X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Umbrella Hostel'e yol tarifleri

Christian Tell Str, No 21, Bucharest, Romanya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından:

Otobüs: Piata Romana 783 otobüsle. Buradan Calea Victoriei (Victoriei Caddesi) doğru Dacia Bulvarı üzerinde yürümeye başlamak ve No 21 de bizi bulacaksınız Sokak Tell Hıristiyan ilk sola dönün.

Taksi ile: Zaten terminalde bekleyen taksiler kaçının. Terminalde bulunan hizmetlerini arayarak taksi kullanın. Km başına 1.4 lei olağan fiyat ile, toplam tutarı yaklaşık 35 lei olmalıdır.

Tren İstasyonu:
Yaya olarak: Oldukça fazla düz bir çizgi var. Eğer Calea Victoriei (Victoriei Avenue) ulaşıncaya kadar Calea Grivitei (Grivitei Caddesi) üzerinde yürümeye başlıyorlar. Sen, bu Avenue, çapraz size bir sol yapmak nerede Sokak, söyle Christian ile kesişir kadar başka bir 100 metre Biserica Amzei Street üzerinde yürümek ve No 21. Tahmini zaman bizi bulmak daha: 20 dk

Metroda ile: Piata Victoriei kadar bir durak için, Tren İstasyonu M1 alır. M2 için değiştirmek ve Piata Romana 1 daha durdurmak için gitmek daha sen. Orada çıkıp Calea Victoriei (Victoriei Caddesi) doğru Dacia Bulvarı üzerinde yürümeye başlamak ve No 21 de bizi bulacaksınız nereye Hıristiyan ilk sol Sokak Tell olun.

Otobüs: Eğer Piata Romana ulaşana kadar Tren İstasyonu'na No 86 otobüsle. Orada kurtulmak ve Calea Victoriei (Victoriei Caddesi) doğru Dacia Bulvarı üzerinde yürümeye başlamak ve No 21 de bizi bulacaksınız nereye Hıristiyan ilk sol Sokak Tell olun.

Taksi ile: önünde bekleyen taksiler kaçının. Taksi çağırma hizmeti kullanın. Km başına 1.4 lei olağan fiyat ile toplam fiyatı yaklaşık 10 lei olmalıdır.