X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

The Pink Palace Hotel & Hostel'e yol tarifleri

Agios Gordios Beach, Sinarades,49084, Corfu, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


76%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 72%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 76%Çalışanlar
  • 75%Atmosfer
  • 73%Temizlik
  • 77%Tesisler

Çeviren Google Adresimiz
Pink Palace Bütçe Resort & Hostel, Agios Gordios Beach, Sinarades, Corfu Adası, 49084, Yunanistan

Yeni gelenler için biz otobüs istasyonu, liman ve havaalanına ücretsiz bir seçim sunuyoruz. Biz transfer ayarlayabilir böylece varış öncesinde bize veya telefon resepsiyon e-posta gönderebilirsiniz.

Atina geliyorsanız onlarla işbirliği içinde çalışması olarak Yunan Otobüs Servisi ile seyahat edebilirsiniz. Kalkış saatleri ve tüm bilgilere / Atina Express Otobüs altında web sitemizde mevcuttur. Kullanılabilirliği için bize e-posta ve koltuk / s ayrılacak. Corfu otobüs Atina ayrıca ilk gece bizimle birlikte konaklama artı kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

Corfu Town Sinarades veya liman yakınında Green otobüs durağına Agios Gordios plaja düzenli otobüs seferleri de bulunmaktadır.

Eğer Pink Palace için bir taksiye, yaklaşık 27 milyon avro ödeyecek.

Daha ve daha havayolları Korfu doğrudan uçuyor. Tüm uçuş ve iyi fırsatlar görmek için böyle Roma ve Milano Ryanair.com ve birçok Avrupa şehirleri, Londra Easyjet.com ve diğer birçok ilde ve SkyScanner.net gibi web sitelerini kontrol edin. Olympic Airways ve Aegean Airlines Korfu Atina tarifeli uçuşları var.

Feribot yıl boyunca İtalya, Arnavutluk ve Yunanistan'da yelken. Yaz aylarında en çok gemi yılın diğer zamanlarında Korfu karşısındaki Yunan anakara üzerinde yaklaşık bir saat uzaklıkta olan Igoumenitsa başka feribot almak gerekebilir, Corfu arayın. Feribot şirketleri hakkında ayrıntılı bilgi için web sitemizi inceleyin.

Güvenli seyahat var ve yakında görüşürüz!