X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong

Flat A5, 3 Floor, Block A, Chung King Mansions, No, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hong Kong, Hong Kong

33%Oy

 • 30%Ekonomik
 • 40%Güvenlik
 • 40%Yer
 • 40%Çalışanlar
 • 30%Atmosfer
 • 20%Temizlik
 • 30%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Kitap yurt yatak gereken tüm değerli müşterilerimiz için HABERLER:
Eğer rezervasyon yapmadan önce, Hong Kong'da bir yurt yatakta kitap ihtiyacınız varsa, biz önce şu cümleleri görmek öneriyoruz. Bizim yurt yatak tipi duş ve içme, klima, fan, buzdolabı, ücretsiz keten, ücretsiz havlu ve ücretsiz internet hizmeti için sıcak su içerir. Sıcak küvet, ışık okuma, anahtar kart erişim, faks makinesi ... Bu tip tesisler SADECE lüks özel oda için sağlamaktır. Biz yurt yatak türü için de elimizden geldiğince sağlamak için elimizden geleni denedim. Aslında biz sağlanan bizim yurt yatak Hong Kong UCUZ olduğunu. Özellikle bütçe yolcular için korunmuş oluyor, bunun için herhangi bir kar elde değil aslında ama biz bütçe konaklama için böyle bütçe yolcuları talep olduğunu anlıyoruz.

Son zamanlarda biz müşterilerimizden bazı seyahat eden yurt odaları ile memnun değil var.
Biz artık şimdi hostelworld.com bizim Hostel için tüm yurt yatak türleri satmak düşünün.
Hala hostelworld.com bir yurt yatak kitap gerekiyorsa, yurt kitap için aşağıdaki sayfada bizim işbirliği hostel rezervasyonu için lütfen gidin.
http://www.hostelworld.com/availability.php/OrientalPearlHostelHongKong-HongKong-14599

Bir kez daha, Hepimiz bütçe gezginler hatırlatmak, Hong Kong yurtta tip başka bir ülke ile farklı. Farklı sınıflar, 4 yatak, 6 yatak, 8 yatak, 12 yatak ve 20 yatak bulunmaktadır. Hepsi en ucuz ve en temel konaklama sağlıyoruz. Müşterilerin gecelik USD10 daha fazla ödemek istemiyorsanız, biz de zorlu olması değil akılda tutmak müşterilerine tavsiye ederiz.

HOSTELHK Grubu üyesi!

DİKKAT:
Our reception ofisi yalnızca açıkken: A Blok, Konakları Chunking 3. kat
Biz başka bir yerde herhangi bir ofis dalı yok!
Bizim grup adı sadece: HOSTELHK Group.
FAKE dikkat edin.
-------------------------------------------------- ------------------
Nerede kalınır yemek ve nerede, ne görmek, Chungking Konakları Tüm bu kategoriler altında listelenmiş olabilir. Cannes şöhret Wong Kar Wai tarafından ünlü yapılan bir Hong Kong dönüm, konaklar, kendi başına bir cazibe haline gelmiştir.

Yapısı gibi bir labirent içinde yer alan, Chungking her ulus gelen göçmenler için arama ilk noktası olarak kullanılır. Onun pazarlık bodrum misafirhanesi ve pansiyonlar yıl Backpackers çekiyor edilmiş iken bugün hala mükemmel Hintli ve Pakistanlı gıda şehirde ünlü multiculturialism Hong Kong'un merkezidir.

Chungking Konakları Hong Kong, Çin ünlü bir yapıdır. Tsim Sha Tsui 36-44 Nathan Road bulunmaktadır. Bina US 8 $ bir gece bir tek yatak ile Hong Kong neredeyse en ucuz konaklama olarak iyi bilinir. Binanın sözde konut olmasına rağmen, birçok bağımsız ucuz pansiyonlar, dükkanlar ve diğer hizmetler oluşur. Bu binanın garip atmosferi bazen bazı 'Kowloon'da Suriçi kokusu' denir.

Chungking Konakları bir misafirhanesi labirent, köri restoran, Afrika bistrolar, giyim mağazaları, sari mağazalar ve döviz büroları bulunmaktadır. Genellikle Hong Kong etnik azınlıkların bazıları için büyük bir toplantı yeri, özellikle Hintliler, Ortadoğu insanlar, Nepal, Sri Mullen, Bangladeşli, Nijeryalılar, Avrupalılar, Amerikalılar, Pakistanlılar, Asyalılar ve dünyanın diğer birçok halklar gibi davranır. Bina kez Çinli sakinleri predominated de, 1961 yılında tamamlanmıştır. Şimdi, kullanımı fazla dört yıl sonra, Konakları yaşayan yaklaşık 4000 kişi vardır.

Konuk işçiler, mainlanders, Çin yerel turistler ve sırt çantalı bu canlı karışımı ile, Chungking mahallede Hong Kong en kültürel açıdan farklı yerlerinden biridir.

CUHK antropolog Prof Gordon Mathews bir çalışmada, son bir yıl içinde Chungking Konakları ile geçti en az 120 farklı milletlerden insanlar var olduğu ortaya çıkar. 7 Mayıs 2007 tarihinde 'TIME dergisinin' meselesinde, Chungking Konakları Yıllık özelliğini Asya'nın En Eylem Küreselleşme En İyi Örnek olarak seçildi.
-------------------------------------------------- ------------------

-------------------------------------------------- ------------------
Neden bizi seçmelisiniz?

RANK
Biz Grubumuz toplam 600'den fazla oda ve rezervasyon için kullanılabilir 1000 yatak, HOSTELHK Grubu üyesi vardır. Yani herhangi bir döneminde, hatta Hong Kong yüksek mevsim, burada hala rezervasyon yapabilirsiniz.

YER
Son derece kolaylık ile ünlü Kowloon alanı - Mükemmel Kowloon Yarımadası kalbinde. Premiere alışveriş ve eğlence merkezi. Yürüyerek sadece birkaç dakika içinde veya Çince Batı restoranlarda akşam yemeği yiyebilirsiniz. Alternatif olarak, McDonalds, KFC tüm yerel vardır. Birçok 24 saat dükkan, Barlar, Disko ve süpermarketler de Yakın burada. Tsim Sha Tsui Victoria Limanı yanında. Turistler deniz tarafında harika deniz manzarası ve Hong Kong adasının ünlü gece sahne tadını çıkarabilirsiniz.

ODA TİPLERİ
Biz oda en çeşitliliği var. Ve onlar yangın güvenliği ve yapı güvenliği ile ilgili yasal mevzuata uyulması. Hong Kong neredeyse konuk odalarında küçücük yatak çok küçük olduğunu görüyoruz. Biz özellikle kral yataklı geniş odalar tasarlayabilirsiniz. Biz diğer Pansiyonlar tüm yararları sahip, ve aynı zamanda, elimizdeki her odada bir kesinlikle sessiz ve yeni bir ortam garanti. Kısmi odalar 3-4 yıldızlı otel seviyesine göre dizayn edilmiştir. Bizim pansiyon odası ve yatak boyutu, hem Hong Kong tüm Pansiyonlar arasında en büyüğüdür. Biz de düşük fiyatlarla ekonomi oda ve yurt odalarında sunuyoruz. Eğer seyahat grup, bireysel seyahat, bütçe yolcuları veya Backpackers, müşterilerinin her türlü için mükemmel.

Temel, Standart ve Superior: Odalarımız üç sınıfa kategorize edilir. Temel oda 2 tür, özel banyo ve ortak banyo, standart ve superior oda tipi özel oda var.

Tüm Oda Tipleri açıklayın:
Temel, Standart ve Superior

Temel oda, bütçe müşteriler için hedef özel veya ortak banyo kullanın.

Standart odalarda standart müşteriler için hedef. Odada daha büyük oda alan ve yatak boyutu, ücretsiz günlük havlu ve çarşaf, özel banyo ve ücretsiz internet bağlantısı var.

Superior odalar otel odası kalitesi ve sadece bir pansiyon oda bedelini ödemek gerekmez ihtiyaç duyan müşteriler için hedef. Tüm superior odalar otel odası tasarımı gibidir.

Tek Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
'1 Tek kişilik yatak. Diğer Konuk ile paylaşılan ortak banyo kullanın. '

Tek Kişilik Oda - Temel (Banyo)
'1 Tek kişilik yatak. odada özel banyo bulunmaktadır. '

Tek Kişilik Oda - Standart
'1 Tek kişilik yatak. '

Tek Kişilik Oda - Superior
'1 Tek kişilik yatak. '

Çift Yataklı / Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
'2 Ayrı tek kişilik yatak veya 1 ranza. Diğer Konuk ile paylaşılan ortak banyo kullanın. '

Yataklı Oda - Temel (Banyo)
'2 Ayrı tek kişilik yatak veya 1 ranza. '

İki Yataklı Oda - Standart
'2 Ayrı tek kişilik yatak veya 1 ranza. '

İki Yataklı Oda - Superior
'2 Ayrı tek kişilik yatak.

Çift Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
'1 Çift kişilik yatak. Diğer Konuk ile paylaşılan ortak banyo kullanın. '

Çift Kişilik Oda - Temel (Banyo)
Çift kişilik yatak '1. '

Çift Kişilik Oda - Standart
Çift kişilik yatak '1. '

Çift Kişilik Oda - Superior
Çift kişilik yatak '1. '

Üç Kişilik Oda - Temel (Ortak Banyo)
Tek kişilik yatak ve 1 adet çift kişilik yatak veya 1 tek kişilik yatak ve 1 ranza '1. Diğer Konuk ile paylaşılan ortak banyo kullanın. '

Üç Kişilik Oda - Temel (Banyo)
'1 Tek kişilik yatak ve 1 adet çift kişilik yatak veya 1 tek kişilik yatak ve 1 ranza. '

Üç Kişilik Oda - Standart
'1 Tek kişilik yatak ve 1 adet çift kişilik yatak. '

Üç Kişilik Oda - Superior
'3 Ayrı tek kişilik yatak. '

Dört Oda - Temel (Ortak Banyo)
'2 Ayrı çift kişilik yatak veya 2 ranza. Diğer Konuk ile paylaşılan ortak banyo kullanın. '

Dört Oda - Temel (Banyo)
'2 Ayrı çift kişilik yatak veya 2 ranza.

Dört Oda - Standart
'2 Ayrı çift kişilik yatak veya 2 ranza.

Dört Oda - Superior
'4 Ayrı tek kişilik yatak. '

5 Kişilik oda - Temel (Aile Odası)
1 ilave yatak veya 1 adet çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak ve 1 adet ilave yatak ile '2 çift kişilik yatak. '

10 kişilik oda - Temel (Ortak Banyo)
Bu paylaşılan diğer oda ile ortak dışında bir banyo kullanmak, ucuz bütçe odasıdır.
Conjoint '2 oda, 2 çift kişilik yatak 1 ilave yatak ile her oda. '
==========================================
(Çift kişilik oda / Twin oda rezervasyonu için, biz bunun için düzenlemek için elimizden geleni yapacağız, ancak çift / İkiz oda sağlamak için garanti değildir. Değilse, ikiz oda / çift kişilik oda önceden haber verilmeksizin edilecektir.)

FİYAT
En Düşük Fiyat Garantisi! Biz size bizim Pansiyonlar grubundaki bulacaksınız en ucuz ve rekabetçi fiyatlara birini verebilir söz veriyorum. Sen mümkün olan en uygun fiyatla almak için garantili. Bizim tanıtım paketinin biri: aynı standart oda, yer ve süre, diğer Pansiyonlar fiyat bizim gruplar daha düşüktür bulursanız, size onlardan daha düşük bir fiyat verebilir göre. Biz sadık müşterilerine hoşgeldiniz bu tedavi ve yeni müşteriler çekmek için büyük bir fırsat olarak görüyorum.
-------------------------------------------------- ------------------

-------------------------------------------------- ------------------
BİZİM İÇİN DEĞERLİ ZİYARETCİ NOT
Rezervasyon teyit önce çok dikkatli bir 'varış saati' seçin. Pansiyon varış saati doldururken tahmini varış saatlerini A21 havaalanı otobüsle geliyor eğer tren veya 1 saat geliyor eğer, 40 dakika ekleyin. Ve 11:00 de size geldikten eğer, 23:00 değil 11:00 seçiniz. Erken check-in, walk-in müşterileri her gün, 'doğruladı varış zamanı' yardım size ve tüm misafirler iyi düzenleme olması, pansiyonlar geç check-out ayırmak zorunda olduğunu anlayın.

DİKKAT
- Rezervasyon yapıldıktan sonra Check-in saatinden sonra 17:00 'den fazla depozito gerekmektedir.
- Grup Rezervasyon (kitap fazla 1 oda) yapılan rezervasyon sonra ekstra depozito gerekmektedir.
- Otel iade zaman ve mevduat ödemeyi onaylamak için onay e-posta sonra yapılan rezervasyon göndereceğiz.
Herhangi bir rezervasyon iptali veya değiştirilmesi gereğini 3 gün e-posta ile varış tarihinden önce 00:00 otel, yerel zaman yapılmış, telefon görüşmeleri kabul edilmedi. Aksi takdirde, ya da no-show durumunda, tüm kalış tahsil edilecektir.

SÜRPRİZ
Başka bir Pansiyonlar veya otel diğer küçük odalarda kaldınız yoksa,
bizim resepsiyon ofisime gelin lütfen:
A Blok, Konakları Chunking 3.Kat
Sadece bir göz atın. Size bir sürpriz verecektir: en düşük fiyatı ama daha iyi odaları ve iyi hizmet.

Gelin ve bizimle birlikte Hong Kong ve deneyimlerini paylaşmak.
Eğer gerçekten kaldınız olacak! Hong Kong hoş geldiniz!
-------------------------------------------------- ------------------

Resimler sayfasında Odalarımızın segmental türüdür gösterdi.
Sayfadaki gösterdi resim referans içindir.
Copyright 1980-2013 HOSTELHK GRUBU. Tüm hakları saklıdır.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • 24 Saat Güvenlik
 • Varıştan 3 gün önce
 • Klima
 • Havaalani Transferlierí
 • ATM
 • Bisiklet Parkı
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Kablo TV
 • Kartlı Telefonlar
 • Tavan Vantilatörü
 • Ortak oda
 • Currency Exchange
 • ASANSÖR
 • Faks Hizmeti
 • Ücretsiz Şehir Haritaları
 • Ücretsiz Internet Erişimi
 • Ücretsiz Otopark
 • Ücretsiz WIFI
 • Saç kurutma makineleri
 • Kiralık Saç kurutma makineleri
 • Sıcak Duşlar
 • Sıcak Küvet
 • Kat Hizmetleri
 • Internet Erişimi
 • İş Paneli
 • Anahtar Kart Erişim
 • Mutfak
 • Çamaşırhane Tesisleri
 • Yatak Çarşafları Dahil
 • Kilitli Dolaplar
 • Bavul Saklama
 • Toplantı Salonu
 • Mini-Market
 • Otopark
 • Posta Hizmeti
 • Okuma Lambası
 • Kiralık Kasa
 • Servis otobüsü
 • YÜZME HAVUZU
 • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Tur / Seyahat Danışma Masası
 • Kiralık havlular
 • Havlu dahil
 • Çamaşır Makinesi
 • Tekerlekli Sandalye Erişimi


Politikalar

 • Çocuk dostu
 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Sokağa çıkma yasağı yok
 • Evcil Hayvan Dostu


İptal Politikası

Bu tesis 2 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong Located at Flat A5, 3 Floor, Block A, Chung King Mansions, No, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hong Kong.
TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong
Hong Kong
Hong Kong Flat A5, 3 Floor, Block A, Chung King Mansions, No, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong
33% 395
22.2965143 114.1724565
TWH-Tai Wan Hotel Hong Kong
    Oda mevcut     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Temel 2 Yatak Gemischter Schlafsaal     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Üstün Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Üstün 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 5 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 10 Yatak Özel Ortak Banyo