X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Travellers House'e yol tarifleri

Rua Augusta, number 89, 1st floor, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 97%Güvenlik
  • 99%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 96%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google Rua Augusta Portekiz Lizbon şehir merkezinde olduğu gibi tüm en ünlü caddelerinden biridir; bu nedenle, kolay her yerde şehir içinde burada ulaşım almak bulacaksınız. Bu Comercio, iki ana kare yapmak Praca Rossio giden bir yaya sokak.

Biz dört blok ötede Praca kemer konum do Comercio, numarada 89 de bizi bulacaksınız.

Lizbon Havaalanı'na:
Metro: Kırmızı çizgi için 'Sao Sebastiao' - Mavi hattına değişim ve 'Baixa-Chiado' (Rua ile çıkış yapmak Ouro), sen Rua Augusta almak kadar yürümek düz ve sağa dönün kadar gidin - 1.40 eur
Ayrıca 'Aerobus' almak ve 'Praca do Comercio' kapalı alabilirsiniz. Bu hizmet 7:00 am 23:00 pm çalışır ve yaklaşık 30 dakika sürer; ücret 3.50 eur.
Havaalanından taksi yaklaşık 15 dakika sürer ve size 15eur daha pahalı olmamalıdır. Biz havaalanında bir 'Taksi Kuponu' satın tavsiye.


Santa Apolonia Tren İstasyonu Gönderen:
Otobüs 9, 47, 746 ya da 759 atın ve do Comercio Praca ininiz. ücret 1.75 eur.
Alternatif Baixa-Chiado istasyonuna metro mavi çizgiyi almak (1.40 eur ücret). Rua Ouro çıkış yapmak ve Rua Augusta almak ve sağa kadar yürümek düz alın.
Bir taksi yaklaşık 6 eur mal olacak. Her bir makbuz isteyin.

Gare Oriente Tren İstasyonu yapın:
Sao Sebastiao yönünde metro kırmızı çizgiyi alın ve Alameda istasyonunda ininiz. Sodre Cais yönünde yapacaksanız, yeşil hat için buraya değiştirin ve Baixa-Chiado istasyonunda ininiz. Rua Ouro çıkış yapmak ve Rua Augusta almak ve sağa kadar yürümek düz alın. Toplam yolculuk süresi yaklaşık 20 dakikadır ve 1.40 eur maliyeti.
Bir taksi yaklaşık 15 eur maliyet ve 15 dakika sürecektir. Her bir makbuz isteyin.

Sete Rios Gar / Otobüs terminalinden:
Baixa-Chiado istasyonuna metro mavi çizgi çekin. Rua Ouro çıkış yapmak ve Rua Augusta almak ve sağa kadar yürümek düz alın. Toplam yolculuk süresi yaklaşık 20 dakikadır ve 1.40 eur maliyeti.