X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

The Clarence Park'e yol tarifleri

7 Clarence Square, Toronto, Kanada

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Havaalanına Shuttle otobüs:
'Hyatt Regency Toronto (Kral)' için Downtown Express servis otobüsü almak durdurun. Wellington Street bir blok için Peter Caddesi boyunca güneye (Blue Jays Way) yürüyün. Wellington Street sağ (batı) çevirin ve park arayın. Biz parkın sağ (kuzey) tarafında yer almaktadır. Toplam yürüyüş süresi sadece 3 dakikadır.

: Otobüs istasyonu (Toronto Otogar) Gönderen
King Street için 6 Bay Street otobüs güney alın ve bir transfer bilet isteyin. King Street üzerinde, transferi göstermek ve 503, 504 veya 508 tramvay (tramvay) batı almak ve Spadina Caddesi ininiz. Eğer Clarence Square (: Bir PETRO CANADA benzin istasyonu için göz ipucu) ulaşana kadar Buradan Spadina birlikte bir kısa blok güneye yürümek. Biz parkın kuzey tarafında yer almaktadır.

Tren İstasyonu (Union Station) Gönderen: Wellington Street için bir kısa blok için York Street boyunca kuzeye yürüyün. Wellington Street (batı) sola dönün ve yol biter ve bir park ulaşana kadar yaklaşık 10 dakika Wellington boyunca yürümeye devam. Biz parkın sağ (kuzey) tarafında yer almaktadır.

Niagara Şelalesi sürüş:
Qew alın ve Downtown Toronto (bir kez Toronto, Gardiner Expressway içine qew değişiklikler) için işaretleri takip edin. Spadina Avenue Gardiner Expressway çıkın. (.: Front Street yaklaşık 100 metre kuzey ipucu) Eğer Clarence Square ulaşana kadar 3 blok için Spadina boyunca kuzeye gidin. Clarence Meydanı'nda sağa dönün ve parkın etrafında döngüler olarak bu yolu takip edin. Biz parkın kuzey tarafında yer almaktadır.

Havaalanı ya da Detroit / Windsor sürüş:
Otoban 427 Southbound için işaretleri izleyin. Doğuya qew (bir kez Toronto, Gardiner Expressway içine qew değişiklikler) için 427 çıkın. Spadina Avenue Gardiner Expressway çıkın. (.: Front Street yaklaşık 100 metre kuzey ipucu) Eğer Clarence Square ulaşana kadar 3 blok için Spadina boyunca kuzeye gidin. Clarence Meydanı'nda sağa dönün ve parkın etrafında döngüler olarak bu yolu takip edin. Biz parkın kuzey tarafında yer almaktadır.

Montreal sürüş: Toronto doğru batıya 401 atın. Bir kez Toronto, Don Valley Parkway (OKT) güneye alır. Richmond (bu gidebilirsin tek yönü) boyunca Richmond Street ve sürücü batısında çıkın. Peter Street yaklaşık 2 kilometre için Richmond izleyin. Peter sola dönün. Wellington Street Peter izleyin. Wellington ile ilgili sağa dönün. Biz parkın kuzey tarafında yer almaktadır.