X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

The Times Hostel - College Street'e yol tarifleri

8, College Street, Dublin, Dublin, Irlanda

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 78%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Dublin Havaalanı'na

Kamu Otobüs: The Times Hostel en ucuz yolu - havaalanından College Street 16 otobüs. Pansiyon köşeyi DOlier Caddesi (OConnell Caddesi sonra durdurma), kurtulmak. Hostel sadece sağ taraftaki yaya ışıkları geçmiş yolun karşı tarafında. pansiyon yanında Doyle'un Pub, Üniversite Caddesi ve DOlier Caddesi'nin köşesinde yer almaktadır. Otobüs yolculuğu yaklaşık 40 dakika sürer, ancak acele saat trafikte uzun. ücret 3.30 olduğunu ve (notlar kabul DEĞİLDİR) para gerekir.

Airlink Doğrudan Otobüs: Airlink Otobüs No 747 Dublin Havaalanı ve şehir merkezine arasında seyahat için hızlı bir yoldur. Bu otobüs sadece adanmış Airlink otobüs duraklarında durur. pansiyon yakın durağı O'Connell Caddesi üzerindedir. Otobüs sürücüsü bilet satın alabilirsiniz. ücretler şunlardır: Yetişkin Tek - 6.00; Yetişkin Dönüş - 10.00; Tek Çocuk - 3.00; Çocuk Dönüş - 5.00.

Hızlı Aircoach Otobüs: Ayrıca mevcut Dublin Havaalanı ve şehir arasında gün boyunca her zaman hizmet sunmaktadır ekspres Aircoach otobüs vardır. Ya Aircoach temsilcisi veya Aircoach otobüs şoförü bir Aircoach otobüs bileti satın alabilirsiniz. Aircoach hostel çok yakın olan Trinity College, durur. Yüz metre Koleji Sokak izleyin ve Times Hostel göreceksiniz - Soldaki Koleji Sokak. Bu yolculuğun maliyeti 7 bir şekilde & 12 getiri arasında olacaktır.

Taksi ile: Havaalanından taksiler yaklaşık 25 dakika sürer ve yaklaşık 20-30 maliyeti. Bitirim sırasında havaalanından taksi 50 dakika kadar sürebilir.


Heuston Station

Tramvay (LUAS) By: Heuston İstasyonu Luas (tramvay) alın ve Abbey Street Luas Durağı'na gidin. , OConnell Sokak bulmak sola çevirin ve OConnell Köprüsü doğru yürümeye geri yürümek. Düz önünüzde DOlier Caddesi olacak. The Times Hostel - College Street sağ tarafında DOlier Caddesi ve Kolej Caddesi'nin köşesinde yer almaktadır.

Adresimiz:
8 College Street
Dublin 2
İrlanda