X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Sweet Home Salamanca'e yol tarifleri

Calle Jesus, 24, Salamanca, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 77%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Otobüs durağına:
Otogarı çıkıp Avenida Filiberto Villalobos içine sağa dönün. Eğer Paseo de San Vicente ulaşana kadar düz gidin. Bu sokak arası ve Ramón y Cajal caddede yürümek, solda San Francisco adında bir park göreceksiniz. Kareyi Monterrey ulaşana kadar devam edin. Oradan, tüm düz sen önce Caddesi üzerinden ünlü Plaza Mayor erişir. Plaza Mayor durmak kez Plaza del Corrillo götürecektir sağdaki ilk çıkışına. (Casa de las Conchas) yaya caddesi Rua Mayor doğruca gidin ve "kabukları house" ulaşana kadar tüm düz devam edin. Orada Calle Jesús içine sola zorunda bizim sokak !! Bu yürüyüş size yaklaşık 12 dakika sürer.
Tren istasyonundan:
Tren istasyonu üzerinden gidin ve sola dönün. Plaza de España denilen büyük bir kare reacho kadar Paseo de las Estaciones Walk down. Göbekli sokak arası ve Plaza Mayor yol açan ticari bir sokağının calle Toro alır. Bir kez yanındaki McDonald Plaza Mayor, tüm çapraz onu geçmeye ve çıkışına girdi. Oradan (Casa de las Conchas) sokağının Rua Mayor almak ve "kabukları house" ulaşana kadar tüm düz devam edin. Orada Calle Jesús içine sola zorunda bizim sokak !! Bu yürüyüş size yaklaşık 20 dakika sürer.
Arabayla:
Pension San Jose almak için en iyi yolu, tarihi kent merkezine (tarihi centro) veya Plaza Mayor sizi yönlendirebilir tüm işaretleri takip etmektir. Calle San Pablo adında bir sokak değildir. Bu tek yönlü bir sokak olduğunu ve bunun üzerine bir kez sağ bizim sokak, calle Jesus göreceksiniz Sizin, orada, sol tarafta küçük bir parkı göreceksiniz kadar sadece yavaş sürün. Yavaşla ve bizim sokağa girerken sağa dikkatlice açın. Bu bizim Emeklilik ağırladı eğer sürebilirsin bir yaya caddesidir. Sol tarafta bizi görecek. Burada bir kez, nereye güvenle bakım park size gösterecektir.