X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Sun Rise Hotel

King Hussein Street, Abdali Station, Amman, Ürdün

86%Oy

 • 80%Ekonomik
 • 80%Güvenlik
 • 100%Yer
 • 100%Çalışanlar
 • 80%Atmosfer
 • 80%Temizlik
 • 80%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Otelimiz Abdali ilçesinde yeni şehir Amman yer almaktadır.
Biz tek, çift, üçlü ve yurt tarzı odalar var. Tüm odalar temiz ve konforlu ve (bazıları sadece soğuk su var ama sıcak duş 24 saat ücretsiz / bir specal banyoda gün için kullanılabilir) banyo eklenmiş.

Sıcak ve soğuk su, merkezi ısıtma, klima ve uydu TV tüm mevcuttur. Biz de ücretsiz kablosuz internet ve bilgisayar başında e-posta kontrol etmek imkanı sunuyoruz.

3JD gibi düşük başlayan - Biz farklı hizmet ve fiyatlar ile farklı oda teklif!
Bizim çatı üzerinde dinlenmek ve muhteşem manzarayı.
Gelin ve Amman sunabileceği en ucuz oda kaldınız!

Bizim personel size yardımcı olacak ve size burada kalmak sırasında ihtiyacınız olan tüm seyahat bilgileri ve yön vermek için hazırız! Otelimiz tur organizatörleri ofis fazla 21 yıldır Ürdün'de en ilginç yerlere turlar organize bu alanda uzmanlar ile Ürdün en profesyonel biridir.

Biz burada kalmak zorunda sabırsızlanıyoruz!

ÜRDÜN TURLARI
Ürdün'de tur örgütlenme alanında profesyonel uzmanlar aracılığıyla size özel teklif sunmak bizim zevk. Hazırlanması ve Ürdün çevresinde geziler organize fazla 25 yıllık tecrübesi ile. Diğerleri tur rehberleri kullanmak geleneksel yollar doğal yollar keşfetmek bizim deneyim seyahatinizi özel bazı şey yapmak zorlu ve ilginç macera, yapmak gibi tamamen bizden farklı. Programı dokuz gündür; Ancak, mix ve programınıza uygun aşağıdaki bölümlerinin herhangi eşleşebilir.

ÜRDÜN VE KUZEY
Biz kralın karayolu eşit bir tarzda bunu gibi Ürdün kuzey keşfetmeye başlamak için çok özel bir yoldur.

Biz Jerash, Roma şehre başlık 08:00 civarında Amman gezisi başlar. Bu Amman ulaşmak için bize yaklaşık 45 dakika sürecektir bizim programda ilk başparmak olduğunu. Biz Jerash saat yedekte biri arasında geçirecek ve daha sonra daha sonra biz tepelerin onun harika İslam süslemeleri keyfini Ajloun kalesini ziyaret edecek. oradan siz de Ürdün Nehri ve Filistin'i görebilirsiniz. Yarım saat civarında harcama sonra biz sonra Umm Qais Napatean tarihsel Alanı tepeler, roman tarihsel başparmak göstermek muhteşem süslemeleri ile eski kilise çok ziyaret Bella kafa. Çok ilginç bir düşünce: Ürdün'de ayakta ve aynı zamanda gözlerinizin yanı sıra sadece birkaç adım uzakta olduğu gibi eşsiz bir deneyim sunmak olduğu Suriye ve İsrail yatılı önünde diğer yedekte sınırlarını izliyor olacak Jolan Suriye yükseklikleri ve İsrail'de Tabria Gölü. Oradan biz genellikle Ürdün Nehri ve İsrail sınırında içine çalışır Al-YArmok nehir bitişik Suriye Hemma (kaplıca suyu) ziyaret ettikten sonra özel bir yol almak.
Biz Amman bir daire yol yapım başka bir yol alarak geri kafa.

DESERT CASTLES
Orada yaklaşık on kaleler olmak için kullanılan, ancak Ürdün oldu depremden sonra bunlardan sadece beşte biri hala ayakta. Bizim gezi Amman başlığı 08:00 civarında başlayacaktır.
1) Qasar 2) Hammam Al Sarah halabat
3) Al-kharaneh Castle 4) -Amra Kalesi
5) Al-azraq Kalesi (Arabistan saray Lawrence)
Ziyaretçiler çölde bu kaleleri ziyaret keyfine varacaksınız. Onlar merkezi üç sınırlarına yakın yerlerde (Ürdün-Suudi Arabistan-Irak)
Bu güvenli ve sakin bir yolculuk. Biz günün sonunda Amman geri olacaktır.

ÜRDÜN VE GÜNEY
(Petra / Wadi RUM & AQABA)
Yolculuk yapmak için üç hürmetkâr yolu vardır
- Çöl yol
- Wadi Araba İsrail sınırlarına yakın
- Kralın karayolu
KING'S KARAYOLU
Bir gün bir gezi bu tür organize edebilirim şirketleri ve seyahat acentaları çok sayıda bulunmaktadır. Ancak firmamız yedekte aşamalarında bu yolculuk yapar.
İlk gün: Amman Nereden Madaba mozaikleri görmek ve Kilisenin Ortadoğu'yu temsil fazla 1500 yıl eski bir eski harita tutan, özellikle aziz George kiliseyi ziyaret etmek, sonra Nebo monte etmek. Izin ister, biz Kudüs, Jericho, ve Ölü Deniz görmek mümkün olacak. Daha sonra biz vaftiz ziyaret aşağı gidecek. Sonra Ölü Deniz'e tuzlu su ve çamur maskesi zevk.

KING'S KARAYOLU SONRAKİ GÜN
İkinci Gün: durmadan Madaba kralın karayolu bitirmek için Amman başlayın. O Johanna aldattı Biz nerede (Salome sunak) ziyaret mekawer durur. Daha sonra el rassas umm ve Ürdün Canyon adlandırılır çökelmiş vadi diğ Mujib için. Bu yürüyüş için göller, sıcak su düşme ve tepelerin ilginç doğal görünümleri uygun zevk için muhteşem bir yerdir. Bu kamp ve yürüyüş için eşsiz bir fırsattır. Vadinin yaklaşık 35 km uzunluğu.
Bundan sonra biz biraz dinlen Kerak Castle ziyarete gidecek ve ziyaretçinin isteğine göre öğle sürebilir.
Sonra wadi al hissa başka küçük kanyonu görmek için, o zaman 1700'den fazla metre yüksek olduğu Danna dinlenmek için Taffela kentin içinden bırakacaktır. O vahşi canlılar, gezegenler, çiçekler, kelebekler ve siyah iris denilen en güzel eşsiz çiçek hürmetkâr türlü doludur. Hepimiz-güneş kümesinin en ilginç sürpriz bekler.
Tüm diğer organizatörler Eğer güneş dikey melek aşağı gidiyor görünce gerçekten harika olsa güneş seti görme ilgi değildi. Aynı zamanda dünyanın herhangi bir yerinde duymuş olabilir çevrenizdeki sessizlik sesleri dinleyebilirsiniz. Sonra al shouback kaleyi ziyaret aşağı gidecek ve günün sonunda biz gece geçirmek için Wadi Musa ulaşacaktır.
PETRA
Bir yaşam süresi deneyimi bir kez ve dünyanın en büyüleyici yerlerden biri olarak kabul edildiği gibi Petra kaçırılmaması ziyaret.
Genellikle tam gün gezi s. Ancak, biz gördüm ve yapılabilir olduğunu tüm gördük emin bir beş saatlik yolculuk için yoğunlaşmasına edebiliyoruz. Günün sonunda biz Wadi Rum sürücü olacaktır.
Wadi Rum
O asla unutmayacağım muhteşem bir deneyim gibi tomar rum bir Bedevi Tenet açık çölde uyku olacaktır.
Ertesi gün sizin seçimleriniz Arabistanlı Lawrence veya dört sürüşü çöl ve sihrini keşfetmek adımları izleyerek bir deve biniyordu içerir. Bizim özel organize geziler sayesinde canavarlar tepeler yürüyüş ile başlayabilirsiniz.
Biz yerleşmek nerede Daha sonra biz Akabe ve Kızıldeniz devam edecektir.
AQABA
Akabe sadece 40 km uzaklıktadır wadi rum olduğunu. Biz kenti ziyaret saatleri yedekte ve ücretsiz alışveriş var kadar harcama yapabilirsiniz. Sonra harika Kızıldeniz suya başka bir büyük macera dalış ve dalgıçlar için cennet ve muhteşem deniz yaratıkları keşfetmek olarak bilinen mercan kayalığı geçmesi için kendini hazırlayabilirsiniz. Biz orada bir gece geçirecekler. Ertesi gün biz aracılığıyla ve Wadi Araba bizim daire yol boyunca geri Amman gidecek. Wadi al Mujib görmek ve su Ölü Denizi içine çalışan göreceksiniz edildi alt manzarasının keyfine varacaksınız. Sonra istediğiniz gibi doğrudan veya Amman geri havaalanına gidiş seçim olacaktır.
AMMAN ÜCRETSİZ ŞEHİR TURU
Firmamız Amman, roman tiyatro ve kral Abdullah cami olmak üzere kale ziyaret ücretsiz saat yedekte kadar ziyaretçilere sunuyor.
Firmamız uzman ve ortaklar arasında uzun tartışmalardan sonra biz insanlar arasındaki farklılıklar bu yüzden bizim zevk hayallerinizi gerçeğe yapmak ve eve geri adım aklında her bir gezi için kullanılabilir yapmak için biz elimizden geleni nihai karar geldi kaydetmek ve mutlu sadece kendi elleriyle çizdiği gibi bize işi size umut verici tutmak yapmak
Giriş
- Üç kişi veya daha az, 20 JD başına kişi başına günlük kadar.
- Dört kişi ve on taneye kadar 15 JD başına kişi başına günlük.
- Öğrenciler için özel indirimli fiyatlar: 10 JD başına kişi başına günlük.

Yukarıdaki program zorunlu ya da bir zorunluluk değildir. Sen almak istiyorum yerleri, saatleri ve gezi türünü seçebilirsiniz. Biz bunu uygun görmek gibi ilgi hitap hazırız.
Bizim personel ve çalışanların sadece Ürdün'de ilgili ancak 24 saat 7 hizmet de Suriye, Lübnan ve Mısır ve hazır ortaklarımızdan yoluyla çevre ülkelerden herhangi biri için değil gerekebilir her türlü bilgi sağlamak için hazırız gün bir hafta.
HİZMETLERİMİZ
1 Ücretsiz internet erişimi
2-havaalanı pick up ve 15 JOD düşüyorlar.
3-Araba kiralama hizmeti.
4-turlar.
5-oteller rezervasyonları.
6-Medikal turizm ve bakımı.
Okullarda ve üniversite öğrencilerine yönelik 7-Bilimsel geziler.
8-Religiouse turlar.
Firmamız tamamen sigortalı ve bizim sürücüleri uzmanlarıdır. Onların keyfi bizimle meslek, rahat şaşırtıcı ve güvenli hale getirmek için ellerinden geleni yapmak olduğunu
Biz senin hayatında en unutulmaz anılarla eve göndereceğiz bizi deneyin.

Yer durumu için ara

 • Son Değerlendirme

  Çeviren Google
  Ben otelde benim kamera unuttum ne zaman personel çok endişeliydi. Biz defalarca tebliğ ve yakında bu otelde kalmak ve beni tuttu kamerayı bulmak için Ürdün'e geri dönün.
  Daha fazlasını okuyun
   anonim, Sili, Erkek, 31-40
 • Tüm değerlendirmelere bak »

Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • Klima
 • Havaalani Transferlierí
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Currency Exchange
 • Faks Hizmeti
 • Ücretsiz Internet Erişimi
 • Ücretsiz Otopark
 • Saç kurutma makineleri
 • Kat Hizmetleri
 • Çamaşırhane Tesisleri
 • Bavul Saklama
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Otopark
 • Restoran
 • Kiralık Kasa
 • YÜZME HAVUZU
 • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Tur / Seyahat Danışma Masası
 • Tekerlekli Sandalye Erişimi


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Sun Rise Hotel Located at King Hussein Street, Abdali Station, Amman.
Sun Rise Hotel
Jordan
Amman Amman 11118 King Hussein Street, Abdali Station
86% 67
31.9500000 35.9333333
Sun Rise Hotel
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     4 Yatak Schlafsaal Damen     4 Yatak Erkek Yurdu     Delüks Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Erkek Yurdu     Delüks 4 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     Standart 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda