X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong

Flat A5, 3 Floor, Block A, Chung King Mansions, No, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hong Kong, Hong Kong

56%Oy

 • 50%Ekonomik
 • 60%Güvenlik
 • 85%Yer
 • 50%Çalışanlar
 • 45%Atmosfer
 • 60%Temizlik
 • 40%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Kitap yurt yatak ihtiyacınız olan tüm değerli müşterilerimiz için HABERLER:
Eğer rezervasyon yapmadan önce, Hong Kong'da bir yurt yatak kitap ihtiyacınız varsa, biz önce aşağıdaki pasajı bakın öneriyoruz. Bizim yurt yatak tipi duş ve içme, klima, fan, buzdolabı, ücretsiz keten, ücretsiz havlu ve ücretsiz internet hizmeti için sıcak su bulunmaktadır. sıcak küvet, okuma lambası, anahtar kart erişim, faks makinesi ... Bu tür tesisler SADECE lüks özel oda sağlamak olduğunu. Biz yurt yatak türü için mümkün olduğunca çok sağlamak için elimizden geleni. Aslında biz sağlanan bizim yurt yatak Hong Kong UCUZ olduğunu. Özellikle bütçe gezginler için korunmuş oluyor, biz aslında bunun için herhangi bir kar elde değil ama biz bütçe konaklama için böyle bütçe yolcuları talep olduğunu anlıyorum.

Müşterilerimize yurt odaları ile memnun değil son zamanlarda bazı değerlendirmeleri var.
Biz şimdi hostelworld.com bizim Hostel için tüm yurt yatak tiplerini satmak artık düşünün.
Hala hostelworld.com bir yurt yatak kitap ihtiyacınız varsa, yurt kitap aşağıdaki sayfada bizim işbirliği pansiyon kitap gidin lütfen.
http://www.hostelworld.com/availability.php/OrientalPearlHostelHongKong-HongKong-14599

Bir kez daha, biz tüm bütçe gezginler hatırlatmak, Hong Kong Yurtlar tipi diğer ülke ile farklıdır. Farklı sınıflar ile de, 4 yataklı, 6 yataklı, 8 yataklı, 12 yataklı ve 20-yataklar. Hepsi ucuz ve en temel konaklama sağlanmaktadır. Müşterilerin gecelik USD10 daha fazla ödeme istemiyorsanız, biz de talep olması değil akılda tutmak için müşterilerine tavsiye ederiz.

HOSTELHK Grubu üyesi!

DİKKAT:
Bizim alımı ofisi yalnızca açık: A Blok, Chunking Konakları 3. kat
Biz başka bir yerde herhangi bir ofis dalı yok!
Bizim grup adı sadece: HOSTELHK Grubu.
FAKE dikkat edin.
-------------------------------------------------- ------------------
Görmek ne, nerede yenir ve burada kalmak için, Chungking Konakları bu kategorilerin hepsi altında listelenmiş olabilir. Cannes şöhretin Wong Kar Wai ile ünlü bir Hong Kong dönüm, konaklar, kendi başlarına bir cazibe haline gelmiştir.

Yapısı gibi bir labirent içinde yer alan, Chungking her ulus gelen göçmenler için çağrı ilk nokta olarak kullanılır. Onun pazarlık bodrum misafirhanesi ve pansiyonlar yıllardır backpackers çekmiştir ederken Bugün, hala mükemmel Hintli ve Pakistanlı gıda kentin ünlü multiculturialism Hong Kong'un merkezidir.

Chungking Konakları Hong Kong, Çin ünlü bir yapıdır. Tsim Sha Tsui 36-44 Nathan Road yer almaktadır. Bina ABD bir tek yatak 8 $ bir gece ile Hong Kong neredeyse en ucuz konaklama olarak tanınmaktadır. Bina sözde konut olmasına rağmen, pek çok bağımsız ucuz pansiyonlar, dükkanlar ve diğer hizmetler oluşur. Bu binanın garip bir atmosfer bazen 'Kowloon Suriçi kokusu' tarafından çağrılır.

Chungking Konakları misafirhanesi, köri restoranlar, Afrika bistrolar, giyim mağazaları, sari mağazalar ve döviz büroları bir labirent bulunmaktadır. Genellikle Hong Kong etnik azınlıkların, bazıları için büyük bir toplantı yeri olarak görür, özellikle Hintliler, Ortadoğu insanlar, Nepal, Sri Lankalı, Bangladeşli, Nijeryalılar, Avrupalılar, Amerikalılar, Pakistanlılar, Asyalılar ve dünyanın diğer birçok halklar. Bina sakinleri Çinli baskın hangi zaman, 1961 yılında tamamlanmıştır. Şimdi, kullanım fazla dört yıl sonra, Konakları yaşayan yaklaşık 4.000 kişi vardır.

Misafir işçiler, anavatandan, yerel Çince, turistler ve sırt çantalı bu canlı karışımı ile, Chungking mahalle Hong Kong en kültürel çeşitlilik yerlerden biridir.

CUHK antropolog Prof. Gordon Mathews tarafından yapılan bir çalışmada, geçtiğimiz yıl Chungking Konakları ile geçti en az 120 farklı milletten insanlar var olduğu ortaya çıkıyor. 7 Mayıs 2007 tarihinde 'TIME dergisi' konusunda ise, Chungking Konakları yıllık özelliği Asya'nın en iyi Eylem Küreselleşme En İyi Örnek olarak seçildi.
-------------------------------------------------- ------------------

-------------------------------------------------- ------------------
Neden bizi seçmelisiniz?

RANK
Biz HOSTELHK Grubu'nun üyesi olan, Grubumuz toplam online rezervasyon için kullanılabilir 600'den fazla oda ve 1000 yatak kapasitesine sahip. Hiçbir dönemde Yani, hatta Hong Kong yüksek mevsim, sen hala burada rezervasyonları yapabilir.

YER
Son derece kolaylık ile ünlü Tsim Sha Tsui alanı - Mükemmel Kowloon Yarımadası kalbinde. Premiere alışveriş ve eğlence merkezi. Sadece birkaç dakika içinde size Çin ya da Batı restoranlarda yemek keyfini yürümeyi. Alternatif olarak, McDonalds, KFC tüm yerel vardır. Birçok 24 saat dükkan, Barlar, Disko ve süpermarketler yakın burada da. Kowloon sadece Victoria Limanı yanında. Turistler büyük deniz manzaralı ve deniz tarafında Hong Kong adasının ünlü gece sahne tadını çıkarabilirsiniz.

ODA TİPLERİ
Biz oda en çeşitliliği var. Ve onlar yangın güvenliği ve yapı güvenliği hükümet yönetmeliklerine uyulması. Görüldüğü gibi, Hong Kong neredeyse konuk odaları küçük yataklar çok küçük. Biz özellikle kral yataklı geniş odalar tasarım. Biz diğer Pansiyonlar tüm yararları sahip ve aynı zamanda, biz var her odada kesinlikle sessiz ve yeni bir ortam garanti. Kısmi odalar 3-4 yıldızlı otel düzeyinde göre dizayn edilmiştir. Oda ve pansiyon yatak boyutu her ikisi de Hong Kong tüm Pansiyonlar arasında en büyüğüdür. Biz de en düşük fiyatlarla ekonomi odaları ve yatakhane odaları sunuyoruz. Müşterilerinin her türlü mükemmel, sen seyahat grup, bireysel gezginler, bütçe yolcuları veya sırt çantalı olup olmadığını.

Temel, Standart ve Superior: Odalarımız üç sınıfa kategorize edilir. Temel oda 2 tip, özel banyo ve ortak banyo, standart ve superior oda tipleri özel bir oda var var.

Tüm Oda Tipleri açıklayın:
Temel, Standart ve Superior

Temel Odaları, bütçe müşteriler için hedef özel veya ortak tuvaleti kullanmak.

Standart odalar standart müşteriler için hedef. Odaya daha büyük oda alanı ve yatak boyutu, ücretsiz günlük havlu ve çarşaf, özel banyo ve ücretsiz internet bağlantısı var.

Superior odalar otel odası kalitesine ihtiyaç ve sadece bir pansiyon odası bedel ödemek gerekiyor müşteriler için hedef. tüm superior odalarda otel odası tasarımı gibi.

Tek Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
'1 tek kişilik yatak. Diğer Konuk ile ortak kamu tuvaleti kullanmak. '

Tek Kişilik Oda - Temel (Banyo)
'1 tek kişilik yatak. Odada özel banyo bulunmaktadır. '

Tek Kişilik Oda - Standart
'1 tek kişilik yatak.'

Tek Kişilik Oda - Superior
'1 tek kişilik yatak.'

Yataklı / Çift Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
2 ayrı tek kişilik yatak veya 1 ranza '. Diğer Konuk ile ortak kamu tuvaleti kullanmak. '

İki Yataklı Oda - Temel (Banyo)
'' 2 ayrı tek kişilik yatak veya 1 ranza. '

İki Yataklı Oda - Standart
'' 2 ayrı tek kişilik yatak veya 1 ranza. '

İki Yataklı Oda - Superior
'2 ayrı tek kişilik yatak.

Çift Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
'1 çift kişilik yatak. Diğer Konuk ile ortak kamu tuvaleti kullanmak. '

Çift Kişilik Oda - Temel (Banyo)
'1 çift kişilik yatak.'

Çift Kişilik Oda - Standart
'1 çift kişilik yatak.'

Çift Kişilik Oda - Superior
'1 çift kişilik yatak.'

Üç Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
1 tek kişilik yatak ve 1 adet çift kişilik yatak veya 1 adet tek kişilik yatak ve 1 ranza '. Diğer Konuk ile ortak kamu tuvaleti kullanmak. '

Üç Kişilik Oda - Temel (Banyo)
'1 tek kişilik yatak ve 1 adet çift kişilik yatak veya 1 tek kişilik yatak ve 1 ranza.'

Üç Kişilik Oda - Standart
'1 tek kişilik yatak ve 1 adet çift kişilik yatak.'

Üç Kişilik Oda - Superior
'' 3 ayrı tek kişilik yatak. '

Dört Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
2 ayrı çift kişilik yatak veya 2 ranza '. Diğer Konuk ile ortak kamu tuvaleti kullanmak. '

Dört Kişilik Oda - Temel (Banyo)
2 ayrı çift kişilik yatak veya 2 ranza '.

Dört Kişilik Oda - Standart
2 ayrı çift kişilik yatak veya 2 ranza '.

Dört Kişilik Oda - Superior
'' 4 ayrı tek kişilik yatak. '

5 kişilik oda - Temel (Aile Odası)
'' 1 ilave yatak veya 1 adet çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak ve 1 ilave yatak 2 çift kişilik yatak. '

10 kişilik oda - Temel (Ortak Banyo)
Bu ucuz bütçe oda, diğer paylaşılan oda ile ortak dış banyo kullanmaktır.
2 oda birleşik '+ 1 ilave yatak 2 adet çift kişilik yatak ile her oda. '
==========================================
(Çift kişilik oda / İki kişilik oda rezervasyonu için, biz bunun için düzenlemek için elimizden geleni yapacağız ama çift / ikiz oda sağlamak için garanti olmaz., Ikiz oda / çift kişilik oda önceden haber vermeden sağlanacaktır değilse.)

FİYAT
En Düşük Fiyat Garantisi !!! Biz size bizim pansiyonlar grubunda bulacaksınız en ucuz ve rekabetçi fiyatlara birini verebilir söz veriyorum. Sen en uygun oranları almak mümkün garanti. Bizim tanıtım paketinin biri: aynı odada standart, konumu ve döneme göre, bulursanız diğer Pansiyonlar fiyatı bizim gruplar daha düşüktür, size onlardan daha düşük fiyat verebilir. Biz sadık müşterilerine bir karşılama olarak bu tedavi ve yeni müşteriler çekmek için büyük bir fırsat olarak görüyorum.
-------------------------------------------------- ------------------

-------------------------------------------------- ------------------
BİZİM DEĞERLİ KONUK İÇİN NOT
Rezervasyon onaylamadan önce çok dikkatli 'varış saati' seçiniz. Pansiyon varış süresi olarak doldururken, tahmini uçuş varış süresi A21 havaalanı otobüs ile gelen eğer tren veya 1 saat geliyor eğer 40 dakika ekleyin. 23:00 at geliş Ve eğer, değil 11:00 23:00 seçiniz. Walk-in müşterileri her gün, siz ve tüm misafirler en iyi düzenleme olması doğruladı 'varış zamanı' yardıma, erken check-in, pansiyonlar geç check-out ayırmak zorunda olduğunu anlayın.

DUYURU
- Giriş süre sonra 17:00 den sonra yapılan rezervasyon ekstra depozito gerekmektedir.
- Grup Rezervasyon (daha 1 oda daha kitap) yapılan rezervasyon sonra ekstra depozito gerekmektedir.
- Otel iade zaman ve mevduat ödemeyi onaylamak için onay e-posta sonra yapılan rezervasyon göndereceğiz.
Herhangi bir rezervasyon iptali veya ihtiyaç değişiklik 3 gün e-posta ile varış tarihinden önce 00:00 Otel yerel saati yaptı, telefon kabul aramalar. Aksi takdirde, ya bir no-show durumunda, tüm konaklama tahsil edilecektir.

SÜRPRİZ
Başka bir Pansiyonlar veya otel diğer küçük odalarda kaldınız yoksa,
Bizim alımı ofise gelip lütfen:
A Blok, Chunking Konakları 3th kat
Sadece bir göz atın. En düşük fiyatı ama daha iyi odaları ve iyi hizmet: Size bir sürpriz verecektir.

Gelin ve bizimle birlikte Hong Kong deneyimlerini paylaşmak.
Gerçekten kaldınız olacak! Hong Kong hoş geldiniz!
-------------------------------------------------- ------------------

Sayfanın gösterdi resimler bizim oda segmental türüdür.
Sayfanın gösterdi resimler referans içindir.
Telif Hakkı 1980-2015 HOSTELHK GRUBU. Her hakkı saklıdır.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • 24 Saat Güvenlik
 • Varıştan 3 gün önce
 • Klima
 • Havaalani Transferlierí
 • ATM
 • Bisiklet Parkı
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Kablo TV
 • Kartlı Telefonlar
 • Tavan Vantilatörü
 • Ortak oda
 • Currency Exchange
 • ASANSÖR
 • Faks Hizmeti
 • Ücretsiz Şehir Haritaları
 • Ücretsiz Internet Erişimi
 • Ücretsiz Otopark
 • Ücretsiz WIFI
 • Saç kurutma makineleri
 • Kiralık Saç kurutma makineleri
 • Sıcak Duşlar
 • Sıcak Küvet
 • Kat Hizmetleri
 • Internet Erişimi
 • İş Paneli
 • Anahtar Kart Erişim
 • Mutfak
 • Çamaşırhane Tesisleri
 • Yatak Çarşafları Dahil
 • Kilitli Dolaplar
 • Bavul Saklama
 • Toplantı Salonu
 • Mini-Market
 • Otopark
 • Posta Hizmeti
 • Okuma Lambası
 • Kiralık Kasa
 • Servis otobüsü
 • YÜZME HAVUZU
 • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Tur / Seyahat Danışma Masası
 • Kiralık havlular
 • Havlu dahil
 • Çamaşır Makinesi
 • Tekerlekli Sandalye Erişimi


Politikalar

 • Çocuk dostu
 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Sokağa çıkma yasağı yok
 • Evcil Hayvan Dostu
 • Vergiler dahil


İptal Politikası

Bu tesis 2 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong Located at Flat A5, 3 Floor, Block A, Chung King Mansions, No, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hong Kong.
TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong
Hong Kong
Hong Kong Flat A5, 3 Floor, Block A, Chung King Mansions, No, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong
56% 399
22.2965143 114.1724565
TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong
    Oda mevcut     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Temel 2 Yatak Gemischter Schlafsaal     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Üstün Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Üstün 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 5 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 10 Yatak Özel Ortak Banyo