X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong

Flat A5, 3 Floor, Block A, Chung King Mansions, No, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hong Kong, Hong Kong

20%Oy

 • 20%Ekonomik
 • 20%Güvenlik
 • 20%Yer
 • 20%Çalışanlar
 • 20%Atmosfer
 • 20%Temizlik
 • 20%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Kitap yurt yatak ihtiyacınız olan tüm değerli müşterilerimiz için HABER:
Eğer rezervasyon yapmadan önce, Hong Kong'da bir yurt yatak kitap ihtiyacınız varsa, biz önce aşağıdaki pasajı bakın öneriyoruz. Bizim yurt yatak tipi duş ve içme, klima, fan, buzdolabı, ücretsiz keten, ücretsiz havlu ve ücretsiz internet hizmeti için sıcak su bulunmaktadır. Sıcak küvet, okuma lambası, anahtar kart erişim, faks makinesi ... Bu tür tesisler SADECE lüks özel odalar için temin edilir. Biz yurt yatak türü için mümkün olduğunca çok sağlamak için elimizden geleni denedim. Aslında biz sağlanan bizim yurt yatak Hong Kong UCUZ olduğunu. Özellikle bütçe gezginler için korunmuş oluyor, biz aslında bunun için herhangi bir kar elde değil ama biz bütçe konaklama için böyle bir bütçe gezginler talep olduğunu anlıyorum.

Müşterilerimize yurt odalarında memnun değil itibaren Son zamanlarda bazı değerlendirmeleri var.
Biz şimdi hostelworld.com bizim Hostel tüm yurt yatak tiplerini satmak artık düşünün.
Hala hostelworld.com bir yurt yatak kitap gerekiyorsa, yurt kitaba aşağıdaki sayfada bizim işbirliği pansiyon kitap gidin lütfen.
http://www.hostelworld.com/availability.php/OrientalPearlHostelHongKong-HongKong-14599

Bir kez daha, biz tüm bütçe gezginler hatırlatmak, Hong Kong yurtta tip başka bir ülkede farklıdır. Farklı sınıflar ile da, 4 yataklı, 6 yataklı, 8 yataklı, 12 yatak ve 20 yatak bulunmaktadır. Hepsi en ucuz ve en temel konaklama sağlıyoruz. Müşterilerin gecelik USD10 daha fazla ödeme istemiyorsanız, biz de zorlu olmamaya akılda tutulması gereken müşterilerin tavsiye ederiz.

HOSTELHK Grubu üyesi!

DİKKAT:
Bizim alımı ofisi yalnızca geçerli: A Blok, Chunking Konakları 3 kat
Biz başka bir yerde herhangi bir ofis dalı yok!
Grubumuzun adı sadece: HOSTELHK Grubu.
FAKE dikkat edin.
-------------------------------------------------- ------------------
Görmek ne, nerede yenir ve burada kalmak için, Chungking Konakları bu kategorilerin hepsi altında listelenmiş olabilir. Cannes şöhretin Wong Kar Wai ile meşhur bir Hong Kong dönüm, konaklar, kendi başlarına bir cazibe haline gelmiştir.

Yapısı gibi bir labirent içinde yer alan, Chungking her ulus gelen göçmenler için çağrı ilk nokta olarak kullanılır. Onun pazarlık bodrum misafirhanesi ve pansiyonlar yıllardır backpackers çekmiştir ise bugün hala mükemmel Hintli ve Pakistanlı gıda kentin ünlü multiculturialism Hong Kong'un merkezidir.

Chungking Konakları Hong Kong, Çin ünlü bir yapıdır. Tsim Sha Tsui 36-44 Nathan Road yer almaktadır. Bina ABD bir tek yatak 8 $ bir gece ile Hong Kong neredeyse en ucuz konaklama olarak bilinir. Bina sözde konut olmasına rağmen, pek çok bağımsız ucuz pansiyonlar, mağazalar ve diğer hizmetler oluşur. Bu binanın garip bir atmosfer bazen 'Kowloon Walled City kokusu' tarafından çağrılır.

Chungking Konakları misafirhanesi, köri restoranlar, Afrika bistrolar, giyim mağazaları, sari mağazalar ve döviz büroları bir labirent bulunmaktadır. Genellikle Hong Kong etnik azınlıkların, bazıları için büyük bir toplantı yeri olarak görev yapar, özellikle Hintliler, Ortadoğu insanlar, Nepal, Sri Lankalı, Bangladeşli, Nijeryalılar, Avrupalılar, Amerikalılar, Pakistanlılar, Asyalılar ve dünyanın diğer birçok halklar. Bina sakinleri Çinli baskın hangi zaman, 1961 yılında tamamlanmıştır. Şimdi, kullanım fazla dört yıl sonra, Konakları yaşayan yaklaşık 4000 kişi vardır.

Misafir işçiler, mainlanders, yerli Çin, turistler ve sırt çantalı bu canlı karışımı ile, Chungking mahallede Hong Kong en kültürel açıdan farklı yerlerden biridir.

CUHK antropolog Prof. Gordon Mathews tarafından yapılan bir çalışmada, bu son bir yıl içinde Chungking Konakları ile geçti en az 120 farklı milletten insanlar olduğu ortaya çıkar. 7 Mayıs 2007 tarihinde 'TIME dergisi' konusunda ise, Chungking Konakları yıllık özelliği Asya'nın En Eylem Küreselleşme En İyi Örnek olarak seçildi.
-------------------------------------------------- ------------------

-------------------------------------------------- ------------------
Neden bizi seçmelisiniz?

RANK
Biz HOSTELHK Grubu'nun üyesi olan, Grubumuz toplam online rezervasyon için kullanılabilir 600'den fazla oda ve 1000 yatak kapasitesine sahip. Hiçbir dönemde Yani, hatta Hong Kong yüksek mevsim, hala burada rezervasyonları yapabilir.

YER
Son derece kolaylık ile ünlü Tsim Sha Tsui alanında - Mükemmel Kowloon Yarımadası kalbinde yer. Premiere alışveriş ve eğlence merkezi. Sadece birkaç dakika içinde size Çin ya da Batı restoranlarda akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz yürümek. Alternatif olarak, McDonalds, KFC tüm yerel vardır. Birçok 24 saat dükkan, Barlar, Disko ve süpermarketler de burada bulunmaktadır. Tsim Sha Tsui sadece Victoria Limanı yanında. Turistler büyük deniz manzaralı ve deniz tarafında Hong Kong adasının ünlü gece sahne tadını çıkarabilirsiniz.

ODA TİPLERİ
Biz Odaların çoğu çeşitlilik var. Ve onlar yangın güvenliği ve yapı güvenliği hükümet düzenlemeleri uyulması. Gördüğümüz gibi Hong Kong neredeyse konuk odaları minik yataklı çok küçük. Biz özellikle king size yatak sahip ferah odalar tasarlıyoruz. Biz diğer Pansiyonlar tüm yararları sahip ve aynı zamanda, biz var her odada bir kesinlikle sessiz ve yeni bir ortam garanti. Kısmi odalar 3-4 yıldızlı otel düzeyinde göre dizayn edilmiştir. Oda ve pansiyon yatak boyutu her ikisi de Hong Kong tüm Pansiyonlar arasında en büyüğüdür. Biz de en düşük fiyatlarla ekonomi oda ve yurt odaları sunuyoruz. Müşterilerinin her türlü mükemmel, sen seyahat grubu, tek başına seyahat edenler, bütçe yolcuları veya sırt çantalı olsun.

Temel, Standart ve Superior: Odalarımız üç sınıfa kategorize edilir. Temel oda 2 tip, özel banyo ve ortak banyo, standart ve superior oda tipleri özel bir oda var var.

Tüm Oda Tipleri açıklayın:
Temel, Standart ve Superior

Temel Odaları, bütçe müşteriler için hedef özel veya ortak tuvaleti kullanmak.

Standart odalar standart müşteriler için hedef. Odada daha büyük oda boşluk ve yatak boyutu, ücretsiz günlük havlu ve çarşaf, özel banyo ve ücretsiz internet bağlantısı var.

Superior odalar otel odası kalitesine ihtiyaç ve sadece bir pansiyon odası bedel ödemek gerek müşteriler için hedef. Tüm superior odalarda otel odası tasarımı gibidir.

Tek Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
'1 tek kişilik yatak. Diğer Konuk ile ortak kamu tuvaleti kullanmak. '

Tek Kişilik Oda - Temel (Banyo)
'1 tek kişilik yatak. Odada özel banyo bulunmaktadır. '

Tek Kişilik - Standart
'1 tek kişilik yatak.'

Tek Kişilik Oda - Superior
'1 tek kişilik yatak.'

Çift Yataklı / Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
2 ayrı tek kişilik yatak veya 1 ranza '. Diğer Konuk ile ortak kamu tuvaleti kullanmak. '

Yataklı Oda - Temel (Banyo)
'' 2 ayrı tek kişilik yatak veya 1 ranza. '

İki Yataklı Oda - Standart
'' 2 ayrı tek kişilik yatak veya 1 ranza. '

İki Yataklı Oda - Superior
'2 ayrı tek kişilik yatak.

Çift Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
'1 çift kişilik yatak. Diğer Konuk ile ortak kamu tuvaleti kullanmak. '

Çift Kişilik Oda - Temel (Banyo)
'1 çift kişilik yatak.'

Çift Kişilik Oda - Standart
'1 çift kişilik yatak.'

Çift Kişilik Oda - Superior
'1 çift kişilik yatak.'

Üç Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
1 adet tek kişilik yatak ve 1 adet çift kişilik yatak veya 1 adet tek kişilik yatak ve 1 ranza '. Diğer Konuk ile ortak kamu tuvaleti kullanmak. '

Üç Kişilik Oda - Temel (Banyo)
'1 tek kişilik yatak ve 1 adet çift kişilik yatak veya 1 adet tek kişilik yatak ve 1 ranza.'

Üç Kişilik Oda - Standart
'1 tek kişilik yatak ve 1 adet çift kişilik yatak.'

Üç Kişilik Oda - Superior
'3 ayrı tek kişilik yatak.'

Dört Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
2 ayrı çift kişilik yatak veya 2 ranza '. Diğer Konuk ile ortak kamu tuvaleti kullanmak. '

Dört Kişilik Oda - Temel (Banyo)
2 ayrı çift kişilik yatak veya 2 ranza '.

Dört Kişilik Oda - Standart
2 ayrı çift kişilik yatak veya 2 ranza '.

Dört Kişilik Oda - Superior
'' 4 ayrı tek kişilik yatak. '

5 kişilik oda - Temel (Aile Odası)
'' 1 ilave yatak veya 1 adet çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak ve 1 ilave yatak 2 çift kişilik yatak. '

10 kişilik oda - Temel (Ortak Banyo)
Bu ucuz bütçe oda, diğer paylaşılan oda ile ortak dış tuvaleti kullanmak olduğunu.
2 oda birleşik ', + 1 ilave yatak 2 adet çift kişilik yataklı her oda. '
==========================================
(Çift kişilik oda / İki kişilik oda rezervasyonu için biz bunun için düzenlemek için elimizden geleni yapacağız ama çift / Twin room sağlamayı garanti olmaz. Ikiz oda / çift kişilik oda önceden haber verilmeksizin sağlanacaktır değilse.)

FİYAT
En Düşük Fiyat Garantisi !!! Biz size bizim Pansiyonlar grubundaki bulacaksınız en ucuz ve rekabetçi fiyatlara birini verebilir söz veriyorum. Sen en uygun fiyatlar almak mümkün garanti. Bizim tanıtım paketinin biri: aynı odada standart, konumu ve döneme göre, bulursanız diğer Pansiyonlar fiyatı bizim gruplar daha düşüktür, biz size onlardan daha düşük bir fiyat verebilir. Biz sadık müşterilerine bir karşılama olarak davranın ve yeni müşteriler çekmek için büyük bir fırsat olarak görüyorum.
-------------------------------------------------- ------------------

-------------------------------------------------- ------------------
BİZİM DEĞERLİ KONUK İÇİN NOT
Rezervasyon onaylamadan önce çok dikkatli 'varış zamanınızı' seçiniz. Pansiyon varış saati doldururken, tahmini uçuş varış süresi A21 havaalanı otobüs ile gelen eğer tren veya 1 saat geliyor eğer 40 dakika ekleyin. 11:00 sen geliş Ve eğer, değil 11:00 23:00 seçiniz. Walk-in müşterileri her gün, siz ve tüm misafirler en iyi düzenleme olması doğruladı 'varış saati' yardım, erken check-in, pansiyonlar geç check-out ayırmak zorunda olduğunu bilmenizi isteriz.

DUYURU
- Check-in zaman sonra 17:00 den sonra yapılan rezervasyon ekstra depozito gerekmektedir.
- Grup Rezervasyon (devamı 1 oda daha kitap) yapılan rezervasyon sonra ekstra depozito gerekmektedir.
- Otel iade zaman ve mevduat ödemeyi onaylamak için onay e-posta sonra yapılan rezervasyon göndereceğiz.
Herhangi bir rezervasyon iptali veya ihtiyaç değişiklik 3 gün e-posta ile varış tarihinden önce 00:00 Otel yerel saati yapılan telefon kabul aramalar. Aksi takdirde, ya bir no-show durumunda, tüm konaklama tahsil edilecektir.

SÜRPRİZ
Başka Pansiyonlar veya otel diğer küçük odalarda kaldınız yoksa,
Bizim alımı ofise gel lütfen:
A Blok, Chunking Konakları 3th kat
Sadece bir göz atın. En düşük fiyatı ama daha iyi odaları ve iyi hizmet: Size bir sürprizim verecektir.

Gelin ve bizimle birlikte Hong Kong deneyimlerini paylaşmak.
Gerçekten kaldınız olacak! Hong Kong hoş geldiniz!
-------------------------------------------------- ------------------

Sayfanın gösterdi resimler Odalarımızın segmental türüdür.
Sayfanın gösterdi resimler referans içindir.
Telif Hakkı 1980-2015 HOSTELHK GRUBU. Bütün haklar saklıdır.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • 24 Saat Güvenlik
 • Varıştan 3 gün önce
 • Klima
 • Havaalani Transferlierí
 • ATM
 • Bar
 • Bisiklet Parkı
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Kablo TV
 • Kartlı Telefonlar
 • Tavan Vantilatörü
 • Ortak oda
 • Currency Exchange
 • ASANSÖR
 • Faks Hizmeti
 • Ücretsiz Şehir Haritaları
 • Ücretsiz Internet Erişimi
 • Ücretsiz Otopark
 • Ücretsiz WIFI
 • Saç kurutma makineleri
 • Kiralık Saç kurutma makineleri
 • Sıcak Duşlar
 • Sıcak Küvet
 • Kat Hizmetleri
 • Internet Erişimi
 • İş Paneli
 • Anahtar Kart Erişim
 • Mutfak
 • Çamaşırhane Tesisleri
 • Yatak Çarşafları Dahil
 • Kilitli Dolaplar
 • Bavul Saklama
 • Toplantı Salonu
 • Mini-Market
 • Açık Teras
 • Otopark
 • Posta Hizmeti
 • Okuma Lambası
 • Restoran
 • Kiralık Kasa
 • Servis otobüsü
 • YÜZME HAVUZU
 • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Tur / Seyahat Danışma Masası
 • Kiralık havlular
 • Havlu dahil
 • Otomat Makinaları
 • Çamaşır Makinesi
 • Tekerlekli Sandalye Erişimi


Politikalar

 • Çocuk dostu
 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Sokağa çıkma yasağı yok
 • Evcil Hayvan Dostu
 • Vergiler dahil


İptal Politikası

Bu tesis 2 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong Located at Flat A5, 3 Floor, Block A, Chung King Mansions, No, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hong Kong.
TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong
Hong Kong
Hong Kong Flat A5, 3 Floor, Block A, Chung King Mansions, No, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong
20% 401
22.2965143 114.1724565
TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong
    Oda mevcut     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Temel 2 Yatak Gemischter Schlafsaal     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Üstün Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Üstün 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 5 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 10 Yatak Özel Ortak Banyo