X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Urban Holiday Lofts'e yol tarifleri

2014 W Wabansia Ave, Chicago, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google O'Hare Havaalanı'na:
Indikten sonra, CTA sizi yönlendiren işaretleri izleyin. Bir bilet al ve trene. Damen trenden çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyon çıkın. Sol açın ve İl Taban geçmiş ve üç yönlü kavşak üzerinden yürümek. Damen Ave kalın. ve iki kısa bloklar için kuzeye yürümek. Concord P. geçmek gerekir. Wabansia Ave sola çevirin. Olivia'nın Market portakal tente arayın. Biz o binada konum.

Midway Havalimanından:
Indikten sonra, CTA sizi yönlendiren işaretleri izleyin. Bir bilet al ve trene. Clark / Göl durağında tren çıkın ve CTA Blue Line sizi yönlendiren işaretleri arayın. Blue Line platformu yürüyen merdiven aşağı atın. O'Hare yönde giden Blue Line trene. Damen trenden çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyon çıkın. Sol açın ve İl Taban geçmiş ve üç yönlü kavşak üzerinden yürümek. Damen Ave kalın. ve iki kısa bloklar için kuzeye yürümek. Concord P. geçecek. Wabansia Ave sola çevirin. Olivia'nın Market için portakal tente arayın. Biz bu binada bulunmaktadır.

AMTRAK Tren İstasyonu:
Istasyonu çıkın ve Jackson Blvd geçmiş Canal St güney Canal St Walk sola dönün. ve karayolu üstgeçidi altında Clinton CTA Blue Line istasyonunda bakın Clinton St sol bir blok sonra dönüp Van Buren St batıya doğru Van Buren St Walk açın. Bir bilet al ve O'Hare yönde giden trene. Damen trenden çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyon çıkın. Sol açın ve İl Taban geçmiş ve üç yönlü kavşak üzerinden yürümek. Damen Ave kalın. ve iki kısa bloklar için kuzeye yürümek. Concord P. geçecek. Wabansia Ave sola çevirin. Olivia'nın Market portakal tente arayın. Biz bu binada bulunmaktadır.

Greyhound Otobüs Terminali'ne:
Istasyonu çıkın ve doğu yürüyün. Karayolu üst geçit altından Clinton CTA Blue Line istasyonu Clinton St bakışında sola çevirin. Bir bilet al ve O'Hare yönde giden trene. Damen trenden çıkın. Merdivenlerden aşağı çekmek ve Damen Ave üzerine istasyon çıkın. Sol açın ve İl Taban geçmiş ve üç yönlü kavşak üzerinden yürümek. Damen Ave kalın. ve iki kısa bloklar için kuzeye yürümek. Concord P. geçecek. Wabansia Ave sola çevirin. O binada Olivia'nın Market.We 'yeniden turuncu Tente arayın.