X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

TIU Kreschatik'e yol tarifleri

Apt 11 Kreschatik 8b, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 94%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 92%Tesisler

Merkez tren istasyonuna:
Eğer gece yarısından sonra tren istasyonuna gelirseniz, taksi muhtemelen en iyi seçim olacaktır. Normal fiyat bizim hostel almak için 40 UAH.

Eğer olsa gece yarısından önce tren istasyonuna gelirseniz, size metro alabilir. Vokzal'na metro istasyonu tren istasyonu ana giriş sola 100 metre mesafededir. , Orada yürümek kişi başına bir belirteç satın yürüyen merdiven aşağı gidin ve sağ tren yöne çekmek. Vokzal'na gelen 3. durağı git - Kreschatik istasyonu (yani Kreschatik üzerine Universitet istasyonu, sonra Teatral'na ve nihayet çıkış geçmek).

Bir kez tren dışında, sola dönün, yürüyen merdiven yukarı gidip Kreschatik sokağa gelecek - şehir ana cadde. , Onu geçmeye sağa ve Bağımsızlık Meydanı (Maidan Nezalezhnosti) doğru yaklaşık 5 dakika öncesinde yürüyün.

Kare yeraltı Çapraz geride bırakmak ve önde göreceksiniz büyük bir kemer yönünde başka bir 5 dakika yürüyün. (Eğer bizim hostel profil resimleri arasında bunun bir fotoğrafını görebilirsiniz) 8 numaralı sokak işareti izlemeye devam edin.

İç mahkemeye geçitten yürüyün, bunun sonuna kadar gidin ve sağ taraftan kırmızımsı renkli kapı göreceksiniz.

Kapıya bir kod kilidi vardır, kod 269 (aynı anda üç düğmelerine gerekir) 'dir. , Bina girmek 4. kata gidin ve Hostelworld logolu solda bir kapı göreceksiniz - buradasın, karşılama!


BORYSPIL HAVAALANI:
Boryspil havaalanından bizim hostel almak için çeşitli yollar vardır. Kolay bir - ama aynı zamanda priciest, - taksi: biz sizin için bir taksi pikap sağlayabilir veya gelenler salonu dışında doğrudan taksi ofise gidebilirsiniz ve orada bizim hostel bir taksi almak gerekir.

Bizim taksi alma hizmeti 210 UAH mal olacak. Havaalanı binasının dışında bekleyen taksiler biri almaya karar verirseniz bu da normal bir fiyat olmalı - Onları size daha fazla ücret izin vermemeliyiz.

Merkez Tren İstasyonu'na havaalanından servis otobüsü de bulunmaktadır. Bu otobüsler 40 UAH (yaklaşık 3 milyon avro) etrafında her 10-15 dakikada bir ve maliyeti bırakın; onlar da geceleri çalışır. Tren istasyonuna kez, yukarıdaki talimatları takip edin.


MERKEZ otobüs istasyonu KAYNAKLANAN:
(Hemen yanındaki otobüs istasyonu) Demiivska metro istasyonu git, metro almak ve Maidan Nezalezhnosti istasyonu (yani Bağımsızlık Meydanı) gidin. Bağımsızlık Meydanı'nda metro dışında bir kez, yukarıdaki talimatları takip edin.