X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Surtees

94 Warwick Way, Londra, Ingiltere

83%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 77%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 74%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Surtees evi Hoşgeldiniz samimi bir karşılama her zaman Londra'nın merkezinde ekonomik konaklama sunan bu aile misafirhanesinde sağlanır.

Misafirhane elverişli sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir Victoria istasyonuna yakındır. Büyük otobüs güzergahları da Gatwick ekspres olarak kapatın.

Londra'nın en önemli turistik tümü sadece kısa bir yolculuk uzaklıkta ve Buckingham Sarayı, Big Ben, Tate Gallery gibi turistik bulacaksınız ve No 10 tüm kolayca erişilebilir.

Biz Surtees evi Bloom iyi yerler için Westminster 1 numaralı ödülüne layık olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bizi ziyaret edin ve bizim emeklilik gerçekten ne kadar güzel olduğunu görmek.

Biz 6 uyur iki çift ensuite, bir çift temel, bir ikiz bağımsız, iki üçlü bağımsız, 5 uyur bir üçlü temel, bir dörtlü (yani 5 kişilik), temel ve iki dört bağımsız (bir ve tek oluşan, 10 oda var ).

Eğer beş ya da altı kişilik bir aile iseniz, bu yüzden bize biz sizin için en uygun oda seçimi ile size yardımcı olabilir, lütfen!

*** Lütfen aklınızda bulundurun ***
Bizim iptal politikası 48 saat (2 gün). Eğer rezervasyon iptal etmek isterseniz, aksi takdirde bir gece konaklama eşdeğer bir hayır gösterisi olarak tahsil edilecektir, bize rezervasyonun ilk günden önce 48 saat bildirin lütfen.
Ilk gecenin yüzde 100 Rezervasyonun yapıldığı gün tahsil edilecektir.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Kahvaltı Dahil
  • Mevcut Bebek Karyolası
  • Saç kurutma makineleri


İptal Politikası

Bu tesis 2 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Surtees Located at 94 Warwick Way, , London.
Surtees
England
London Victoria London SW1 V1SB 94 Warwick Way
83% 84
51.4913106 -0.1428222
Surtees
    Oda mevcut     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Standart 3 Yatak Özel Ortak Banyo     3 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Özel Ortak Banyo     4 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart 6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda