X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

The House Hostel Zagreb'e yol tarifleri

Peljeska 5, Zagreb, Hirvatistan

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 84%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Otobüs durağına:
Kolay yolu yürüyerek.
Otobüs istasyonunda sağa istasyonuna gitmek ve karşı tarafta çapraz böylece büyük bir kavşak çapraz. Ardından kilise geçtikten dosdoğru devam ve soldaki ilk dönüm alın. Yaklaşık 20 metre yürümek ve sonra sağa (Peljeska cadde) üzerinde ilk dönüm almak ve logomuzu taşıyan büyük turuncu binanın zili. Herhangi bir şans bizim logosunu göremiyorsanız, ev numarası 5 için bak!
Eğer tramvay alırsanız, sayı 7 veya 8 almak bir durak binmek, ardından sokak arası ve bir kilise geçtikten dosdoğru yürüyün ve soldaki ilk dönüm alın. Yaklaşık 20 metre yürümek ve sonra sağdaki ilk dönüm almak ve pansiyon ulaşacak. (Biz bunu bir 10 dakikadan daha az yürüme sadece bir durak için bir tramvay bilet satın almak zorunda değilsiniz bu yüzden yürüyerek gitmek öneririz.)

Demiryolu istasyonu sokak arası ve hiçbir tramvay için bekleyin. Eğer doğru tramvay var ise 2 ya da 6 (eğer tren istasyonun kendisi sağ bırakmalısınız. 4 durak için Ride ve Drziceva adlı durakta olsun. Sokak arası ve bir kilise geçtikten dosdoğru yürüyün ve sonra ilk almak Soldaki dönüm. yaklaşık 20 metre yürüyün ve sonra sağa (Peljeska cadde) üzerinde ilk dönüm almak ve logomuzu taşıyan büyük turuncu binanın zili. herhangi bir şans sizin için bakmak, bizim logosunu göremiyorsanız ev sayısı 5!

Ban Jelacic Meydanı hiçbir tramvay alır. 6 ve 6 durur için binmek. Sonra Drziceveva denilen durakta olsun. Sokak arası ve bir kilise geçtikten dosdoğru yürüyün ve soldaki ilk dönüm alın. Yaklaşık 20 metre yürümek ve sonra sağa (Peljeska cadde) üzerinde ilk dönüm almak ve logomuzu taşıyan büyük turuncu binanın zili. Herhangi bir şans bizim logosunu göremiyorsanız, ev numarası 5 için bak!

Havalimanından:
Pleso Havalimanından, sen otogara toplu taşıma alabilir ve pansiyon büstü istasyonundan almak için en kolay yolu yürüyerek. Bir tramvay almaya karar verirseniz, hayır olsun. 7 veya 8, bir durak için binmek tramvay almak ve sokak arası. Bir kilise geçtikten dosdoğru yürüyün ve sonra soldaki ilk dönüm alın. Yaklaşık 20 metre yürümek ve sonra sağdaki ilk dönüm almak ve pansiyon ulaşacak.

Ayrıca bizim adrese taksi alabilir: House Hostel, Peljeska 5