X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Thessaloniki Studios Arabas'e yol tarifleri

Sachtouri 28, Thessaloniki, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 75%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Tren istasyonundan:

1) arkanızda tren istasyonu ile bir aşağı SOL Monastiriou alır. Şehir merkezine doğru, sadece tren istasyonu önünde Monastiriou Street, atın

2) trafik ışıkları ilk seti de Michail Kalou Str üzerine sola., Dragoumanou Str olacak hangi. Eğer, önemli bir kavşak / alışverişini ulaşana kadar düz herhangi bir yan sokakları görmezden tutun.

3) kavşakta ana yol Lagkada çapraz ve sağa doğru hafifçe eğilir karşısındaki yol (Agiou Dimitriou) kadar gidin.

Hafifçe yokuş yukarı tırmanıyor gibi 4) () önemli kavşak olanlar Ifestionos kadar dahil olmayan trafik ışıklarının ikinci seti de bir SOL alarak, Agiou Dimitriou SOL tutun.

Eğer bir dolambaçlı ulaşana kadar 5) Ifestionos kadar gidin. Eğer 3 üst şehir-bu bizim sokak Sahtouri sokak,-sadece STONEPAVED sokak headind ortasında bir streets.Choose göreceksiniz, karşısında baş.

6) Aslında Sahtouri cadde üst kasaba (eski şehir) çevreleyen eski şehir duvarları, ilk STONEPAVED sokak paraleldir. Yani, yaklaşık 3 dakika boyunca dik tepeye devam edin. Yol genişler ve yan sokakları görmezden, tekrar daraltır gibi devam ediyor. Studios Arabas NUMBER 28 de SAĞ tarafında yer almaktadır.

Havalimanından:

Aristotelous Otobüs-durdurana kadar, Otobüs n 78 almak. Sonra sokağa Sachtouri 28, Ano Poli (3,5 milyon avroya mal olacak) bir taksiye veya caddeye'' Egnatia'' ulaşmak uphill.When Eğer başlığı merkezi yaya caddesi'' Aristoteles'' geçirebiliyorsun Eğer sağa gitmek kurtulmak ve yokuş yukarı nerede yürümeye başladığınızda Venizelos waving.Cross beyaz bir heykeli sokak görmek ve 'Palia Lahanagora' olarak adlandırılan otobüs durağına kadar da Aristotelous.Get otobüs No28A/28B denilen otobüs durağına. gidecek 3 sokaklarda göreceksiniz. Hostel nerede olursa 28 e kadar Sachtouri.Proceed denilen ortasında STONEPAVED sokak, seçin. Bu olurdu basılmış bir harita için çok yararlı olduğunu.

Otobüs durağına:

Antigonidon otobüs o otobüs durağına gitmek ve 'PALIA LAHANAGORA adlı otobüs durağında e kadar otobüs No28A/28B olsun, ayrıca Antigonidon.So adlı başka bir otobüs durağı göreceksiniz caddenin diğer tarafında stop.On kadar otobüs n 31 almak Eğer otobüsten almak '., sağa doğru yürüyün, size 3, ortada STONEPAVED olan sadece bir tek streets.Choose göreceksiniz yokuş başlığı başlar. Bu bizim cadde ve SACHTOURI str denir. 3 dakikada sağ taraftan, sayı 28 pansiyon bulabilirsiniz.