X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

The Monastery Hostel Milan'e yol tarifleri

via Renzo Bertoni, 3, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 76%Çalışanlar
  • 74%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 75%Tesisler

Çeviren Google Duomo Katedrali sadece birkaç blok, Renzo Bertoni Via bulunan, Monastery Hostel çok Fashon Bölge ve son derece ayrıcalıklı bir konuma yararları yakın, ve, nedeniyle stratejik konumu, ana ulaşmak kolaydır önemli siteler ve Milan en önemli alışveriş alanları.
Stazione Centrale Metro sarı çizgi (San Donato yönü) almak ve ikinci durağı Turati ininiz. Moscova çıkış ile dışarı çıkmak ve Montebello ile arayın; ile Sandro Sandri içinde sağa dönün ve alt size Renzo Bertoni ile bulacaksınız. Orada bir kahverengi açık kapı göreceksiniz! Orada biz!

Stazione Centrale de bizim hosteli yürüyebilirsiniz, sadece 20 dakika sürer. Stazione centrale dışarı alın, Turati üzerinden de devam Piazza della Repubblica geçmesine, Pisani ile yakalamak, sonra Moscova ile de sağa. Ile Corso di porta nuova kalan trafik ışığı fırsatta ve Renzo Bertoni ile tekrar sola dönün, orada bir kahverengi açık kapı göreceksiniz! Orada biz!

Linate Havaalanı'ndan merkez istasyonuna doğru servis otobüsü almak ve 'Moscova' çıkış yakalamak, üçüncü durağı Turati ininiz, San Donato doğru metro sarı satıra geçin, sonra Montebello ile almak ve Sandro Sandri ile de sağa; sola dönün ve kahverengi bir açık kapı göreceksiniz, burada biz devreye giriyoruz

Malpensa Havaalanı Milano Merkez istasyonuna servis otobüsü almak ve San Donato doğru metro sarı çizgi almak ve ikinci durağı Turati ininiz, daha sonra Montebello ile almak ve Sandro Sandri ile de sağa sonra sola dönün ve bir açık kapı göreceksiniz , burada biz devreye giriyoruz

Bu birkaç dakika içinde yeni kongre merkezi (az 20), Merkez tren istasyonu, Linate havaalanına varmak mümkündür iki metro istasyonu (MM Turati sarı çizgi ve MM Moscova yeşil hat) yakın olması sayesinde , keyifli bir gece geçirmek ve gece Milan bilmek mümkündür Brera Pinacoteca, Leonardos Son Akşam Yemeği ve ana gece kulüpleri alanları,.

Stazione Centrale de sadece 20 dakika stazione centrale çıkmak ve Pisani geçiş yoluyla Piazza della Repubblica ile düz gidip Moscova ile de sağa sonra Turati ile almak alır bizim hosteli yürüyebilirsiniz. Corso di porta nuova ile de sola trafik ışığı fırsatta ve sonra ile Renzo Bertoni içinde sola dönün, orada bir açık kapı göreceksiniz! burada biz devreye giriyoruz