X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Sun Rise Hotel

King Hussein Street, Abdali Station, Amman, Ürdün

88%Oy

 • 85%Ekonomik
 • 88%Güvenlik
 • 95%Yer
 • 95%Çalışanlar
 • 85%Atmosfer
 • 83%Temizlik
 • 85%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Otelimiz Abdali bölgesinde yeni şehir Amman yer almaktadır.
Biz tek, çift, üçlü ve yurt tarzı odalar var. Tüm odalar temiz ve konforlu ve (bazıları sadece soğuk su var ama sıcak rain 24 saat ücretsiz / specal banyoda gün için kullanılabilir) banyo eklenmiş.

Sıcak ve soğuk su, merkezi ısıtma, klima ve uydu TV tüm mevcuttur. Biz de ücretsiz kablosuz internet ve bilgisayar başında e-posta kontrol etmek imkanı sunuyoruz.

3JD gibi düşük başlayan - Biz farklı hizmet ve oranları farklı oda teklif!
BU SİZİN İÇİN ÇOK FAZLA OLDUĞU? SİZİN FİYATINI İNDİRME BİZİM RESEPSİYON ADAMLAR İLE BİZİM TEKLİFLERİ AND ROLL DICE VEYA Kol güreş GÖR :)

Bizim çatı üzerinde dinlenmek ve muhteşem manzarayı.
Gelin ve Amman sunabileceği en ucuz oda kaldınız!

Bizim personel size yardımcı olacak ve size burada kalmak sırasında ihtiyacınız olan tüm seyahat bilgileri ve yön vermek için hazırız! Otelimiz Tur organizatörleri ofis daha 21 yıldır Ürdün'de en ilginç yerlere turlar organize bu alanda uzmanlar ile Ürdün en profesyonel biridir.

Biz burada kalmak zorunda sabırsızlanıyoruz!

ÜRDÜN TURLARI
Ürdün'de tur örgütlenme alanında profesyonel uzmanlar aracılığıyla size özel bir teklif sunmak bizim zevk. Hazırlanması ve Ürdün çevresinde geziler organize fazla 25 yıllık tecrübesi ile. Diğerleri tur rehberleri kullanmak geleneksel yollar doğal yollar keşfetmek bizim deneyimimiz, gezi özel bazı şey yapmak zorlu ve ilginç macera yapmak gibi bizden tamamen farklı. Program dokuz gündür; Ancak, mix ve programınıza uygun aşağıdaki bölümlerinin herhangi eşleşebilir.

ÜRDÜN VE KUZEY
Biz kralın karayolu eşit bir tarzda bunu olduğu gibi Ürdün kuzey keşfetmeye başlamak için çok özel bir yoludur.

Biz Jerash, Roma şehre başlık 08:00 civarında Amman gezisi başlar. Bu Amman ulaşmak için bize yaklaşık 45 dakika sürecektir bizim programda ilk başparmak olduğunu. Biz Jerash saat yedekte biri arasında geçirecek ve daha sonra sonra biz tepelerin üstünde onun harika İslam süslemeleri keyfini Ajloun kalesini ziyaret edecek. oradan siz de Ürdün Nehri ve Filistin'i görebilirsiniz. Yarım saat civarında harcama sonra biz sonra Umm Qais Napatean tarihsel Alanı tepeler, Roma tarihi yaşasın göstermek muhteşem süslemeleri ile eski kilise çok ziyaret Bella kafa. Çok ilginç bir düşünce: Ürdün'de ayakta ve aynı zamanda gözlerinizin yanı sadece birkaç adım uzakta olduğu gibi eşsiz bir deneyim sunmak olan Suriye ve İsrail yatılı önünde diğer yedekte sınırlarını izliyor olacak Jolan Suriye yükseklikleri ve İsrail'de Tabria Gölü. Oradan biz genellikle Ürdün Nehri ve İsrail sınırına içine çalışır Al-YArmok nehir bitişik Suriye Hemma (sıcak kaynak suyu) ziyaret ettikten sonra özel bir yol almak.
Biz Amman bir daire yol yapım başka yol alarak geri kafa.

DESERT KALELER
Orada yaklaşık on kaleler olmak için kullanılan, ancak Ürdün oldu depremden sonra bunlardan yalnızca beşte biri hala ayakta. Bizim gezi Amman başlığı 08:00 civarında başlayacaktır.
1) Qasar 2) Hamam Al Sara halabat
3) Al-kharaneh Castle 4) -Amra Kalesi
5) Al-azraq Kalesi (Arabistan saray Lawrence)
Ziyaretçiler çölde bu kaleleri ziyaret keyfine varacaksınız. Onlar merkezi üç sınırlarına yakın yerlerde (Ürdün-Suudi Arabistan-Irak)
Bu güvenli ve sakin bir yolculuk. Biz günün sonunda Amman geri olacaktır.

ÜRDÜN VE GÜNEY
(PETRA / Wadi Rum ve AQABA)
Yolculuk yapmak için üç hürmetkâr yolu vardır
- Çöl yol
- Wadi Araba İsrail sınırlarına yakın
- Kralın karayolu
KING'S KARAYOLU
Bir gün bir gezi bu tür organize edebilirim şirketleri ve seyahat acentaları çok sayıda bulunmaktadır. Ancak firmamız yedekte aşamalarında bu yolculuk yapar.
İlk gün: Amman itibaren Madaba mozaikleri görmek ve Kilisenin Ortadoğu'yu temsil fazla 1500 yıl eski bir eski harita tutan özellikle aziz George kiliseyi ziyaret etmek, sonra Nebo monte etmek. Izinlerinin olup olmadığını, biz Kudüs, Jericho, ve Ölü Denizi görmek mümkün olacak. Daha sonra biz vaftiz ziyaret aşağı gidecek. Sonra Ölü Deniz'e tuzlu su ve çamur maskesi zevk.

KING'S HIGHWAY SONRAKİ GÜN
İkinci Gün: durmadan Madaba kralın karayolu bitirmek için Amman başlayın. O Johanna hile nereye (Salome sunak) ziyaret etmek mekawer durur. Sonra al rassas umm ve Ürdün kanyon denir wadi al Mujib için. Bu yürüyüş için göller, sıcak su düşme ve tepelerin ilginç doğal görünümleri uygun zevk için muhteşem bir yerdir. Bu kamp ve yürüyüş için eşsiz bir fırsattır. Vadinin yaklaşık 35 km uzunluğu.
Bundan sonra biz biraz dinlen Kerak Castle ziyarete gidecek ve ziyaretçinin isteğine göre öğle sürebilir.
Sonra wadi al hissa başka küçük kanyonu görmek için, o zaman biz daha 1700 metre yüksek olduğu Danna dinlenmek için Taffela kentin içinden bırakacaktır. Bu yaban hayatı yaratıklar, gezegenler, çiçekler, kelebekler ve siyah iris denilen en güzel eşsiz çiçek hürmetkâr türlü doludur. Hepimiz-güneş seti en ilginç sürpriz bekler.
Tüm diğer organizatörler Eğer güneş dikey melek aşağı gidiyor görünce gerçekten harika olsa güneş battığında görme ilgi değildi. Aynı zamanda dünyanın her yerinde duymuş olabilir değil çevrenizdeki sessizlik seslerini dinleyebilirsiniz. Sonra al shouback kale ziyaret aşağı gidecek ve günün sonunda biz gece geçirmek için, Wadi Musa'da ulaşacaktır.
PETRA
Bir yaşam süresi deneyimi bir kez ve dünyanın en büyüleyici yerlerden biri olarak kabul edildiği gibi Petra kaçırılmaması ziyaret.
Genellikle tam gün gezi s. Ancak, gördüğünüz ve yapılabilir olduğunu tüm gördük emin bir beş saatlik yolculuk onu aktarmak mümkün bulunmaktadır. Günün sonunda biz wadi rum gideceğiz.
Wadi Rum
Bu asla unutmayacağım muhteşem bir deneyim gibi tomar rom bir Bedevi Tenet açık çölde uyku olacaktır.
Ertesi gün seçimler Arabistanlı Lawrence ya da dört sürüşü çöl ve sihrini keşfetme adımları izleyerek bir deve biniyordu içerir. Bizim özel organize geziler sayesinde canavarlar tepeler yürüyüş ile başlayabilirsiniz.
Biz yerleşmek nerede Daha sonra biz Akabe ve Kızıldeniz devam edecektir.
AQABA
Akabe sadece 40 km uzaklıktadır wadi rum olduğunu. Biz kenti ziyaret saatleri yedekte ve ücretsiz alışveriş var kadar harcama yapabilirsiniz. Sonra harika Kızıldeniz suya başka büyük macera dalış ve dalgıçlar için cennet ve muhteşem deniz yaratıkları keşfetmek olarak bilinen mercan kayalığı geçmesi için kendini hazırlayabilirsiniz. Biz orada bir gece geçirecekler. Ertesi gün biz aracılığıyla ve Wadi Araba bizim daire yol boyunca geri Amman gidecek. Wadi al Mujib görmek ve su Ölü Denizi içine çalışan göreceksiniz edildi alt manzarasının keyfine varacaksınız. Sonra istediğiniz gibi doğrudan veya Amman'a geri havaalanına gidiş seçim olacaktır.
AMMAN ÜCRETSİZ ŞEHİR TURU
Firmamız Amman, roman tiyatro ve kral Abdullah cami olmak üzere kale ziyaret etmek ücretsiz saat yedekte kadar ziyaretçilere sunuyor.
Firmamız uzmanları ve iş ortakları arasında uzun tartışmalardan sonra biz insanlar arasındaki farklılıklar bu yüzden bizim zevk hayallerinizi gerçeğe yapmak ve eve adım aklında her bir gezi için kullanılabilir yapmak için biz elimizden geleni nihai karar geldi kaydetmek ve mutlu sadece kendi elleriyle çizdiği gibi bize iş yapman için umut verici tutmak yapmak
FİYATLARI
- Üç kişi veya daha az, 20 JD başına kişi başına günlük kadar.
- Dört kişi ve en fazla on 15 JD başına kişi başı günlük.
- Öğrenciler için özel indirimli fiyatları: 10 JD başına kişi başı günlük.

Yukarıdaki program zorunlu ya da bir zorunluluk değildir. Sen almak istiyorum yerleri, saatleri ve gezi türünü seçebilirsiniz. Biz bunu uygun gördüğünüz gibi ilgi hitap hazırız.
Bizim personel ve çalışanların sadece Ürdün ilgili ama günde 24 saat 7 hizmet de Suriye, Lübnan ve Mısır ve hazır ortaklarımızdan yoluyla çevredeki ülkelerden herhangi biri için değil gerekebilir her türlü bilgi size sunmaya hazırız gün bir hafta.
HİZMETLERİMİZ
1- Ücretsiz internet erişimi
2-havaalanı pick up ve 15 JOD düşüyorlar.
3-Araba kiralama hizmeti.
4-turlar.
5-Oteller rezervasyonları.
6-Medikal turizm ve bakım.
Okullar ve üniversite öğrencilerine yönelik 7-Bilimsel geziler.
8-Religiouse turlar.
Firmamız tamamen sigortalı ve bizim sürücüleri uzmanlarıdır. Onların memnuniyeti bizim ile meslek rahat şaşırtıcı ve güvenli hale getirmek için ellerinden geleni yapmak için
Biz senin hayatında en unutulmaz anılarla eve göndereceğiz bizi deneyin.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • Klima
 • Havaalani Transferlierí
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Currency Exchange
 • Faks Hizmeti
 • Ücretsiz Internet Erişimi
 • Ücretsiz Otopark
 • Saç kurutma makineleri
 • Kat Hizmetleri
 • Çamaşırhane Tesisleri
 • Bavul Saklama
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Otopark
 • Restoran
 • Kiralık Kasa
 • YÜZME HAVUZU
 • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Tur / Seyahat Danışma Masası
 • Tekerlekli Sandalye Erişimi


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Sun Rise Hotel Located at King Hussein Street, Abdali Station, Amman.
Sun Rise Hotel
Jordan
Amman Amman 11118 King Hussein Street, Abdali Station
88% 74
31.9500000 35.9333333
Sun Rise Hotel
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     4 Yatak Schlafsaal Damen     Delüks 4 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     4 Yatak Erkek Yurdu     Delüks 4 Yatak Erkek Yurdu     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Delüks Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda