X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

SunnyLakeHostel'e yol tarifleri

ul. 11Oktombri 15, Ohrid, Makedonya

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Bizim adres st 11 Oktomvri, 15 numara. Sunny Lake hostel str ucunda yer olduğunu. Klimentov Univerzitet 56 11. Oktomvri., Ya da başlangıçtır.
Bizim girişinde bizim cadde üzerinde küçük bir işaret asılı ve büyük bir pankart göreceksiniz.

1 Bir taksi ile geliyor iseniz.:

- Struga taksi 1 € paylaşımı, yaklaşık 5 € düzenli
- Ohrid otobüs durağına 2 €
Eğer str gitmek istediğiniz taksi şoförü söyle. Klimentov Univerzitet num.56 veya Klimentska 56.SunnyLake hostel sadece 5m kadar yol ve dur-la sen SunnyLakehostel göreceksiniz
Üsküp otobüsle geliyorsanız 2., Sen TIM PAZAR sizi düşüyorlar otobüs sürücüsü söyleyebilirim.
Ohri Otogarı merkezine 15 dakika yürüme mesafesinde ve Old Town olduğunu. Bu SunnyLake hostel yürüyüş için en iyi iki seçenek vardır. Eğer nerede emin değilseniz, nerede Yıldızlı Chinar olan yerlilerin sormak ve oradan haritayı izleyin. Offcourse, her zaman her zaman arayabilir ve personelimiz sizi karşılamak için gelecektir. Eğer akşam gelen varsa, bu bizi aramak için iyi bir fikirdir.
Personelimiz büyük olasılıkla hatta normal yaz günlerinde, trafik özellikle Old Town, korkunç olabilir çünkü Otogarı'na konuk almak için bisiklet kullanarak olacaktır.
Bisikletler seyahat için hızlı bir yoldur ve biz de, çevreye dost olmak istiyorum.
Kendi araba ile geliyorsanız, bizim personel aramak ve biz (Old Town ile sürücü zor olabilir) pansiyon sizi sizi karşılayacak. Hostel biz park yerlerinden bir çift var ama biz sizin için bir yer ayırabilirsiniz size geliyor ise lütfen bize bildirin. Bu, elbette, bizim konuk için ücretsiz.

DİKKAT:
Otobüs istasyonundan bizim hostel geliyor olsa da, Otobüs merkezinde durdurmak veya herhangi bir yerde, daha ucuz fiyatlarla, size daha iyi bir pansiyon veya appartments sunan kişiler tarafından yaklaştı. Hatta bazı taksi sürücüleri olabilir
Eğer o sizi almak istiyorum otel ya da pansiyon için ücretsiz ulaşım sunuyoruz. Biz sadece bu diğer Pansiyonlar komisyon almaya çalışıyor olduğunu bilmek istiyorum.
İlginiz için teşekkür ederiz.