X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

The Clarence Park'e yol tarifleri

7 Clarence Square, Toronto, Kanada

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Havaalanına shuttle otobüs:
'Hyatt Regency Toronto (Kral)' Downtown Express servis otobüsü atın durdurun. Wellington Street bir blok güneye Peter Caddesi (Blue Jays Way) boyunca yürüyün. Wellington Street hakkı (batı) çevirin ve park için bak. Biz parkın sağ (kuzey) tarafında yer almaktadır. Toplam yürüyüş süresi sadece yaklaşık 3 dakikadır.

Otobüs istasyonu (Toronto Antrenör Terminali) Gönderen:
Kral Caddesi güney 6 Bay Street otobüsle ve bir transfer bilet isteyin. Kral Caddesi üzerinde, senin transferini göstermek ve 503, 504 veya 508 tramvay (tramvay) batıya almak ve Spadina Avenue kapalı olsun. Eğer Clarence Square ulaşana kadar buradan Spadina boyunca kısa bir blok güneye yürümek (ipucu: Bir PETRO CANADA benzin istasyonu için arayın). Biz parkın kuzey tarafında yer almaktadır.

Tren İstasyonu (Union Station) Gönderen: Wellington Street kısa bir blok için York Caddesi boyunca kuzey yürüyün. Wellington Street sol (batı) çevirin ve yol bitene kadar yaklaşık 10 dakika boyunca Wellington yürümeye devam ve bir parka ulaşmak. Biz parkın sağ (kuzey) tarafında yer almaktadır.

Niagara Şelalesi sürüş:
(Kez Toronto, QEW Gardiner Otoyolu dönüşür) qew alın ve Downtown Toronto için işaretleri izleyin. Spadina Avenue Gardiner Otoyolu çıkın. (.: Yaklaşık 100 metre kuzeyinde Front Street ipucu) Clarence Meydanı ulaşana kadar 3 blok kuzey Spadina birlikte gitmek. Clarence Meydanı'nda sağa dönün ve park çevresinde döngüler gibi bu yolu takip edin. Biz parkın kuzey tarafında yer almaktadır.

Havaalanı veya Detroit / Windsor sürüş:
Otoyol 427 Southbound için işaretleri izleyin. QEW doğuya (kez Toronto, QEW Gardiner Otoyolu dönüşür) için 427 çıkın. Spadina Avenue Gardiner Otoyolu çıkın. (.: Yaklaşık 100 metre kuzeyinde Front Street ipucu) Clarence Meydanı ulaşana kadar 3 blok kuzey Spadina birlikte gitmek. Clarence Meydanı'nda sağa dönün ve park çevresinde döngüler gibi bu yolu takip edin. Biz parkın kuzey tarafında yer almaktadır.

Montreal sürüş: Toronto doğru 401 batıya atın. Bir kez Toronto Don Valley Parkway (DVP) southbound almak. Richmond Street Çık ve batı Richmond boyunca sürücü (bu gidebilirsiniz tek yönü). Peter Caddesi'nde yaklaşık 2 kilometre Richmond izleyin. Peter sola dönün. Wellington Street Peter izleyin. Wellington sağa çevirin. Biz parkın kuzey tarafında yer almaktadır.