X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Ulisse Deluxe'e yol tarifleri

Via del Mare, 22, Sorrento, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 82%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 75%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google Özel veya kamu hem taşımaları, değişik tür Sorrento Ulisse Deluxe Hotel ulaşabilirsiniz.
Uçakla: büyük uluslararası ve İtalyan havaalanlarına bağlanır Napoli Capodichino Uluslararası Havalimanı, Kara. İstenirse, bir araba sizi havaalanında pick up ve yaklaşık bir saat içinde Sorrento götürecektir. Havaalanından Sorrento için bir halk otobüsü hizmeti de bulunmaktadır.

Trenle: Napoli Merkez İstasyonu'na ulaşın. Sorrento için her 20-30 dakikada bırakır yerel tren, Circumvesuviana, değiştirin. Sorrento için yolculuk (son durağı) 1 saat 15 dakika sürer. Napoli Sorrento hattında duraklarından biri Pompei Scavi, Pompei arkeolojik sitesine yakın istasyon. İstenirse, bir araba Napoli Central pick up ve Sorrento götürecektir. Yerel tren istasyonu hostel sadece 1 km uzaklıktadır.
Sorrento girdikten sonra, tren / otobüs durağına Ulisse sadece 700 metre yürüme mesafesinde (20 dakika).
Tren istasyonu çıkarken:
Aşağı adımları atın ve sonra Corso Italia (ana cadde) iki küçük sokakları çapraz.
Sola dönün ve yürüyün, ana kare (TASSO KARE) geçen. Eğer Hospital.Facing Hastanesi ulaşana kadar ana cadde üzerinde yürümeye devam, soldaki küçük adımlar arayın. Adımları aşağı gidin ve sol tarafta, Ulisse görene kadar sokakta yürümek. Yaklaşık 700 metre (yürüyerek 20 dakika)


By car: Castellammare di Stabia de A3 Napoli-Pompei-Salerno otoyol ve çıkışa, ardından Sorrento için işaretleri izleyin. Bir kez Sorrento (Hastaneye Yakın) Corso Italia sonuna gidin ve Via del Mare bıraktı sizi. 100 metre sonra bizi bulacaksınız.
Yolculuk süreleri trafik ve mevsime göre değişir. Bir araba ile, Amalfi, Ravello ve Positano gibi köyleri, kolayca ulaşılabilecek tüm Amalfitana sahil yolu boyunca sadece bir kaç km vardır.

Deniz otobüsü ile: Günlük servis Napoli (Beverello iskele) ve Capri hareketle tüm yıl boyunca. Liman sadece 1 km uzaklıktadır