X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Travellers House'e yol tarifleri

Rua Augusta, number 89, 1st floor, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


97%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 99%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 96%Atmosfer
  • 97%Temizlik
  • 96%Tesisler

Çeviren Google Bu Lizbon şehir merkezinde olduğu gibi Rua Augusta Portekiz tüm en ünlü caddelerinden biri, bu nedenle, her yerde şehirde burada ulaşım almak kolay bulacaksınız. Bu Rossio Rua do Comercio, iki ana kareler giden bir yaya sokak.

Biz Praca do comercio üzerindeki kemer dört blok uzakta, size numara 89 de bizi bulacaksınız.

Lizbon Havaalanı'na:
Metro: 'Sao Sebastiao' Red line - Rua Augusta almak ve sağa kadar Mavi hat için değişim ve 'Baixa-Chiado' (Rua ile çıkış do Ouro) kadar gitmek, yürümek düz - 1.40 eur
Ayrıca 'Aerobus' alıp 'Praca do Comercio' inebilirsiniz. Bu hizmet 7:00 çalışır 23:00 arası ve 30 dakika sürer, ücreti 3.50 eur olduğunu.
Havaalanından Taksi yaklaşık 15 dakika sürer ve birden fazla 15eur maliyet olmamalıdır. Biz havaalanında bir 'Taksi Çeki' satın almak için tavsiye.


Santa Apolonia Tren İstasyonu'na:
Otobüs 9, 47, 746 veya 759 alın ve Comercio yapmak Praca ininiz. Ücret 1.75 eur olduğunu.
Alternatif olarak, metro Baixa-Chiado istasyonu (ücret 1.40 eur) için mavi hattı almak. Ouro çıkış yapmak Rua alın ve Rua Augusta almak ve sağa kadar yürümeye.
Bir taksi 6 eur mal olacak. Her zaman bir makbuz isteyin.

Gare Oriente Tren İstasyonu yapın:
Sao Sebastiao yönünde metro kırmızı çizgi alın ve Alameda istasyonunda olsun. Cais yönünde gidiyor, yeşil hat için buraya Sodre yapmak değiştirin ve Baixa-Chiado istasyonunda olsun. Ouro çıkış yapmak Rua alın ve Rua Augusta almak ve sağa kadar yürümeye. Toplam yolculuk süresi 20 dakika ve maliyeti 1.40 eur ilgilidir.
Bir taksi yaklaşık 15 eur maliyet ve 15 dakika sürer. Her zaman bir makbuz isteyin.

: Sete Rios Gar / Otobüs terminalinden
Metro Baixa-Chiado istasyonu mavi çizgi alın. Ouro çıkış yapmak Rua alın ve Rua Augusta almak ve sağa kadar yürümeye. Toplam yolculuk süresi 20 dakika ve maliyeti 1.40 eur ilgilidir.