X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

The Melting Pot Hostel Tanger'e yol tarifleri

Rue de Tsouli, 3 (Medina), Tangier, Fas

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Tangier Limanı (şehir) ve Port TangerMed (uzak 50 km): Eğer deniz Tangier ulaşırsanız ", iki liman olduğunu bilmek gerekir.
Tangier-şehir limanına ulaşmak için size Tarifa limanından feribot almak zorundadır. Eğer Algeciras limanından feribot alırsanız Port Tangier-Med ulaşacaksınız. Biz çok Tangier şehir Limanı'na yakın, konaklama sadece 20 dakikalık yürüme mesafesindedir.
- Iki seçeneğiniz vardır Tangier-şehir (Tarifa feribot alarak) Limanı itibaren, yaklaşık 30 Dirhemi en (2,50 €) mal ve götürecek taksi ister bir mavi renkli "Petit Taksi" alabilir Medine (şehrin diğer ucunda Intercontinental adlı başka bir otel var, çünkü, size Medine Continental Hotel Park belirtmeniz çok önemlidir) en Continental Hotel otopark.
Biz Hotel Continental'in park yaklaşık 50 metre uzaklıkta, ardından "Rue Dar Baroud" sokak, "Rue Cheikh Mohammed Ben Seddik" sokağa ilk soldaki otopark hakkı almak, sonra nihayet bizim üzerine ilk sağa dönün sokak: "Rue de Tsouli". Yani Hotel Continental otopark, ilk sağa, sonra sonra tekrar sağa, sola.
Eğer Tanca Limanı'ndan yürümeyi tercih ederseniz, yukarıda belirtilen Hotel Continental park için size götürecek Hotel Continental (limana 200 metre) sonra bulmak ilk tepeye gidin. Bir önceki talimatlar izleyin.
- Liman TangerMed (uzak 50 km) itibaren bir taksi (250 DH / 23 Euro) almak ya da Tangier otobüs istasyonunda bırakır (20 DH / 1,50 Euro) otobüs almak, iki seçeneğiniz vardır. Otobüs istasyonu (ve tren istasyonu) yolculuk yaklaşık 20 DH / 1,50 Euro maliyeti
- Otobüs (150 DH (13,50 €) hakkında yolculuk masrafları), veya Tren (20DH (1,50 €) hakkında yolculuk maliyeti) ile ve daha sonra Medine Hotel Continental otopark taksi ile Havalimanından . Sonra sadece "biz başında verdiği talimatları uygulayın