X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

TIU Kreschatik'e yol tarifleri

Apt 11 Kreschatik 8b, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 97%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 99%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Merkezi Tren İstasyonu:
Gece yarısından sonra tren istasyonuna gelirseniz, taksi muhtemelen en iyi seçim olacaktır. Düzenli olarak fiyat bizim hostel almak için 40 UAH. Izin vermeyin kendinizi çok daha büyük bir şey ödeyerek, sökük.

Eğer olsa gece yarısından önce tren istasyonuna gelirseniz, metro alabilir. Vokzal'na metro istasyonu tren istasyonu ana girişinde sola 100 metre mesafededir. , Orada yürümek kişi başına bir belirteç satın yürüyen merdiven aşağı gidin ve sağ tren yön alır. Vokzal'na gelen 3 durak Git - Kreschatik istasyonu (örneğin Kreschatik üzerine Universitet istasyon, daha sonra Teatral'na ve son olarak çıkış geçiş).

Bir kez tren dışında, sola dönün, yürüyen merdiven yukarı gidip Kreschatik sokağa gelecek - şehir ana cadde. , Onu geçmeye sağa ve Bağımsızlık Meydanı (Maidan Nezalezhnosti) doğru yaklaşık 5 dakika boyunca önde yürüyün.

, Kare yeraltı geçmeye geride bırakmak ve ileride göreceksiniz büyük bir kemer yönde başka bir 5 dakika yürüyün. (Bizim hostel profil resimleri arasında bunun bir fotoğrafı görebilirsiniz) sayısı 8 sokak tabelasına izlemeye devam edin.

İç avlunun içine geçitten yürümek, bunun sonuna kadar gitmek ve sağ taraftan kırmızımsı renkli kapı göreceksiniz.

Kapı bir kod kilidi vardır, kod 269 (aynı anda üç düğmelerine olmalı) olduğunu. , Binaya girmek 4 kat kadar gitmek ve Hostelworld logosu ile solda bir kapı göreceksiniz - buradasın, karşılama!


BORYSPIL HAVAALANI:
Borispol Havaalanı'na bizim hostel almak için çeşitli yollar vardır. Kolay bir - henüz de priciest, - taksi: biz sizin için bir taksi pikap ayarlayabilir veya geliş salonunda dışında direk taksi ofise gidebilirsiniz ve orada bizim hostel için bir taksi almak gerekir.

Bizim taksi pikap hizmet 210 UAH mal olacak. Eğer havaalanı binasının dışında bekleyen taksiler birini almaya karar verirseniz bu da normal bir fiyat olmalı - onları daha fazla ücret izin vermemelisiniz.

Merkez Tren İstasyonu'na havaalanından servis otobüsü de vardır. Bu otobüsler 40 UAH (yaklaşık 3 milyon avro) yaklaşık her 10-15 dakikada bir ve maliyeti bırakın; onlar da geceleri çalıştırın. Tren istasyonu kez, yukarıdaki talimatları takip edin.


Merkez Otogar:
(Hemen yanındaki otobüs terminaline) Demiivska metro istasyonuna gitmek, metro almak ve Maidan Nezalezhnosti istasyonu (yani Bağımsızlık Meydanı) gidin. Bağımsızlık Meydanı'nda metro dışarı kez, yukarıdaki talimatları takip edin.