X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Sunshine Bedz KL'e yol tarifleri

65 B, Jalan Sultan Ismail, Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malezya

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google : KLIA (Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı)
Taksiye ve Bukit Bintang ve Jalan Sultan Ismail kesiştiği gitmek için sürücü söylemek. Eğer McDonalds girişinde karşı karşıya iseniz, biz sadece klinik üzerinde sağa iki kapı vardır. RM100 - Maliyet RM80 civarında olmalıdır.
Alternatif olarak, (RM18 için Havaalanı Koç, RM10, RM35 için kl Sentral için KLIA Express (28 dakika) (her 15 dakikada bir tren) için Yıldız Servisi almak ya da kl Sentral için RM35 için KLIA Transit (36 dakika) alabilir ) her 30 dakikada bir trenler.

: Lcct (Düşük Maliyetli Taşıyıcı Terminali)
Aero Otobüs al, rahat ve güvenilir. Maliyet RM8 olduğunu ve otobüse ödemek. Her 30 dakikada bir bırakır.
Alternatif olarak, bir taksi RM80 mal olacak - RM100. Bukit Bintang ve Jalan Sultan Ismail kesiştiği gitmek için sürücü söyle. Eğer McDonalds girişinde karşı karşıya iseniz, biz sadece klinik üzerinde sağa iki kapı vardır.

Kl Sentral:
Bintang İstasyonu Kuleleri manzarası olan monoray alın. Maliyet RM2.10 olup.
Alternatif olarak, bir taksi RM15 mal olacak - RM25. Bukit Bintang ve Jalan Sultan Ismail kesiştiği gitmek için sürücü söyle. Eğer McDonalds girişinde karşı karşıya iseniz, biz sadece klinik üzerinde sağa iki kapı vardır.

Hentian Duta Gönderen:
Taksiye ve Bukit Bintang ve Jalan Sultan Ismail kesiştiği gitmek için sürücü söylemek. Eğer McDonalds girişinde karşı karşıya iseniz, biz sadece klinik üzerinde sağa iki kapı vardır. RM30 - Maliyet RM20 civarında olmalıdır.

: Hentian Bukit Jalil itibaren
Taksiye ve Bukit Bintang ve Jalan Sultan Ismail kesiştiği gitmek için sürücü söylemek. Eğer McDonalds girişinde karşı karşıya iseniz, biz sadece klinik üzerinde sağa iki kapı vardır. RM30 - Maliyet RM20 civarında olmalıdır.
Alternatif olarak, kl Sentral bir tren almak ve yukarıda yönergeleri izleyin.