X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Sun Rise Hotel

King Hussein Street, Abdali Station, Amman, Ürdün

90%Oy

 • 90%Ekonomik
 • 90%Güvenlik
 • 90%Yer
 • 90%Çalışanlar
 • 90%Atmosfer
 • 90%Temizlik
 • 90%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Otelimiz Abdali bölgesinde yeni şehir Amman yer almaktadır.
Biz tek, çift, üçlü ve yurt tarzı odaları vardır. Tüm odalar temiz ve konforlu ve (bazıları yalnızca soğuk su var ama sıcak rain ücretsiz 24 saat / bir specal banyoda gün için mevcuttur) banyo eklenmiş.

Sıcak ve soğuk su, merkezi ısıtma, klima ve uydu tv tüm mevcuttur. Biz de ücretsiz kablosuz internet ve bilgisayarlarda e-posta kontrol etmek imkanı sunuyoruz.

3JD gibi düşük başlayan - Biz farklı hizmetler ve oranlar farklı odalar sunuyoruz!
BU SİZİN İÇİN ÇOK FAZLA OLDUĞU? SİZİN FİYAT İNDİRME BİZİM ÇOCUKLAR RESEPSİYON İLE TEKLİFLERİ AND ROLL DICE VEYA Kol güreş GÖR :)

Bizim çatı dinlenin ve muhteşem manzarasının tadını çıkarın.
Gelin ve Amman sunabileceği en ucuz oda kaldınız!

Personelimiz size yardımcı ve size konaklamanız sırasında burada ihtiyacınız olan tüm seyahat bilgileri ve yön vermek için hazırız! Otelimiz Tur organizatörleri ofis daha 21 yıldır Ürdün'de en ilginç sitelere turlar organize, bu alanda uzman olan Ürdün en profesyonel biridir.

Biz burada kalmak olması için sabırsızlanıyoruz!

ÜRDÜN TURLARI
Bu Ürdün turu örgütlenme alanındaki profesyonel uzmanlar aracılığıyla size özel teklif sunmak bizim zevktir. Hazırlanması ve Ürdün çevresinde geziler organize 25 yılı aşkın tecrübesi ile. Diğerleri tur rehberleri kullanmak, geleneksel yollar doğal yollar keşfetmek bizim deneyim mekan özel bazı şey yapmak zorlu ve ilginç macera, yapmak gibi tamamen bizden farklı. Program dokuz gündür; Ancak, mix ve programınıza uygun aşağıdaki segmentlerinin herhangi eşleşebilir.

ÜRDÜN KUZEY
Biz kralın karayolu eşit bir tarzda bunu olduğu gibi Ürdün kuzeyini keşfetmeye başlamak için çok özel bir yoldur.

Biz Jerash, Roma kenti başlığı 8:00 civarında Amman gezisi başlar. Bu Amman ulaşmak bize yaklaşık 45 dakika sürer programımızda ilk başparmak olduğunu. Biz Jerash saatlerce yedekte biri arasında geçirecek ve daha sonra sonra biz tepelerin üstünde onun harika İslam süslemeleri keyfini Ajloun kale ziyaret edecek. oradan da Ürdün Nehri ve Filistin'i görebilirsiniz. Yarım saat civarında geçirdikten sonra biz sonra Umm Qais Napatean tarihsel Alanı tepelere, roman tarihsel başparmak gösteren muhteşem süslemeleri ile eski kilise çok ziyaret Bella kafa. Çok ilginç bir düşünce: Eğer Ürdün'de duran ve aynı zamanda gözlerinizin yanı sıra sadece birkaç adım uzaklıkta olduğu gibi eşsiz bir deneyim sunmak hangi Suriyeli ve İsrailli yatılı önünde diğer yedekte sınırlarını izliyor olacak Jolan Suriyeli yükseklikleri ve İsrail'de Tabria Gölü. Oradan biz genellikle Ürdün Nehri ve İsrail sınırında içine çalışır Al-YArmok nehir bitişik Suriyeli Hemma (kaplıca suyu) ziyaret ettikten sonra özel bir yol alır.
Biz Amman, bir daire yol yapım başka yol alarak geri gidiyoruz.

ÇÖL CASTLES
Orada yaklaşık on kale olarak kullanılan, ancak Ürdün'de oldu depremden sonra bunlardan sadece beşte biri hala ayakta. Bizim gezisi Amman başlığı 8:00 civarında başlayacaktır.
1) Qasar 2) Hamam Al Sara halabat
3) Al-kharaneh Castle 4) -Amra Kalesi
5) Al-azraq Kalesi (Arabistan saray Lawrence)
Ziyaretçilerin çölde bu kaleleri ziyaret keyfine varacaksınız. Onlar merkezi üç sınırları bulunan (Ürdün-Suudi Arabistan-Irak)
Güvenli ve sakin bir yolculuk. Günün sonunda Amman geri dönecektir.

ÜRDÜN GÜNEY
(Petra / Wadi RUM & AQABA)
Yolculuk yapmak için üç hürmetkâr yolu vardır
- Çöl yol
- Wadi Araba İsrailli sınırlarına yakın
- Kralın karayolu
KING'S HIGHWAY
Bir gün bir gezi bu tür düzenleme yapmak şirketler ve seyahat acentaları çok sayıda bulunmaktadır. Ancak firmamız yedekte aşamalarında bu yolculuk yapar.
İlk gün: Amman Gönderen Madaba mozaikleri görmek ve Kilisenin Ortadoğu'yu temsil 1500'den fazla yaş eski bir haritası tutan özellikle aziz George kiliseyi ziyaret etmek, sonra da Nebo mount. Izinlerin olsun, biz Kudüs, Jericho ve Dead Sea görmek mümkün olacak. Daha sonra biz vaftiz ziyarete inecek. Sonra Ölü Deniz'e tuzlu su ve çamur maskesi zevk.

KING'S HIGHWAY SONRAKİ GÜN
İkinci Gün: durmadan Madaba kralın otoyol bitirmek için Amman başlayın. O Johanna aldattığını nerede (Salome sunak) ziyaret etmek mekawer olarak duracaktır. Sonra al rassas umm ve Ürdün kanyon denir Wadi al Mujib için. Bu yürüyüş göller, sıcak su düşme ve tepeler ilginç doğal görünümleri, uygun tadını çıkarmak için muhteşem bir yerdir. Bu kamp ve yürüyüş için eşsiz bir fırsattır. Kurtlar Vadisi yaklaşık 35 km uzunluğu.
Bundan sonra biz biraz dinlen için Kerak Castle ziyarete kadar gidecek ve ziyaretçinin isteğine göre öğle alabilir.
Sonra wadi al hissa için başka bir küçük Kanyon görmek için, o zaman 1700'den fazla metre yüksekliğinde olan Danna dinlenmek için Taffela şehrin içinden bırakacaktır. Bu yaban hayatı yaratıklar, gezegenlerin, çiçekler, kelebekler ve siyah iris denilen en güzel eşsiz çiçek hürmetkâr türlü doludur. Hepimiz-güneş seti en ilginç sürpriz bekleyecektir.
Tüm diğer organizatörler güneş dikey melek aşağı gidiyor gördüğünüzde gerçekten harika olmasına rağmen güneş set görme ilgi değildi. Aynı zamanda dünyanın her yerinden duymuş olabilir değil çevrenizdeki sessizlik sesleri dinleyebilirsiniz. Sonra al shouback kale ziyaret için aşağı gidecek ve günün sonunda geceyi geçirmek için Wadi Musa ulaşacak.
PETRA
Bir hayat zaman deneyimi bir kez ve dünyanın en büyüleyici yerlerden biri olarak kabul edilmiştir olarak Petra kaçırılmaması gereken Ziyaret.
Genellikle tam gün gezi s. Ancak, biz gördük ve yapılabilir olduğunu tüm gördük emin bir beş saatlik yolculuk onu aktarmak mümkün bulunmaktadır. Günün sonunda biz wadi rum götürmek olacaktır.
Wadi Rum
O sizi hiç unutmayacak muhteşem bir deneyim olduğu gibi tomar rum bir Bedevi Tenet açık çölde uyuyacak.
Ertesi gün seçimlerinizi Arabistanlı Lawrence ya da dört wheeling çöl ve sihrini keşfetme adımları izleyerek bir deve biniyordu içerir. Bizim özel organize geziler sayesinde canavarlar tepeler yürüyüş ile başlayabilirsiniz.
Biz yerleşmek nereye Daha sonra biz Akabe ve Kızıldeniz devam edecektir.
AQABA
Akabe sadece 40 km uzaklıkta wadi rum değil. Biz kenti ziyaret saatleri yedekte ve ücretsiz alışveriş var kadar harcama yapabilirsiniz. Sonra harika Oku Deniz suya başka büyük macera dalış ve dalgıçlar için cennet ve muhteşem deniz yaratıkları keşfetmek olarak bilinen mercan kayalığı geçmesi için kendini hazırlamak olabilir. Biz orada gece geçirecekler. Ertesi gün biz aracılığıyla ve Wadi Araba ederek daire yol boyunca geri Amman gidecek. Wadi al Mujib görmek ve su Ölü Deniz içine çalışan göreceksiniz edildi alt manzarasının keyfine varacaksınız. Sonra istediğiniz gibi doğrudan veya Amman havaalanına geri gidiş seçim olacaktır.
AMMAN ÜCRETSİZ ŞEHİR TURU
Firmamız Amman, roman tiyatro ve kral Abdullah cami de dahil olmak üzere kale ziyaret etmek için ücretsiz saatler yedekte kadar ziyaretçiler sunuyor.
Firmamız uzmanları ve iş ortakları arasında uzun tartışmalardan sonra biz insanlar arasındaki farklılıklar bu yüzden bizim zevk sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek ve eve adım aklında her biri gezi için kullanılabilir hale getirmek için biz elimizden geleni nihai karar geldi kaydetmek ve mutlu o sadece kendi elleriyle çizdiği gibi bize işi yapmanı umut verici tutmak yapmak
Giriş
- Üç kişilik veya daha az, 20 JD başına kişi başı günlük kadar.
- Dört kişi ve en fazla on 15 JD başına kişi başı günlük.
- Öğrenciler için özel indirimli fiyatları: 10 JD başına kişi başı günlük.

Yukarıdaki program zorunlu ya bir zorunluluk değildir. Sen almak istiyorum yerlerde, süreleri ve gezi türünü seçebilirsiniz. Biz bunu uygun görüyor gibi ilgi hitap hazırız.
Personelimiz ve çalışanlar sadece Ürdün ile ilgili ama günde 24 saat 7 de hizmet Suriye, Lübnan ve Mısır ve hazır ortaklarımızdan yoluyla çevredeki ülkelerden herhangi olması değil gerekebilir her türlü bilgi ile size sunmaya hazırız gün bir hafta.
HİZMETLERİMİZ
1- ücretsiz internet erişimi
2-havaalanı pick up ve 15 JOD için düşüyorlar.
3-Araba kiralama hizmeti.
4-Tedavi turlar.
5-Oteller rezervasyonları.
6-Sağlık turizmi ve bakımı.
Okullarda ve üniversite öğrencilerine yönelik 7-Bilimsel geziler.
8-Religiouse turlar.
Firmamız tamamen sigortalı ve bizim sürücüleri uzmanlarıdır. Onların zevk bizimle meslek, rahat şaşırtıcı ve güvenli hale getirmek için ellerinden geleni yapmak için
Biz hayatınızdaki en unutulmaz anılarla eve göndereceğiz bizi deneyin.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • Klima
 • Havaalani Transferlierí
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Currency Exchange
 • Faks Hizmeti
 • Ücretsiz Internet Erişimi
 • Ücretsiz Otopark
 • Saç kurutma makineleri
 • Kat Hizmetleri
 • Internet Erişimi
 • Çamaşırhane Tesisleri
 • Bavul Saklama
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Otopark
 • Restoran
 • Kiralık Kasa
 • YÜZME HAVUZU
 • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Tur / Seyahat Danışma Masası
 • Otomat Makinaları
 • Tekerlekli Sandalye Erişimi


Politikalar

 • Sokağa çıkma yasağı yok


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Sun Rise Hotel Located at King Hussein Street, Abdali Station, Amman.
Sun Rise Hotel
Jordan
Amman Amman 11118 King Hussein Street, Abdali Station
90% 87
31.9500000 35.9333333
Sun Rise Hotel
    Oda mevcut     Delüks 4 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Erkek Yurdu     Delüks Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda