X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

The Garden Backpacker'e yol tarifleri

Santiago 19, Seville, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 94%Atmosfer
  • 88%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından:
Havaalanı otobüs ve Santa Justa Tren İstasyonu ininiz. Avenida Jose Laguillo boyunca sağa doğru yürüyün; sinek-over üstündeki, otobüs # 32 almak ve Plaza Ponce de León ininiz. Sokak arası ve önünüzde Calle Santiago görürsünüz. Biz 19 sayısına geldik!
Alternatif olarak, bir taksi € 25-25 civarında mal olacak. Mesafe 13km ve yaklaşık 25 dakika sürer.

Santa Justa tren istasyonu Gönderen:
Plaza Duque de la Victoria yönde giden otobüs # 32 almak. Plaza Ponce de León kapalı alın. Sokak arası ve önünüzde Calle Santiago görürsünüz. Biz 19 sayısına geldik!

Prado de San Sebastian otobüs durağına:
Barqueta yönünde gidiş otobüs 1 alabilir ve dördüncü durakta olsun - ayrıca Plaza Carmen Benitez denilen Recaredo. Sokak arası ve otobüs gidiyordu ters yönde yaklaşık 30 metre yürüyün. Sağınızda Calle Guadalup aşağı çevirin; Bu Calle Santiago ile bağlantıları ve biz 19 sayısına geldik!

Plaza de Armas otobüs durağına:
Prado de San Sebastian yönde giden otobüs # C3 alın ve María AUXILIADORA (Puerta Osario) ininiz. Sağ Calle Puñonrostro kapatın ve Santa Catalina Kilisesi (sen plaza Ponce de Leon geçmek zorunda) gelinceye kadar, yanı Calle Jauregui geçerek, beş dakika yürümek düz. Santa Catalina Kilisesi olsun bir kez caddeden geçmek zorunda; orada Calle Santiago (köşesinde La Freski adında bir bar var) bulabilirsiniz. Sen 19 sayısı bizi bulacaksınız.