X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Travel Joy Hostels Chelsea'e yol tarifleri

111 Grosvenor Road, Pimlico, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Gatwick Havaalanı'na:

Her 15 dakikada bir takvim hareket ile, sadece 30 dakikalık bir yolculuk ile, Gatwick Express Victoria Tren İstasyonu'na Londra Gatwick Havaalanı'na almak için en kolay yoludur, o zaman Victoria Hattı Southbound üzerinde Londra Metro almak zorunda ve ilk durağı Pimlico Station ininiz.

Heathrow Havalimanından:

05:00 ile 23:00 arasında, Piccadilly Line Londra Underground, Victoria Hattı Southbound Green Park'ta değişiklik almak. Ikinci durağı Pimlico istasyonunda tüp olsun.

Stansted Havalimanından:

Stansted Express, her 15 dakikada bir çalışan ve 45 dakika Londra Liverpool Street'e ulaşır. Trenler doğrudan terminal altında bulunan, Stansted Havalimanı tren istasyonundan kalkıyor. Hangi Londra Metrosu bağlantıları Victoria Hattı Southbound için orada değiştirmek, Oxford Circus Merkez Hattı batıya almak oradan, Liverpool Street getirecektir. Üçüncü durağı Pimlico istasyonunda tüp olsun.

Ayrıca, Stansted Airport otobüs ve otogar Victoria otogarından getirecektir. Sen 6/7 için bir taksiye veya yürümek ya; Aşağıdaki talimatları bakın. Antrenör biletleri otobüs istasyonu (24 saat, haftada yedi gün) içinde veya gemide, gelenler bilet büro (6:00-01:00 açmak) satın alınabilir.

Luton Havaalanı'ndan:

East Midlands Trenler (eski adıyla Midland Anahat) St Pancras International Luton Airport Parkway istasyonu sık hizmeti çalışır. Ortalama yolculuk süresi 35 dakikadır. St Pancras nerede / Kings Cross İstasyonu Londra Yeraltı almak - Victoria Hattı Southbound, ve sonra yedinci durağı Pimlico Station ininiz.

Yürüyerek Victoria otogarından Var:

Semley Yeri doğru Buckingham Sarayı Rd/A3214 üzerinde güneybatı Başkanı, kavşaktan, Sutherland St üzerine 2nd çıkışına, sonra hafif, Terebentin Lane üzerine devam, Peabody Ave üzerine devam, Terebentin Lane üzerine sağa, Ebury Bridge/B324 üzerine sola Doğru Lupus St üzerine, dönüş Grosvenor Rd/A3212 üzerine bıraktı.

Yürüyerek Pimlico İstasyonu'na Var:

Eğer Pimlico Metro İstasyonu'na çıkmak kez Aylesford Caddesi veya St Georges Meydanı'nda arayın. Thames Nehri ve Grosvenor Road yönde bu yollardan birinin sonuna kadar yürüyün. Grosvenor Road sağa ve biz doğrudan zıt nehrin diğer tarafında Battersea Power Station görene kadar 500m devam ediyor.