X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

USA Hostels San Francisco'e yol tarifleri

711 Post Street, San Francisco, San Francisco, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Hollywood'un Nereden: California Servisi tarafından sağlanan kapıdan-kapıya servis deneyin. Ön masada Kitabı. Gör bir yol için 25 $ gibi düşük başlar.

Amtrak:
Teleferiğe takip Market St diğer tarafına geçmeye ve Powell St kadar yürüyün. Mesaj St. üzerine sola dönün ve pansiyon caddenin sol tarafında olacak Jones St. üç blok yürümek. Pansiyonun adresi 711 Mesaj Caddesi.

Havalimanları:
Oakland Havaalanı ya da San Francisco Uluslararası Havalimanı'na araçla, Powell St istasyonuna Bart tren. Oakland gelen Bart adil 4,05 $ ve San Francisco Havaalanı'na dolar 8.65. Oakland Havaalanı'ndan AirBart (3 $) Coliseum Bart istasyonu otobüs almak. Powell Street Station Bart tren al. Amtrak yukarıdaki yönergeleri izleyin, teleferik geri dönüşte Powell istasyonu çıkın.

Greyhound Gönderen:
Greyhound istasyonu Folsom Street ve Main Street olduğunu. Eğer Market Street almak kadar on Main Street kuzey yürüyün. Pazar Sokağı'nda sola dönün. Pazar sokak Post Caddesi üzerine Montgomery üzerine sağ ve daha sonra hızlı bir sola çekmek. Yaklaşık 6 blok için Post Caddesi üzerinde kalmak. ABD Hosteller Jones Street ve Leavenworth Caddesi arasında, sol tarafta. Kırmızı gölgelik arayın. Pansiyonun adresi 711 Mesaj Caddesi.
Sürüş:
Karayolu 5 Kuzey: W. 5th St. çıkmak için Bay Bridge (5 $) üzerinde W 80 atın karayolu 80 W otoyol 580 atın. (. Çıkış rampası hafif sol) Harrison St. için şerit kalmak, çıkış rampasında sol kalın Harrison iki blok git, eğri sola sağa doğru Market St. Caddesi boyunca 7th St Takip 7 dönün ve Leavenworth St olacak (işaretlerini takip edin.) Mesaj, Aziz Leavenworth atın, sağ Mesaj üzerine, hostel, caddenin sağ tarafında olacak açın.

Park:
Otopark genellikle sokakta bulunabilir, ya da gecelik 19 $ ücretleri hostel sadece 2 blok ötede bulunan bir otopark var. Garaj İyi Otopark denir ve Geldiğinde, ABD Yurtlar konuk oranını elde etmek için bir indirim kupon için isteyin Bush Street ve O'Farrell Street arasındaki, 525 Jones St bulunmaktadır. Cadde otopark 06:00-07:00 ücretsizdir.