X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

The Midland Hostel'e yol tarifleri

Str Biserica Amzei, nr 22, Apt 3, Sector 1, Bucharest, Romanya

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Tren istasyonu (7-12 dakika) Gönderen:

Otobüs ile: 79, 86 ya da 133 (sol tren istasyonu tarafında) (tren statation karşısında), 'Piata Romana' durağında ininiz. 'Biserica Amzei' sokakta sağ sonra tekrar ilk geçiş fırsatta, 'Mendeleev' sokakta, sağa dönün ve Tonka bar geçmiş, bekçi karşısında sayı 22 (gidin rastlamak ilk küçük kapısında, ileriye yürümeye devam edin Fransız Büyükelçiliği önünde stand).

Metro ile: 'Piata Victoriei' için 'Gara de nord' istasyon bir durak, gelen, diğer hat değiştirmek ve 'Piata Romana' için, yine bir duruş için gidin. Oradan, 1) karşı tarafında (solda), dönüş yanındaki küçük kapısında sol 2), 3), bir sonraki sağa dönün Tonka geçmek ve karşısında koruma standında olsun üzerinde sokak arası, kapısı yürümek hostel sokak.

Taksi ile: Burada bir taksi yolculuğu az 10 lei olduğunu.

Havaalanı (~ 40 dakika):

Havaalanında önünde yakalamak otobüs 783, Hızlı ve 'Piata Romana' durağında ininiz. , Ileriye yürümeye devam hemen yanında küçük kapısında açmak ve bekçi kulübesinden Tonka bar geçmek ve daha sonra bulana kadar yürümek düz, biz sokak bulunmaktadır.

23:00 05:00 çalıştırmak Otobüsler; Hızlı 783 non-stop, bütün gece çalışır. Sen kulübesinden DEĞİL, otobüse bilet almak zorunda. Bir taksi isterseniz - taksiler 1.40 lei / km başka bir şey, bir rip off vardır. Havaalanından fiyatı yaklaşık 40 lei olduğunu. Sen değil havaalanının önünde ancak otoparkta dışarı, ya da yakın ana cadde dışarı güvenilir taksiler alabilirsiniz. Eğer bir ihtiyaç durumda sen, sitemizde taksiler hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Önemli Merkezler: Fransız Büyükelçiliği, bizim zemin katta Tonka bar.'Royal Canin 'pet shop.

GÖR: Web sitemizde (bir bing harita ve düzenli bir) haritalar.

NB başarıyla yerini ulaşan ve kayıp ve üzgün almamak için, lütfen:

1. Size (hostel resimleri bölümünde harita) ile harita var;

2. Sizinle tam adresi;

Tarifini sormak istiyorsanız 3. işaretlerini kullanın.