X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Sunflower Resort

PO Box 150, Runaway Bay, St. Ann, Runaway Bay, Jamaika

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Runaway Bay Sunflower Resort & Villas mükemmel bir tatil için ideal bir yer ... olduğunu. Halk ile karıştırmak ve jinglesini gel - Jamaika tarzı. Farklı binaların Cardiff Hall ve Runaway Bay arasında yer almaktadır. Sahil yolu tesislerinde ve diğer yerlerde arasındaki kolay bağlantı!

Hepsini ya da hiç bir şey yap! Bu Ayçiçeği Sea Villas de seçim sizin!

Sunflower Resort & Villas Jamaika kuzey kıyısında tarihsel ünlü Runaway Bay bölgesinde yer almaktadır. Bu ideal konumu, adanın orta noktası size görme görme olanakları geniş bir seçenek sunuyor bulunuyor. Ayçiçeği personel alanında çeşitli konumlar işaret size yardımcı olmaktan mutlu olacak ve ulaşım düzenlemeleri ile yardımcı olacaktır.

Klimalı yatak odası ve fan Ayçiçeği evler bu tropikal adanın parlak renklerini yansıtan, stüdyo daireler güzel döşenmiş soğutmalı. Özelliği denize doğru bulunur iken biz Salem Beach tavsiye edersiniz yüzme ya da (yaklaşık 1 mil uzaklıkta) Runaway Bay özel Cardiff Hall plajda su sporları, duş, bar ve restoran tesisleri ile (yaklaşık 10 dakika yürüme). Plaj servisleri için küçük bir ücret düzenlenebilir. Bir yüzme havuzu özellikte olduğunu.

Evler tropikal bitki örtüsü ve huzur çevrili, denize yakın bulunmaktadır.
2-3 ebeveyn banyolu üç yatak odalı evler 3-6 kişilik uyur; 2 yatak odası 2-4 kişi; 1 yatak odası bir oturma ve yemek alanı ve tam donanımlı mutfak ile 1-2 kişi.

Tüm Ayçiçeği konuklarımız yüzme havuzundan yararlanabilir. Sunflower Resort Montego Bay itibaren bir saat sürücü, havaalanı transferleri, küçük bir ücret için düzenlenmiş ve çocukların en çok açığız edilebilir. Uzun Süreli Kiralama düşündü.

Gel ve ayçiçeği Sea Villas kalın!

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Klima
  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Mutfak
  • Çamaşırhane Tesisleri


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Sunflower Resort Located at PO Box 150, Runaway Bay, St. Ann, Runaway Bay.
Sunflower Resort
Jamaica
Runaway Bay PO Box 150, Runaway Bay, St. Ann
0% 4
18.4620246 -77.3313903
Sunflower Resort
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     6 Yatak Özel Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda