X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Stray Cat Hostel'e yol tarifleri

Mebusan Yokusu 35, Findikli Taksim, Beyoglu, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Atatürk Havalimanından Gelenler

Atatürk Havalimanı'na Stray Cat Hostel almak için en kolay yolu, her yarım saatte bir kalkar doğrudan Taksim Meydanı'na geliş terminalinin çıkış Havaş otobüs almaktır. Taksim Sqaure geldiğinizde Taki Zafer Cd Batı'yı aşağı gidin. Sokak, bu sokağın başında aşağı Osmanli Sokak (Bu sokak Marmara Hotel, önce ve sadece tek bir merkezi Starbucks Coffee Shop önce, aşağı gidiyor küçük bir tepe) adında gidiyor dik bir yol var. Aşağı bu tepenin sadece 100 gitmek - 150 metre ve sağa dönün, sonra sola çevirin ve Kazancı Yokuşu Alley aşağı yürümeye devam, Stray Cat 6 katlı bir yeşil bina içinde sağ tarafta o yolda 500 metre. Karşımıza u Tarçın Büfe denilen bir büfe göreceksiniz. Yolculuk havaalanından Taksim Meydanı (şehir) için yaklaşık 25 dakika sürer ve (5 Euro olarak da ödenecek) 10 Türk Lirası maliyeti.

Bize ulaşmak için başka bir yolu metro ve tramvay ile bir

Metro bizi ve ucuz ulaşmak için Atatürk Havalimanı'na kolay olduğunu,

1.. Aksaray metro alın
2.. Kabataş yönünde tramvay Zeytinburnu'nda değiştirin
3.. Fındıklı istasyonunda inin (bu bir terminal istasyon, Kabataş önce istasyonu)
4. Fındıklı tramvay istasyonunda karşısında geçmek ve Mebusan Yokuşu kadar yürümek, 150 metre yukarı tepeye Eğer Tarçın Bufe sol tarafta hafif bir yeşil 6 kat bina genelinde, süpermarket DIA 50 metre karşısında bizi bulacak.

Başka yolu havaalanından bir taksi kullanmak için:

Havaalanı Atatürk alanından Stray Cat Taksiler için yaklaşık 40 -45 lira (18 20 Euro) maliyet.


Sabiha Gökçen Havaalanı'na Gelenler

Sabiha Gkcen bakıldığında geliş terminalinin çıkış (geceleri de yaprak) Havaş şirketi servis otobüsleri almak kolay değildir. Yolculuk yaklaşık 45-60 dakika sürer. ve (henüz Türk Lirasını yoksa, 6-7 Euro ile de ödeme yapabilirsiniz) 12 Türk Lirası maliyeti.

Taksim Sqaure geldiğinizde Taki Zafer Cd Batı'yı aşağı gidin. Sokak, bu sokağın başında aşağı Osmanli Sokak (Bu sokak Marmara Hotel, önce ve sadece tek bir merkezi Starbucks Coffe Shop önce, aşağı gidiyor küçük bir tepe) adında gidiyor dik bir yol var. Tepenin sadece 100 den Go Down - 150 metre ve sağa dönün, sonra sola çevirin ve Kazancı Yokuşu Alley aşağı yürümeye devam, Stray Cat 6 katlı bir açık yeşil bina sağ tarafta o yolda 500 metre . Tarçın Büfe adlı bir büfe karşısında.

Otogarı'na:

Metro, bulmak çok kolay
1.. Aksaray istikametinde metro alın
2.. Kabataş yönünde tramvay Aksaray değiştirin
3.. Fındıklı istasyonu (terminal istasyon Kabataş bir durak önce) üstümden
4. Fındıklı tramvay istasyonu, karşısında geçmek ve Mebusan Yokuşu kadar yürümek, 150 metre yokuş yukarı biz sol tarafta hafif bir yeşil 6 katlı binada süpermarket DIA 50 metre karşısında.

Tren İstasyonu:

Kabataş yönünde tramvay atın
Fındıklı istasyonunda ininiz (Kabataş terminal istasyon önce bir istasyon)
Fındıklı Tramvay istasyonu sokak yürüyüş çapraz ve yokuş bize sol taraftaki yeşil 6 katlı bir binada süpermarket DIA karşısında 50 metre bulacaksınız Mebusan Yokuşu 150 metre kadar yürüyün.

Her durumda, bizim adres ve telefonları yazılı var. Bunları yazdırmak ve bunları sizinle tutmak:

Mebusan Yokuşu No 35 Posta Kodu 34433 Fındıklı Beyoğlu İstanbul