X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Taupo Urban Retreat'e yol tarifleri

65 Heu Heu Street, Taupo, Taupo, Yeni Zelanda

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Taupo KENTSEL RETREAT - BURAYA ULAŞIM
Araba ile - (fotoğrafları haritaya bakınız)
Kuzeyden geliyor

Taupo Urban Retreat Backpackers Heu Heu Caddesi üzerinde şehrin ortasında yer alır. Senin haritalar izleyin ve Taupo miss you can not! Highway 1 düz kasaba gider ve Highway 5 Napier Rotorua ve aracılığıyla katıldı. Ana yol (Tongariro St) üzerine göle doğru Baş ve take a solda BP ile düz yuvarlak yaklaşık aracılığıyla Heu Heu St yazılan üzerine trafik ışıklarında sola ve biz sadece dükkan sonra sağ tarafta bulunmaktadır .
Güneyden geliyor
Highway 1 takiben, Turangi sizi Gölü çevresinde bir 45 dakika sürücü hakkında var (bu sol tarafta olmalı!). Eğer tüm motel ve Mini Golf geçmiş kadar göl ön boyunca Taupo cruise çarptı sonra Taupo Urban Retreat Backpackers Heu Heu St. kasaba ortasında yer almaktadır. Ruapehu Sokağı'nda 2nd doğru atın ve yuvarlak yaklaşık düz kafa. Solda olacak Heu Heu St ve BP üzerine sağa dönün, biz sadece dükkanlar sağdan bulunmaktadır.
Otobüsle
Şehirlerarası ve diğer ulusal otobüs seferleri
Şehirlerarası ve Çıplak Otobüsler Tongariro Caddesi üzerinde Taupo i-SİTE düşüyorlar. Sol tarafta BP ile ilgili tur üzerinden gitmek, yol çapraz ve Heu Heu Caddesi baş yukarı. Biz sadece dükkan geçmişte sağda bulunmaktadır. Minibüsleri ve diğer otobüs seferleri kapıda düşebilir!
Uçakla
Taupo cbd 6kms hakkında bulunan küçük iç havaalanı vardır. Sen terminalden bir servis ya da taksi yakalamak ve onlar bizim kapı adımda düşecek.
Hitch-Yürüyüş
Tavsiye ama etrafında alıyorsanız nasıl bu ise o zaman öyle olsun. Hemen hemen araba ile seyahat ancak Güvenli olun A noktasından B noktasına almak biraz uzun sürebilir aynı tarifi !!!