X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

The Palace Hostel'e yol tarifleri

666 Calle Suau, San Juan, Porto Riko

Harita ve Yol Tarifleri


61%Oy

  • 68%Ekonomik
  • 64%Güvenlik
  • 64%Yer
  • 65%Çalışanlar
  • 62%Atmosfer
  • 51%Temizlik
  • 55%Tesisler

Çeviren Google Havaalanına taksi ile:
Havaalanında bagaj iddia taksiler dışında bol vardır. Eğer havaalanı ayrılırken bu adrese gezmeye gerek onlara:
666 Calle Suau, Santurce, San Juan, PR
* En iyi şey taksi şoförü anlatmak için:
- Biz Miramar bulunmaktadır
- Biz Miramar Metro Taksi durağına karşısında yer almaktadır.
Onlar hala yerini bilmiyorsanız *, o zaman de ki:
- O Ponce de Leon Calle Cerra sonra yer almaktadır. ('Colegio de Abogados' Mansiyon)
Özetle, biz Calle Hoare ve Calle Cerra ve Calle Fernandez Juncos ve Ponce de Leon arasında yer almaktadır. Bu dört sokaklar biz bulunduğu hangi Calle Suau etrafında bir kutu yapmak.
** Not: San Juan Taksiler genellikle tüm mesafeler için sabit bir oran ücret. Örneğin, kent genelinde otuz dakika aynı mal olabilir yolda beş dakika gitmek. Havaalanından itibaren, $ 15-18 ödemek beklemesin (Biz ... o mantıklı değil, biliyorum). Çoğu Konuklar, sürücüye bir ipucu eklemek için 20 $ fatura vermek, ama bu size kalmış tamamen. Sen bizim hostel gelmesi fazla 20 $ ödemeniz gerekir. Bazen, sürücüler denemek ve fazla bagaj için 1 $ talep edecektir. **

Havaalanından otobüsle:
Çıkış sağınızda en yakın otobüs durağı için Luis Munoz Marin Uluslararası havaalanı görünüm üst düzeyde. Isla Verde otobüs # 40 atın. Siz Denny önünde yaklaşık 3 dk uzaklıkta havaalanına durağı ilk otobüs kapalı alacak
'Isla Verde' Kimden, Miramar Ponce de Leon otobüs T5 alır. Eğer Miramar gidiyor sürücüyü Tell (Daima. Onlar gidiyoruz sürücü ile onaylayın) ve Ponce de Leon ve Hoare kesiştiği çıkılacak. Sen sol tarafta bir fırın / sandviç Dükkanı (Al Gusto) göreceksiniz. Bir sonraki kavşağı, Jose Marti ulaşana kadar Hoare sol gidecek. Sol gidin. sokak tek doğru Suau gider. Sokakta yürümek ve sağ tarafta boş bir çok göreceksiniz. Palace Hostel caddenin sağ taraftaki boş arsada sol tarafına bitişik.
otobüs ücreti 1,50 $ toplam, her rota / otobüs 0,75 $ ve kesin değişim gereklidir. Biz otobüs durağına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
Eğer herhangi bir sorun varsa bizimle irtibata geçin asla!