X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

The Poets Inn'e yol tarifleri

Rua dos Caldeireiros, 261, Porto, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 97%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google TARİFİ

Trenle:

Porto 2 tren istasyonları, Sao Bento ve Campanha vardır. Campanha ana tren istasyonu, ama aynı biletle Sao Bento çıkabiliriz. Campanhã gelmeden zaman (Lizbon, Coimbra, vb), tren Sao Bento Tren İstasyonu biter emin olun. Aksi takdirde, Campanhã dan Sao Bento Tren İstasyonu'na almak için başka bir hat (Campanhã Tren İstasyonu normalde hat Nr.2) değiştirmek zorunda kalacak. Istasyonunun karşısında sokak arası, Sao Bento Tren İstasyonu çıkmak, doğru gidin ve ilk köşede sola. Sen sağ ana kare, 'Aliados' (Praca da Liberdade) göreceksiniz. Üstünde kilise yukarı, düz 'Rua dos Clerigos' kadar gidin. Bu caddenin sonra biraz 'Rua da Asuncao' olur. Sağ 'Rua da Assuncao' sona erdikten sonra, kilise sonra - Torre dos Clerigos - sola, öne ve ardından yürümek soldaki 2 bizim sokak: Rua dos Caldeireiros. Sonra bizim evin sağ sayı 261 olduğunu.


Otobüs:

Lizbon ya da ana şehirlerden geliyor otobüslerin çoğu bahçe Joao Chagas (Cordoaria), büyük bahçe durdurmak. Oradan büyük bir kilise, 'Torre dos Clérigos', ana Porto sembolü görebilirsiniz. Kule düz git, trafik ışıkları ve yaya geçidi ile sağda bahçe ve sokak arası. Sokak geçtikten sonra, sol Rua dos Caldeireiros, bizim sokakta son sokak yürümek düz. Sonra bizim evin sağ sayı 261 olduğunu.


Metro ile:

Havaalanından gelen, Çizgi E (Mor hat) almak zorunda olacak. Içinde 'Trindade' 'D' hattı (Sarı çizgi, yön Joao de Deus) değişiklik ve 'Sao Bento' metro istasyonunda, 2 durak sonra dışarı çıkmak. Sonra tren için aynı yönergeleri alır. Trindade Metro İstasyonu uzak Hostel olmadığını fark, ancak bizim öneriler almak eğer daha rahat olacak. 'Trenle aynı yönergeleri izleyin.


Metro veya otobüs alırken, ilk önce 'Andante' adlı bir genel bilet, satın almak zorunda olduğunu biliyorum, ve istediğiniz kadar birçok geziler ile sonra şarj etmek zorunda. İngilizce yönergeleri var.