X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Transylvania Hostel'e yol tarifleri

Str. Iuliu Maniu Nr.26, Apt 12, Cluj Napoca, Romanya

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 94%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google Napoca, Romanya - Adresimiz 26 Iuliu Maniu Street, Cluj olan
Ortodoks Katedrali ('' beyaz bir'') ve Katolik Kilisesi ('' kahverengi bir''): Hostel Cluj-Napoca iki ana Kiliseler bağlayan cadde üzerinde.

Tarifi:
10-15 dakika: Otogarı'na
, Sokak ulaşmak sağ tarafına bakmak ve (raiload üzerinde) büyük bir köprü göreceksiniz. Köprü-sokağa sola daha döner çapraz. Eğer tren istasyonuna ulaşacak sol tarafında kadar 200 metre civarında üzerinde yürümeye devam et. Itibaren göstergeler feryat var folow.

Tren istasyonundan, sokak arası ve otobüs sayısı 3 veya 4 almak. Üçüncü durağı (Ortodoks Katedrali veya'' beyaz kilise'' dur) inin. Katedral önüne gidin. Merdivenlerden bakarken, sol tarafta Iuliu Maniu Sokak görebilirsiniz. Bu otobüsle 15-20 dakika sürer.
Taksi ile, daha fazla 10-15 dakika almamalıdır.
Eğer tren istasyonuna yürüyerek gitmek isterseniz, Nehri Somes doğru Horia Caddesi inilir. Köprü çapraz ve Katolik Kilisesi ('' kahverengi bir'') görene kadar dosdoğru yürüyün. Matei Corvin heykelinin önüne git, o yüz, ve sonra da sağ tarafta Iuliu Maniu Sokak göreceksiniz. Aynı bak iki bina arasında başlar, çünkü Ayrıca sokak tanıyabilir. Iului Maniu de'' Ayna Sokak'' takma olduğunu. Yürüyerek, 30 dakika sürer

Havaalanından otobüs sayısı 8 almak zorunda. Ortodoks Katedrali durağı ('' beyaz bir'') inin. Bu taksi ile otobüs veya 15-20 dakika ile 30 dakika sürer.