X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

The Garden Backpacker'e yol tarifleri

Santiago 19, Seville, Andalucia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 94%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından:
Havaalanı otobüs alın ve Santa Justa Tren İstasyonu ininiz. Avenida Jose Laguillo boyunca sağa doğru yürüyün, fly-over üstünde, otobüs # 32 almak ve Plaza Ponce de León ininiz. Sokak arası ve önünüzde Calle Santiago görürsünüz. Biz sayısı 19 konum!
Alternatif olarak, bir taksi € 25-25 civarında mal olacak. Mesafe 13km ve yaklaşık 25 dakika sürer.

Santa Justa Tren istasyonundan:
Otobüs # 32 Plaza Duque de la Victoria yönünde devam edin. Plaza Ponce de León inin. Sokak arası ve önünüzde Calle Santiago görürsünüz. Biz sayısı 19 konum!

: Prado de San Sebastian otobüs durağına
Barqueta yönünde giden otobüs içerisinde 1. alın ve dördüncü durağında ininiz - Recaredo, aynı zamanda Plaza Carmen Benitez çağırdı. Sokak arası ve otobüs gidiyordu ters yönde yaklaşık 30 m yürüyün. Sağ Calle Guadalup kısın, bu Calle Santiago ile bağlantılar ve sayısı 19 konum!

Plaza de Armas otobüs durağına:
Prado de San Sebastian yönünde giden otobüs # C3 alın ve María Auxiliadora (Puerta Osario) ininiz. (Eğer plaza Ponce de Leon geçmek zorunda) Santa Catalina Kilisesi elde edene kadar, sağ Calle Puñonrostro kısın ve beş dakika yürümeye, hem de Calle Jauregui geçerek. Sonra size caddeden geçmek zorunda Santa Catalina Kilisesi olsun, orada Calle Santiago (köşesinde La Freski adında bir bar var) bulacaksınız. Bu sayı 19 bizi bulacaksınız.