X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Tangier Melting Pot Hostel'e yol tarifleri

Rue de Tsouli, 3 (Medina), Tangier, Fas

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google (Şehirde) Tangier Liman ve Liman TangerMed (50km uzaklıkta): deniz kenarında Tangier ulaşırsanız, iki port olduğunu bilmek gerekir.
Tangier-Kentin liman ulaşmak için size Tarifa limanından feribot almak zorundadır. Eğer Algeciras limanından feribot alırsanız Port Tangier-Med gelecek. Biz Tangier şehir Limanı çok yakın; konaklama sadece 20 dakikalık yürüme mesafesindedir.
- Tangier-kent Port iki seçeneğiniz var (Tarifa'da feribot alarak) itibaren, yaklaşık 30 dirhem (2,50 €) mal olacak bir mavi renkli 'Petit Taksi' almak ve sizi almaya taksi talep edebilir Medine'de Continental Hotel otopark (şehrin diğer ucundaki Intercontinental adlı başka Otel var çünkü, Medine Continental Otel park belirtmeniz çok önemlidir).
Biz yaklaşık 50 metre uzaklıkta Hotel Continental otopark vardır, 'Rue Cheikh Mohammed Ben Seddik' sokağa daha sonra ilk sola, 'Rue Dar BAROUD' üzerinde park dışında sokak hakkı almak sonra nihayet üzerine ilk sağa bizim Sokak: 'Rue de Tsouli'. Yani Hotel Continental otopark, sağdan birinci, daha sonra tekrar sağa, sola.
Tangier limanına yürüyerek seçerseniz, yukarıda belirtilen Hotel Continental otopark size alacak Hotel Continental sonra bulmak ilk tepe (limanından 200 metre) kadar gitmek. Oradan önceki yönergeleri izleyin.
- Tangier otobüs istasyonunda bırakır Liman TangerMed (uzak 50km) bir taksi (250 DH / 23 Euro) almak ya da (20 DH / 1,50 Euro) otobüsle, iki seçeneğiniz var Gönderen. Otobüs istasyonu (ve tren istasyonu) geziden yaklaşık 20 DH / 1,50 Euro maliyeti
- Otobüs Havalimanından (yolculuk yaklaşık 150 DH (13,50 €) maliyeti), ya da daha sonra Train (20DH hakkında gezi masrafları (1,50 €)) tarafından Medine Otel Continental otopark taksiye . Sonra sadece biz başında size verdiği talimatları izleyin.