X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

The Kosmonaut Hostel'e yol tarifleri

Tomashivskoho 4, apt 5, Lviv, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


66%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 60%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 40%Çalışanlar
  • 60%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 60%Tesisler

Çeviren Google Yeni adresi!

Lviv, 4 Tomashivskoho St, apt. 5


TARİFİ:

TREN İSTASYONU itibaren, Holovna poshta için 1 numaralı ya da 9 tramvay alabilir - Головна Пошта (Main Post Office) dur. Sonra Shashkevych anıt geçmek. Kopernika st üzerinde sola dönün ve trafik ışıkları için gidin. Stefanyka St Geçidi önünde yaptığı anıt ile Stefanyka Kitaplığı, sağ atın. Sonra Chaikovskoho St İzlem üzerinde ilk sola, yaklaşık 60 m açmak ve bir sonraki doğru Tomashivskoho olduğunu. Hiçbir bina. 4 yaklaşık 50 metre aşağı sol tarafta. Kapıya girin, ikinci kata merdiven almak ve sol kapıyı seçin! Lütfen dikkat: tramvaylar 1,5 Ukrayna Grivnası mal.

***

Eğer isterseniz, biz tren istasyonunda sizi karşılayabilir!

Lütfen dikkat: Eğer bize bunun en az 12 saat bildirmek gerekir. önce varış için, bu yüzden her şeyi düzenleyebilirsiniz!

***

Tren istasyonuna yürüyerek sadece 2.6 km ve yaklaşık 35 dakika sürer, çok çok kolay ve doğal. , Tren istasyonu çıkmak düz Chernivetska St aşağı yürümek, Horodotska için sola ve sağa Aziz Yelizavety kilise önce, Kopernyka sol biraz yaklaşık bir kilometre ve ucunda yürümek, Bandery St üzerinde sağa dönün. Trafik ışıkları Stefanyka St üzerine sağa dönün ve ilk sola, Chaikovskoho alır. Sonra Tomashivskoho üzerinde hakkı ve soldaki üçüncü binayı çevirmek - bu Kosmonaut var!

NOT: Tramvay biletleri ('kvytok') sürücüsünden gemide satın alınan ve valide edilmelidir!

Ana otobüs istasyonu, merkeze (1.75 UAH Küçük Otobüs) sayısını 31 'Marshootka' alır. Sadece bizim haritasını yazdırmak ve sürücü bizim yerini gösterir veya 'Prospect Svobodi' olarak adlandırılan ana bulvar üzerinde ise 'Shevchenko Anıtı' için isteyin.

Tren istasyonundan TAKSİLER yaklaşık 30 UAH ve otobüs durağına 40 UAH vardır. Kalkış öncesi fiyat pazarlık!

HAVAALANI almak troleybüs sayı 9 İvan Franko Üniversitesi, Stefanyka st geri çevirmek. ve ikinci, Dudayeva'yı sola dön. Sonra Tomashivskoho sol ve sağdaki ikinci bina dönün - bu Kosmonaut var!

***
Eğer isterseniz, biz sizi havaalanında karşılamak olabilir!

Lütfen dikkat: Eğer bize bunun en az 12 saat bildirmek gerekir. önce varış için, bu yüzden her şeyi düzenleyebilirsiniz!

***

Alternatif olarak, yaklaşık 40 UAH 50 maliyet gereken bir taksi alabilir. Bir taksi alarak Eğer, kalkıştan önce fiyatları kabul unutmayın lütfen!

Kosmonaut görüşürüz!