X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

The Brit Hostel Zagreb'e yol tarifleri

Zagreb, Kaciceva 3/1-3/2, Zagreb, Hirvatistan

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Otobüsle yolculuk - Eğer Zagreb Merkez Otogarı (Drziceva sokak) ulaşacaksınız. Hiçbir tramvaya binin. 6 (Crnomerec doğru) ve 7. istasyonu (Britanski trg - İngiliz kare) de çıkış. Önümüzdeki 30 metre yürümek ve sol tarafta hiçbir üzerinde Andrija Kacic Miosic sokak ve BRIT PANSİYON bulabilirsiniz. 3b.

Trenle yolculuk - Eğer Zagreb merkez tren istasyonuna gelecek. Hiçbir tramvaya binin. 6 (Crnomerec doğru) başlığı 4 istasyona (Britanski trg - İngiliz kare) de batı ve çıkış. Önümüzdeki 30 metre yürümek ve sol tarafta hiçbir üzerine, Andrija Kacic Miosic sokak ve Brit Hostel Zagreb bulabilirsiniz. 3b.

Eğer uçakla seyahat - Eğer Zagreb havalimanı 'Pleso' için gelecek, 20 dakika bizim hostel ve Zagreb şehir merkezine götürmek. Zagreb'de merkez otobüs istasyonuna giden bir taksi ya da Hırvatistan havayolları otobüs alabilir. Otobüs her tam saat ve her havaalanında terminali önünde yarım saat bırakır; Bir otobüs şoförü bir bilet satın alabilirsiniz. Eğer merkez otobüs istasyonuna geldiğinizde hiçbir taksi ya da tramvay alabilir. 6 (Crnomerec doğru) ve 7. istasyonu (Britanski trg-İngiliz kare) üzerine çıkın. Öncesinde 30m yürüyün ve sol tarafta hiçbir üzerine, Andrija Kacic Miosic sokak ve Brit Hostel Zagreb bulabilirsiniz. 3b.