X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Sun Rise Hotel

King Hussein Street, Abdali Station, Amman, Ürdün

68%Oy

 • 71%Ekonomik
 • 85%Güvenlik
 • 78%Yer
 • 73%Çalışanlar
 • 56%Atmosfer
 • 56%Temizlik
 • 56%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Otelimiz Abdali bölgesinde yeni şehir Amman yer almaktadır.
Biz tek, çift, üçlü ve yurt tarzı odalar var. Tüm odalar temiz ve rahat ve (bazıları sadece soğuk su var ama sıcak rain ücretsiz 24 saat / bir specal banyo gün için kullanılabilir) banyo eklenmiş.

Sıcak ve soğuk su, merkezi ısıtma, klima ve uydu TV tüm mevcuttur. Biz de ücretsiz kablosuz internet ve bilgisayar başında e-posta kontrol etmek imkanı sunuyoruz.

3JD gibi düşük başlayan - Biz farklı hizmetler ve oranlar farklı odalar sunmaktadır!
BU SİZİN İÇİN ÇOK FAZLA OLDUĞU? SİZİN FİYAT İNDİRME BİZİM RESEPSİYON ADAMLAR İLE TEKLİFLERİ VE RULO DICE VEYA Kol güreş GÖR :)

Bizim çatı üst rahatlayın ve muhteşem manzarayı.
Gelin ve Amman sunabileceği en ucuz oda kaldınız!

Bizim personel size yardımcı ve size burada kaldığınız süre boyunca ihtiyacınız olan tüm seyahat bilgileri ve yön vermek için hazırız! Otelimiz tur organizatörleri ofis fazla 21 yıl için Ürdün'de en ilginç sitelere turlar organize bu alanda uzman olan Ürdün en profesyonel biridir.

Biz burada kalmak zorunda için sabırsızlanıyoruz!

ÜRDÜN TURLARI
Bu Ürdün turu örgütlenme alanında profesyonel uzmanlar aracılığıyla size özel teklif sunmak bizim zevktir. Hazırlanması ve Ürdün çevresinde geziler organize 25 yılı aşkın tecrübesi ile. Diğerleri kendi tur rehberleri kullanmak geleneksel yollar doğal yollar keşfetmek bizim deneyim mekan özel bazı şey yapmak zorlu ve ilginç macera, yapmak gibi tamamen bizden farklı. Programı dokuz gün; Ancak, mix ve programınıza uygun aşağıdaki bölümlerinin herhangi maç.

ÜRDÜN VE KUZEY
Biz kralın karayolu eşit bir tarzda bunu gibi Ürdün kuzeyini keşfetmeye başlamak için çok özel bir yoludur.

Biz Jerash, Roma kenti başlığı 08:00 civarında Amman gezisi başlar. Bu Amman ulaşmak için bize yaklaşık 45 dakika sürer bizim programda ilk başparmak olduğunu. Biz Jerash saatlerce yedekte biri arasında geçirecek ve daha sonra sonra biz tepeler üzerinde onun harika İslam süslemeleri keyfini Ajloun kale ziyaret edecek. oradan siz de Ürdün Nehri ve Filistin'i görebilirsiniz. Yarım saat civarında geçirdikten sonra biz sonra Umm Qais Napatean tarihsel Alanı tepeler, roman tarihi başparmak göstermek muhteşem süslemeleri ile eski kilise çok ziyaret Bella kafa. Çok ilginç bir düşünce: Eğer Ürdün'de ayakta ve aynı zamanda gözlerinizin yanı sıra sadece birkaç adım uzaklıkta olduğu gibi eşsiz bir deneyim sunmak olan Suriye ve İsrail yatılı önünde diğer yedekte sınırlarını izliyor olacak Jolan Suriye yükseklikleri ve İsrail'de Tabria Gölü. Oradan biz genellikle Ürdün Nehri ve İsrail sınırında içine çalışır Al-YArmok nehir bitişik Suriye Hemma (kaplıca suyu) ziyaret ettikten sonra özel bir yol almak.
Biz Amman bir daire yol yapım başka yol alarak geri kafa.

ÇÖL CASTLES
Orada yaklaşık on kale olarak kullanılan, ancak Ürdün'de yaşanan depremden sonra bunlardan sadece beşte biri hala ayakta. Bizim gezi Amman başlığı 08:00 civarında başlayacak.
1) Qasar 2) Hamam Al Sara halabat
3) El-kharaneh Castle 4) -Amra Kalesi
5) El-azraq Kalesi (Arabistan saray Lawrence)
ziyaretçiler çölde bu kaleler ziyaret keyfine varacaksınız. Onlar merkezi üç sınırları bulunan (Ürdün-Suudi Arabistan-Irak)
Bu güvenli ve sakin bir yolculuk. Biz günün sonunda Amman geri dönecektir.

ÜRDÜN VE GÜNEY
(PETRA / Wadi Rum ve AQABA)
Gezi yapmak için üç hürmetkâr yolu vardır
- Çöl yol
- Wadi Araba İsrail sınırlarına yakın
- Kralın karayolu
KING'S HIGHWAY
Bir gün bir gezi bu tür düzenlemek yapmak şirketler ve seyahat acentaları çok sayıda bulunmaktadır. Ancak, firmamız yedekte aşamalarında bu yolculuk yapar.
İlk gün: Amman itibaren Madaba mozaikleri görmek ve Kilisenin Ortadoğu'yu temsil fazla 1500 yıllık eski bir harita tutan, özellikle aziz George kiliseyi ziyaret etmek, sonra Nebo mount. Izinler olsun, biz Kudüs, Jericho, ve Ölü Denizi görmek mümkün olacak. Daha sonra biz vaftiz ziyaret aşağı gidecek. Sonra Ölü Deniz'e tuzlu su ve çamur maskesi zevk.

KING'S KARAYOLU SONRAKİ GÜN
İkinci Gün: durmadan Madaba kralın karayolu bitirmek için Amman başlatın. O Johanna hile nerede (Salome sunak) ziyaret mekawer olarak duracaktır. Sonra arkadaşları rassas umm ve Ürdün kanyon denir wadi al Mujib için. Bu yürüyüş için göller, sıcak su düşme ve tepeler ilginç doğal görünümleri, uygun zevk için muhteşem bir yerdir. Bu kamp ve yürüyüş için eşsiz bir fırsattır. Vadinin yaklaşık 35 km uzunluğu.
Bundan sonra biz biraz dinlen Kerak Castle ziyarete kadar gidecek ve ziyaretçinin isteğine göre öğle alabilir.
Sonra wadi al hissa başka küçük kanyonu görmek için, o zaman 1700'den fazla metre yüksekliğinde olan Danna dinlenmek için Taffela şehrin içinden bırakacaktır. Bu yaban hayatı yaratıklar, gezegenlerin, çiçekler, kelebekler ve siyah iris denilen en güzel benzersiz çiçek hürmetkâr türlü doludur. Hepimiz-güneş seti en ilginç sürpriz bekler.
Tüm diğer organizatörler güneş dikey melek aşağı gidiyor görünce gerçekten harika olmasına rağmen güneşin set görme ilgi değildi. Aynı zamanda dünyanın her yerinde duymuş olamazdı çevrenizdeki sessizlik sesleri dinleyebilirsiniz. Sonra al shouback kale ziyaret için aşağı gidecek ve günün sonunda biz gece geçirmek için Wadi Musa ulaşacak.
PETRA
Bir hayat zaman deneyimi bir kez ve dünyanın en büyüleyici yerlerden biri olarak kabul edildiği gibi Petra kaçırılmaması gereken Ziyaret.
Genellikle tam gün gezi s. Ancak, görülen ve yapılabilir olduğunu tüm gördük emin bir beş saatlik yolculuk için yoğunlaşmasına edebiliyoruz. Günün sonunda biz wadi rum götürmek olacaktır.
Wadi Rum
O sizi hiç unutmayacak muhteşem bir deneyim gibi tomar rom bir Bedevi inanç açık çölde uyku olacaktır.
ertesi gün seçimler Arabistanlı Lawrence ya da dört sürüşü çöl ve sihrini keşfetme adımları izleyerek bir deve biniyordu içerir. Bizim özel organize geziler aracılığıyla canavarlar tepeler yürüyüş ile başlayabilirsiniz.
Biz yerleşmek nereye Daha sonra biz Akabe ve Kızıldeniz devam edecektir.
AQABA
Akabe sadece 40 km uzaklıkta wadi rum değil. Biz kenti ziyaret saatleri yedekte ve ücretsiz alışveriş var kadar harcama yapabilirsiniz. Sonra harika resimleri Sea suya başka büyük macera dalış ve dalgıçlar için cennet ve muhteşem deniz yaratıkları keşfetmek olarak bilinen mercan kayalığı geçmesi için kendini hazırlamak. Biz orada gece geçirecekler. Ertesi gün biz aracılığıyla ve Wadi Araba bizim daire yol boyunca geri Amman gidecek. Wadi al Mujib görmek ve su Lut içine çalışan göreceksiniz edildi alt görüşlerini keyfine varacaksınız. Sonra istediğiniz gibi doğrudan veya Amman havaalanına geri gitme seçeneğine sahip olacaklar.
AMMAN ÜCRETSİZ ŞEHİR TURU
Firmamız Amman, roman tiyatro ve kral Abdullah cami dahil kale ziyaret etmek için ücretsiz saat yedekte kadar ziyaretçilere sunuyor.
Firmamız uzmanları ve iş ortakları arasında uzun tartışmalardan sonra biz insanlar arasındaki farklılıklar bu yüzden bizim zevk sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek ve eve adım aklında her bir gezi için kullanılabilir hale getirmek için biz elimizden geleni nihai karar geldi kaydetmek ve mutlu sadece kendi elleriyle çizdiği gibi bize işi yapmak size vaat tutmak yapmak
FİYATLARI
- Üç kişilik veya daha az, 20 JD başına kişi başı günlük kadar.
- Dört kişi ve en fazla on 15 JD başına kişi başı günlük.
- Öğrenciler için özel indirimli fiyatları: 10 JD başına kişi başı günlük.

Yukarıdaki programı zorunlu ya da bir zorunluluk değildir. Sen almak istiyorum yerler, süreleri ve gezi türü seçebilirsiniz. Biz bunu uygun görmek gibi ilgi hitap hazırız.
Personelimiz ve çalışanların sadece Ürdün ilgili ama günde 24 saat 7 de hizmet Suriye, Lübnan ve Mısır ve hazır ortaklarımızdan yoluyla çevredeki ülkelerden herhangi biri için değil gerekebilir her türlü bilgi ile size sunmaya hazırız gün bir hafta.
HİZMETLERİMİZ
1- Ücretsiz internet erişimi
2-havaalanı pick up ve 15 JOD için düşüyorlar.
3-Araç kiralama hizmeti.
4-Tedavi turlar.
5-Oteller rezervasyonları.
6-Sağlık turizmi ve bakım.
Okullar ve üniversite öğrencileri için 7-Bilimsel geziler.
8-Religiouse turlar.
Firmamız tamamen sigortalı olan ve bizim sürücüler uzmanlar. Onların zevk bizimle meslek, rahat şaşırtıcı ve güvenli hale getirmek için ellerinden geleni yapmaktır
Biz sizin hayatınızdaki en unutulmaz anılarla eve göndereceğiz bizi deneyin.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • Klima
 • Havaalani Transferlierí
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Currency Exchange
 • Faks Hizmeti
 • Ücretsiz Internet Erişimi
 • Ücretsiz Otopark
 • Saç kurutma makineleri
 • Kat Hizmetleri
 • Çamaşırhane Tesisleri
 • Bavul Saklama
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Otopark
 • Restoran
 • Kiralık Kasa
 • YÜZME HAVUZU
 • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Tur / Seyahat Danışma Masası
 • Tekerlekli Sandalye Erişimi


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Sun Rise Hotel Located at King Hussein Street, Abdali Station, Amman.
Sun Rise Hotel
Jordan
Amman Amman 11118 King Hussein Street, Abdali Station
68% 85
31.9500000 35.9333333
Sun Rise Hotel
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     4 Yatak Schlafsaal Damen     Delüks 4 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     4 Yatak Erkek Yurdu     Delüks 4 Yatak Erkek Yurdu     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Delüks Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda