindedir).
JFK zaman Seyahat: (yaklaşık 2 saat)
Ücret: 7/person $ (hava tren $ 5 metro 2 $)

* Demiryolu ile:
Jamaika İstasyonu'na Hava trene binin. Jamaika İstasyonu'ndan New York'a LIRR (Long Island Rail Road), Penn İstasyonu alır. Penn İstasyonu'nda 32. Street/7th Caddesi çıkışına. Bir doğru ve şu ana kadar 31 Sokak olarak 7th Avenue aşağı yürüyün. 31 Street bir sola ve 5. kadarıyla yürüyün. (7 dakika kadar yürüyüş)
Urban Oasis Wolcott bölgesinin hemen karşısında Broadway ve 5th Avenue arasında yer almaktadır. Urban Oasis etiketi ile halka kapı zili.
(Seyahat süresi: yaklaşık 45 dakika)

Taksi ile *:
45,00 $ sabit oran (artı geçiş ücreti 3,50 $)
Seyahat süresi: trafiğine bağlı olarak 30-60 dakika.
% 10-20 ipucu bekleniyor.

Newark Uluslararası Havaalanı'na:
Newark Airport Tren İstasyonu'na Hava Tren alın. Penn İstasyonu olacak eğitmek için değiştirin. (Trenler her 10 dakikada bir çalışacak ve yolculuk yaklaşık 25 dakika sürer) 32. Street/7th Avenue Penn İstasyonu çıkışından. Bir doğru ve şu ana kadar 31 Sokak olarak 7th Avenue aşağı yürüyün. 31 Street bir sola ve 5. kadarıyla yürüyün. (Hakkında 5-7 dakika yürüme mesafesinde) Urban Oasis, Broadway ve 5th Avenue arasında Wolcott bölgesinin hemen karşısında yer almaktadır. Urban Oasis etiketi ile halka kapı zili.
Seyahat süresi: yaklaşık 1 saat

Eğer ağır bagaj taşımak istemiyorsanız, her zaman metro istasyonuna bir taksi kapmak, bu dolar bir çift mal olacak.

Taksi ile *:
Hakkında $ 70-80.
Seyahat süresi: trafiğine bağlı olarak 30-60 dakika.
% 10-20 ipucu bekleniyor.


La Guardia Havaalanı'ndan:
* Havaalanı servis otobüsü
Ücret: 12 $
Programı: Her 20-30 dakika, günün saatine bağlı olarak.
Sen Penn İstasyonu (7th Avenue ve 34th Street) ininiz gerekir. Sonra güneye (sağa) çevirin ve Broadway'de W 31st Street aşağı doğru yürümeye Broadway Doğu yürüyün. 31 Street sola dönün ve şu ana kadar 5. olarak yürüyün. Urban Oasis Wolcott bölgesinin hemen karşısında Broadway ve 5th Avenue arasında yer almaktadır. Urban Oasis etiketi ile halka kapı zili. (7 dakika istasyonu yürüme mesafesindedir).

Taksi ile *:
Yaklaşık $ 35,00.
Seyahat süresi: trafiğine bağlı olarak 20-45 dakika.
% 10-20 ipucu bekleniyor.

* Havaalanı kapıdan kapıya servis:
$ 18/person (servis hedefinize giden yolda diğer otel / adreslerde durabilir)
Seyahat süresi: Trafik / yolcu sayısına bağlı olarak 30-80 dakika.