X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Urban Holiday Lofts'e yol tarifleri

2014 W Wabansia Ave, Chicago, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google O'Hare Havaalanı'ndan:
Indikten sonra, CTA yönlendiren işaretleri izleyin. Bir bilet (2,25 $) ve yönetim kurulu tren satın. Damen de tren çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyonu çıkın. Sola dönün ve geçmiş Şehir Taban yürüyüş ve üç yönlü kavşak ile. Damen Ave kalın. ve iki kısa blok için kuzey yürüyün. Sen Concord Pl geçmek gerekir. Wabansia Ave sola dönün. Olivia'nın Piyasası portakal tente arayın. O binada konum. Size geldiğinde biz CTA bilet için size geri ödeme yapacağız.

Midway Havalimanından:
Indikten sonra, CTA yönlendiren işaretleri izleyin. Bir bilet (2,25 $) ve yönetim kurulu tren satın. Clark / Göl durağında tren çıkın ve CTA Blue Line yönlendiren işaretleri arayın. Blue Line platformu yürüyen merdiven aşağı çekmek. Kurulu Blue Line tren O'Hare yönünde gidiyor. Damen de tren çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyonu çıkın. Sola dönün ve geçmiş Şehir Taban yürüyüş ve üç yönlü kavşak ile. Damen Ave kalın. ve iki kısa blok için kuzey yürüyün. Sen Concord Pl geçecek. Wabansia Ave sola dönün. Olivia'nın Pazar için portakal tente arayın. Biz bu binada bulunmaktadır. Size geldiğinde biz CTA bilet karşılanır.

AMTRAK Tren İstasyonu'na:
Istasyon çıkın ve Jackson Blvd geçmiş Canal St Canal St yürüyün güneyinde sola dönün. ve sağ Van Buren St açmak karayolu üst geçidi altında Clinton CTA Blue Line istasyonu arayın sonra Clinton St üzerinde sola bir blok için Van Buren St batıya yürüyün. Bir bilet (2,25 $) ve yönetim kurulu O'Hare yönünde giden tren satın. Damen de tren çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyonu çıkın. Sola dönün ve geçmiş Şehir Taban yürüyüş ve üç yönlü kavşak ile. Damen Ave kalın. ve iki kısa blok için kuzey yürüyün. Sen Concord Pl geçecek. Wabansia Ave sola dönün. Olivia'nın Piyasası portakal tente arayın. Biz bu binada bulunmaktadır. Size geldiğinde biz CTA bilet için size geri ödeme yapacağız.

Greyhound Otobüs Terminali'ne:
Istasyon çıkın ve doğu yürüyün. Karayolu üst geçidi altında Clinton CTA Blue Line istasyonu için Clinton St Bakış sola dönün. Bir bilet (2,25 $) ve yönetim kurulu O'Hare yönünde giden tren satın. Damen de tren çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyonu çıkın. Sola dönün ve geçmiş Şehir Taban yürüyüş ve üç yönlü kavşak ile. Damen Ave kalın. ve iki kısa blok için kuzey yürüyün. Sen Concord Pl geçecek. Wabansia Ave sola dönün. Bu binada Olivia'nın pazarlara 'yeniden turuncu tente arayın. Size geldiğinde biz CTA bilet için size geri ödeme yapacağız.