X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

The MadHouse Prague'e yol tarifleri

Spalena 39, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


97%Oy

  • 97%Ekonomik
  • 98%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 98%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından:

Metro istasyonu 'Dejvicka' için otobüs 119 ve oradan 'Mustek' için Metro Hattı A (yeşil) alır. 'Mustek' size Metro Hattı B (sarı) transfer ve 'Narodni Trida' bir durdurmak için bunu almak zorunda. Eğer istasyonu çıkmak sokak arası ve Röle mağaza solundaki küçük sokak almak yürüyen merdiven üstünde. BİZİM GİRİŞ KAPI SOLDA İLK KAPI IS, Ostrovni SOKAK 34. Sen havaalanı geliş alanında veya otobüs durağı yakınında bilet makineleri de paralar ile satın alınabilir bir 32 CZK biletine ihtiyacınız olacaktır.

Taksi yaklaşık 650 CZK / 26 Euro maliyeti


Ana tren istasyonuna (Hlavni Nadrazi):

Eğer tren istasyonu çıktığınızda, sağa dönün ve tramvay durağına parkta 2 dakika yürüyün. Tramvay parçaları çapraz ve tramvay kurtulmak sonra 'Narodni Trida' beş durak tramvay 9 alır, tramvay parçaları çapraz sola yürümek ve Ostrovni Street aşağı ilk sağa dönün. BİZİM GİRİŞ KAPI Ostrovni STREET, SAYISI 34 (soldaki ilk kapı) ÜZERİNDE BULUNMAKTADIR. Siz istasyonda veya tramvay durağı yakınında bilet makineleri de paralar ile satın alınabilir bir 24 CZK biletine ihtiyacınız olacaktır.

Taksi yaklaşık 150 CZK / 6 Euro maliyeti


Uluslararası otobüs istasyonu (Florenc) Gönderen:

'Narodni Trida' için üç durak için metro hattı B (sarı) alın. Eğer istasyonu çıkmak sokak arası ve Röle mağaza solundaki küçük sokak almak yürüyen merdiven üstünde. BİZİM GİRİŞ KAPI SOLDA İLK KAPI IS, Ostrovni SOKAK 34. Sen metro istasyonunda satın alınabilir bir 24 CZK biletine ihtiyacınız olacaktır.

Taksi ücreti yaklaşık 200 CZK / 8 Euro