X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

The MadHouse Prague'e yol tarifleri

Spalena 39, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 98%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından:

Metro istasyonu Dejvicka otobüs 119 atın ve gelen Mustek için metro var almak. Mustek size istasyonu çıkmanız gerekir ve Narodni Trida için üç durak için Tramvay 9 alır. Eğer, tramvay kurtulmak tramvay parça çapraz ve sol yürümek ve sağ Ostrovni caddede ilk çektikten sonra. BİZİM GİRİŞ KAPI Ostrovni SOKAK, NO 34 (soldaki ilk kapı) BULUNMAKTADIR IS.

Taksi yaklaşık 650 CZK/26 maliyeti

: Ana tren istasyonu (Hlavni Nadrazi)

Eğer tren istasyonu çıktığınızda, sağa dönün ve tramvay durağı parkta 2 dakika yürüyün. Tramvay parça çapraz ve, tramvay kurtulmak tramvay parça çapraz ve sol yürümek ve sağ Ostrovni caddede ilk çektikten sonra Narodni Trida için beş durak için tramvay 9 almak. BİZİM GİRİŞ KAPI Ostrovni SOKAK, NO 34 (soldaki ilk kapı) BULUNMAKTADIR IS.

Taksi maliyeti yaklaşık 150 CZK / 6

: Uluslararası otobüs istasyonu (Florenc) için

Hlavni Nadrazi için bir durak için metro hattı C (Kırmızı) alın. Eğer tren istasyonu çıktığınızda, sağa dönün ve tramvay durağı parkta 2 dakika yürüyün. Tramvay parça çapraz ve tramvay kurtulmak sonra, tramvay kurtulmak tramvay parça çapraz ve sol yürümek ve sağ Ostrovni caddede ilk çektikten sonra, Narodni Trida beş durak için tramvay 9 almak. BİZİM GİRİŞ KAPI Ostrovni SOKAK, NO 34 (soldaki ilk kapı) BULUNMAKTADIR IS.

Taksi yaklaşık 200 CZK / 8 Euro'ya mal