X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

USA Hostels Hollywood'e yol tarifleri

1624 Schrader Blvd, Hollywood, Los Angeles, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google LAX havaalanından:

8,50 $ - Shuttle / Trenle
Flyaway Servisi: Eğer 06:00-23:00 bagaj iddia çıkma vardır, uçuşan Otobüs, Uzun Mesafe Van için işaretleri takip edin. Flyaway otobüs Union Station gidiyor bulmak. Sen otobüs için 7 $ ödeyecek. Eğer Union İstasyonu varmak, Kuzey Hollywood'da doğru Metro Red Line almak ve Hollywood and Vine istasyonunda ininiz. Istasyon Çıkarken, Hollywood Bulvarı'nda üzerine sola çevirin. Schrader Blvd 5 blok yürümek ve sola çevirin. Hostel sol tarafta Schrader Bulvarı üzerinde yarım-bir-blok aşağı olacaktır.

Doğrudan Servisi - 16 $
SuperShuttle: Eğer 11:00-06:00 bagaj iddia çıkarken Eğer seçenekleri bir taksi (50 $ - gün ve güzergah süresine bağlı olarak 100 $) veya doğrudan mekikleri biri. Biz Süper Servisi öneririz. Ayrıca pansiyon doğrudan taşımak istiyorsanız bu kapıdan-kapıya servis almak isteyebilirsiniz. LAX, Paylaşılan Ride Van için işaretleri takip edin. Mavi SuperShuttle ceket ya da t-shirt kişiyi bulun ve ABD Yurtlar Hollywood'da (1624 Schrader Blvd.) Bir Supershuttle isteyin.

Los Angeles Greyhound istasyonu Gönderen:
En iyi yolu Amtrak İstasyonu'na kısa bir taksi yolculuğu olacak ve oradan aşağıda listelenen yönergeleri takip edecek.

Amtrak'ın Union Station:
Kuzey Hollywood'a doğru metro alabilir ve Hollywood / Vine İstasyonu'nda kapalı olsun. Istasyonu çıkın ve Hollywood Bulvarı'nda üzerine (Vine Caddesi doğru) sola çevirin. Schrader Blvd sola çevirin. Hostel sol tarafta Schrader Bulvarı üzerinde yarım-bir-blok aşağı olacaktır.

San Francisco geliyor?
Megabus San Fran doğrudan hizmet vardır. Bizim ön büro personeli kendi pick up konumuna yön verebilir.

San Diego geliyor?
Hostel Hopper kapıdan-kapıya mekik çekmek. San Diego bizimle kalıyorsanız sadece 40 $ için bu günlük kapıdan-kapıya hizmet alabilirsiniz! Diğer yolcular ile rahat bir mini-van binmek. Ayrıntılar için bizim ön büro başvurun.