Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Triana Backpackers

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.7
 • Güvenlik 9.0
 • Yer 8.8
 • Çalışanlar 8.6
 • Atmosfer 8.3
 • Temizlik 8.8
 • Tesisler 8.7

Yer

Rodrigo de Triana 69, Seville

Tesis Konumu

Çeviren Google
HAVAALANI itibaren
TAKSİ: Pazartesi-Cuma, 07:00-9:00: 22,20 €
Pazartesi-Cuma, 21:00-7:00: 24,75 €
Cumartesi-Pazar: 24,75 €

OTOBÜS:
EA Havaalanı Özel otobüs (4 €) alın ve "Torre del Oro" at olsun. San Telmo köprü (kuleye yakın köprü) Çapraz ve "Calle Betis" üzerine sağa. "Calle Troya" üzerine gidiyor, ikinci sokakta sola dönün. Bir kez oraya, "Calle Rodrigo de Triana" üzerine üçüncü hakkını alır. Hostel numarası 69 ile, bu noktadan itibaren yaklaşık 300 metre bulunabilir.
(Seville içinde herhangi bir hedefe doğru havaalanından veya herhangi bir noktadan fiyat sabit oran dayalı, bagaj dahil)

Plaza de Armas otobüs durağına itibaren:
15 dakika: yürüyerek. "Calle Arjona" ("Calle Torneo" nin devamı) üzerine alın ve yaklaşık 400 metre düz yürümeye devam; Isabel II köprü (Triana Köprüsü) çapraz. (Dikkat, Triana Köprüsü istasyonuna beyaz köprü yakın değil, onun yapısında kusursuz halkaları ile bir seyir demir). Kare çapraz ve "Calle Rodrigo de Triana" (plaza ve soldan üçüncü cadde) kadar biter kadar "Calle San Jacinto" yürümek. Eğer pansiyonlar sayı sayı 69, ulaşana kadar düz devam edin.

Üzerinde Prado San Sebastian Otobüs Terminali'ne:
Yürüyerek: nehre doğru "calle San Fernando" üzerine yürüyün. "Plaza Puerta de Jerez" çapraz ve daha sonra San Telmo köprüden. Eğer köprüden sonra, "Calle Betis". (Nehir sokak paralel) sol "Calle Troya" ikinci sokak sökünüz ve ardından "calle Rodrigo de Triana" üzerine üçüncü hakkını almak sağa dönün. Hostel numarası 69 olarak, 300 metre orada bulunabilir.

METRO: "Plaza de Cuba" kadar (1,65 €) (sonraki "los Juzgados" için, yanındaki "Jardines del Prado" için, "Avenida de Carlos V" üzerine) istasyonu "Prado de San Sebastian" doğru trene binin . "Calle República Arjantin" çapraz ve nehre doğru yaklaşık 40 metre devam, bundan. Sol taraftaki "calle Sayfaları del Corre" al ve 200 metre sonra "Calle Troya" sizin sağa çevirin. Girince, sol ilk sokak almak. Yani "Rodrigo de Triana" dir; pansiyon sayısı 69 olarak, 300 metre daha olduğunu.

Istasyon de Santa Justa itibaren:
Ayak + metro: yakında "calle Eduardo Dato" (15 dakika) ile kesiştiği kadar, "calle Luis Morales" dönüşecektir "avenida Kansas", yürümek. İşte metro istasyonu "Nervión" (: 1,65 € bilet) 'dir. "Ciudad Expo" doğru metro almak ve "Plaza de Cuba" at olsun. Buralardan, "Calle República Arjantin" çapraz ve nehir doğru daha fazla veya daha az 40 metre yürüyün. Sol tarafta "calle Sayfaları del Corro" Take ve "calle Troya" 200 metre sonra sağa çevirin. Burada olduğunuzda, sol (Rodrigo de Triana) ilk sokak almak. Sen 69., yaklaşık 300 metre sonra hostel ulaşacaksınız.

Taksi: daha fazla veya daha az 8 €.

OTOBÜS: EA Havaalanı Özel otobüsü.
"Torneo-Plaza de Armas" (. Otobüs durağı Av yer almaktadır Kansas, tren istasyonunun ana çıkış sol) (: 4 € bilet) doğru EA Havaalanı Özel otobüsle. "Passeo Colón / Torre del Oro" nde Get (daha fazla veya daha az 20 dakika sonra). Girince, San Telmo Köprüsü (kuleye yakın olanı) çapraz ve doğru "calle Betis" (nehre paralel) üzerine çevirin. Calle Troya "üzerine gidiyor, ikinci sokakta sola dönün. Bir kez oraya, "calle Rodrigo de Triana" üzerine üçüncü hakkını alır. Hostel numarası 69 ile, bu noktadan itibaren yaklaşık 300 metre mesafededir.

Tren istasyonu Cercanias San Bernardo itibaren:
Granada ve Cadiz gelmesi trenler "Santa Justa" de son durağında gelmeden önce, San Bernardo istasyonunda durmak. Bu durakta bir alırsanız, istasyonun önündeki durakta metro alabilir. "Ciudad expo" doğru metro almak ve "Plaza de Cuba" at olsun. Buralardan, "calle República Arjantin" çapraz ve nehre doğru yaklaşık 40 metre yürümek. Senin "calle Sayfaları del Corro" sola dönün ve daha fazla veya daha az 200 metre sonra, sizin "calle Troya" üzerine sola gidin. Buralardan, senin soldaki ilk sokak numarada 69 yaklaşık 300 metre sonra pansiyon bulacaksınız hangi "Rodrigo de Triana" dir.
 • Ekonomik 8.7
 • Güvenlik 9.0
 • Yer 8.8
 • Çalışanlar 8.6
 • Atmosfer 8.3
 • Temizlik 8.8
 • Tesisler 8.7
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×