X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Travel Joy Hostels Chelsea'e yol tarifleri

111 Grosvenor Road, Pimlico, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 83%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Gatwick Havaalanı'na:

Her 15 dakikada bir takvim kalkış ile, ve sadece 30 dakikalık bir yolculuk süresi ile, Gatwick Express Victoria Tren İstasyonu'na Londra Gatwick Havaalanı'na almak için en kolay yoludur, o zaman Victoria Hattı Southbound Londra Metro almak zorunda ve İlk durağı Pimlico Station ininiz.

Heathrow Havaalanı'na:

5:00-23:00 itibaren, Piccadilly Line Londra Metro almak Victoria Hattı Southbound Green Park'ta değiştirin. İkinci durak Pimlico Station tüp üstümden.

Stansted Havaalanı'na:

Stansted Express her 15 dakikada bir çalışan ve 45 dakika Londra Liverpool Street, ulaşır. Trenler doğrudan terminale altında bulunan, Stansted Havaalanı tren istasyonuna hareket. Oradan, Liverpool Street getirecektir Londra Metrosu bağlantıları, Oxford Circus Merkez Hattı Westbound almak Victoria Hattı Southbound orada değiştirin. Üçüncü durak Pimlico Station tüp üstümden.

Ayrıca, Stansted Airport otobüs ve antrenörü istasyonu Victoria otogarından getirecektir. Sen 6/7 veya yürümek için bir taksi alabilir ya; aşağıdaki yönergeleri bakınız. Antrenör biletler antrenörü istasyonu, gelenlerin (6:00-1:00 açmak) bilet masasında (24 saat, haftada yedi gün) veya gemide satın alınabilir.

Luton Havaalanı'na:

East Midlands Trenler (eski Midland Anahat) Pancras International Luton Airport Parkway istasyonu sık hizmet çalışır. Ortalama yolculuk süresi 35 dakikadır. St Pancras nerede / Kings Cross İstasyonu Londra Metro almak - Victoria Hattı Southbound, ve sonra yedinci durağı Pimlico Station ininiz.

Yürüyerek Victoria otogarından Tarifleri:

Güneybatısında Buckingham Sarayı Rd / Semley Yeri doğru A3214 üzerinde, kavşaktan, Ebury Köprüsü üzerine / B324 sola Başkanı Terebentin Lane üzerine, hafif devam Peabody Ave üzerine devam edin ve sonra Terebentin Lane sağa dönün, Sutherland St üzerine 2nd çıkışına Sağ Lupus St üzerine, Grosvenor Rd / A3212 üzerine sola.

Yürüyerek Pimlico İstasyonu'na Tarifleri:

Eğer Aylesford Caddesi veya St Georges Square Pimlico Metro İstasyonu bakmak dışarı aldıktan sonra. Thames Nehri ve Grosvenor Road yönünde bu yolların birini sonuna yürüyün. Grosvenor Road sağa ve biz doğrudan zıt nehrin diğer tarafında Battersea Power Station görene kadar 500m devam edin.