X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

The Big Hostel'e yol tarifleri

Jevrejska 24, Belgrade, Serbia

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 67%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google NIKOLA TESLA HAVA ULAŞIM:

Büyük hostel, havaalanına Nikola Tesla yaklaşık 15 kolimeters bir mesafede yer almaktadır. Oraya en kolay yolu Zeleni venac götüren Şehir otobüs taşımacılığı, otobüs sayısı 71,, trafik ışıkları ile ilk kesişme yokuş aşağı doğru bir dönüş almak sonra Tadeusa Koscuska sokağa Knez Mihailova sokak yürümek, almaktır sonra Eğer sağa Jevrejska sokak paralel bulacaksınız.

OTOBÜS VE DEMİRYOLU İSTASYONU DAN ULAŞIM:

Otobüs ve tren istasyonlarından (yan yana yer aldığı) Büyük hostel almak için en kolay yolu tramvay Belgrad Hayvanat Bahçesi sonra keskin bir sağa dönüş yaptığında kurtulmak, Dorcol gider tramvay sayısı 2, yakalamaktır Cara Dusana sokağa (İmparator Dusan sokak). Jevrejska sokak tramvay istasyonuna karşısında, ilk sokak bıraktı.

E-75 VE ANA YOLLAR:

Karayolu E75 itibaren Büyük hostel almak için en kolay yolu kesin olarak şehre açar Gazela (Gazelle) köprü (Mostar değişimi), Sava sokaktan çıkış kullanmaktır. Bu sadece düz devam sonra, bir noktada Branko en köprünün altında geçecek, sol tarafta otobüs ve tren istasyonları geçecek. Karadjordejva sokakta devam, Sava ve Tuna izdiham geçmek Kalemegdan kale dolaşmak ve doğru Cara Dusana sokağın başında bulacaksınız. Jevrejska sokak Cara Dusana sokak girdikten sonra soldaki ilk sokak.