X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

The Poets Inn'e yol tarifleri

Rua dos Caldeireiros, 261, Porto, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google ULAŞIM

Trenle:

Porto, Sao Bento ve Campanha 2 tren istasyonları vardır. Campanha ana tren istasyonu, ama aynı bilet ile Sao Bento çıkabiliriz. (Vb Lizbon, Coimbra, gelen) Campanha gelen zaman, tren Sao Bento Tren İstasyonu'na biter emin olun. Aksi takdirde, Campanhã dan Sao Bento Tren İstasyonu'na almak için başka bir hat (Campanhã Tren İstasyonu normal hat nr.2) değiştirmek zorunda kalacak. , Istasyonunun karşısında sokak arası doğru gitmek ve ilk virajda sola dönün, Sao Bento Tren İstasyonu'na çıkmak. Sen sağ ana kare, 'Aliados' (Praca da Liberdade) göreceksiniz. Üstüne kilise yukarı, düz 'Rua dos Clerigos' kadar gidin. Bu sokakta sonra biraz 'Rua Asuncao' olur. Sağ 'Rua da Assuncao' sona erdikten sonra, kiliseden sonra - Torre dos Clerigos -, sola ileriye yürümek ve sonra bizim sokak soldaki onun 2: Rua dos Caldeireiros. Sonra bizim ev sağda sayı 261 olduğunu.


Otobüs:

Lizbon veya ana şehirlerden geliyor otobüslerin çoğu bahçe Joao Chagas (Cordoaria), büyük bir bahçe durdurmak. Oradan büyük bir kilise, 'Torre dos Clerigos', ana Porto sembolü görebilirsiniz. , Kuleye gitmek düz bahçe çapraz ve trafik ışıkları ve yaya geçidi ile sağdaki sokak. Sokak geçtikten sonra, düz sol, Rua dos Caldeireiros, bizim sokakta geçen sokakta yürümek. Sonra bizim ev sağda sayı 261 olduğunu.


Metro:

Havaalanından gelen, sen Hat E (Mor hat) almak zorunda olacak. 'D' hattı (Sarı çizgi, yön Joao de Deus) ve 'Sao Bento' metro istasyonuna, sonra 2 durak dışarı çıkmak için 'Trindade' değişim. Sonra tren gibi aynı yönlere çekmek. Trindade Metro İstasyonu uzak Hostel değil, ama bizim öneriler alırsan daha rahat olacak dikkat edin. 'Trenle' aynı yönergeleri izleyin.


Metro veya otobüs alırken, ilk önce 'Andante' adlı bir genel bilet, satın almak ve istediğiniz kadar birçok geziler ile sonra şarj etmek zorunda olduğunu bilmeniz gerekir. Siz İngilizce talimatları var.