X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

The Times Hostel - College Street'e yol tarifleri

8, College Street, Dublin, Dublin, Irlanda

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 79%Tesisler

Çeviren Google Dublin Havaalanı'na

Kamu Otobüs: The Times Hostel için en ucuz yolu - College Street havaalanından 16 otobüs. Pansiyon köşeyi DOlier Street (OConnell Sokak sonra stop), kapalı olsun. Hostel sadece sağ taraftaki yaya ışıkları geçmiş yolun karşı tarafındadır. Hostel Doyle'un Pub yanında, Üniversite Caddesi ve DOlier Caddesi'nin köşesinde yer almaktadır. Otobüs yolculuğu yaklaşık 40 dakika sürer, ama kalabalık trafiğin daha uzun. Ücret 2.65 olduğunu ve (notlar Kabul edilmeyen edilir) para gerekir.

Airlink Doğrudan Otobüs: Airlink Otobüs No 747 ve 748 Dublin Havaalanı ve Şehir Merkezi arasında seyahat için hızlı bir yoldur. Bu otobüs sadece özel Airlink otobüs duraklarında durur. Hostel en yakın durak O'Connell Caddesi üzerinde. Eğer otobüs sürücüsünden bilet satın alabilirsiniz. Ücretleri şunlardır: Yetişkin Tek - 6,00; Yetişkin dön - 10.00; Çocuk Tek - 3.00; Çocuk dön - 5.00.

Hızlı AirCoach Otobüs ile: da bulunmakta Dublin Havaalanı ve şehir arasında gün boyunca her zaman hizmet sunan ekspres Aircoach otobüs vardır. Sen Aircoach temsilcisi ya veya Aircoach otobüs şoförü bir Aircoach otobüs bileti satın alabilirsiniz. Aircoach hostel çok yakın Trinity College, durur. Yüz metre College Street izleyin ve The Times Hostel göreceksiniz - soldaki College Street. Bu yolculuğun maliyeti 7 tek yönlü ve 14 getiri arasında olacaktır.

Taksi ile: Havaalanından Taksi 25 dakika ve yaklaşık 20-30 maliyeti sürer. Yoğun saatlerde Havaalanından Taksi 50 dakika kadar sürebilir.


Heuston Station

Tramvay ile (LUAS): Heuston İstasyonu Luas (tramvay) almak ve Abbey Street Luas Dur gidin. , OConnell Sokak bulmak sola çevirin ve OConnell Köprüsü doğru yürüyüş geri yürümek. Düz önünüzde DOlier Sokak olacaktır. The Times Hostel - College Street sağ tarafında DOlier Sokak ve College Street köşesinde yer almaktadır.

Adresimiz:
8 College Street
Dublin 2
İrlanda