X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Stonehenge Youth Hostel'e yol tarifleri

Amesbury Road, Cholderton, Wilts SP4 0EW, Salisbury, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


71%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 77%Güvenlik
  • 69%Yer
  • 69%Çalışanlar
  • 65%Atmosfer
  • 68%Temizlik
  • 68%Tesisler

Çeviren Google Araba ile:

Londra / Andover adlı A303

'Hungerford, Marlborough A346 ve A338 Salisbury' imzalı kavşakta A303 çıkın. Biz bulunmaktadır Cholderton Rare Breeds Farm için kahverengi işaretleri takip Cholderton köyünde devam edin.

Amesbury gelen A303

Andover doğru A303 devam edin. Yaklaşık 3 kilometre sonra, 'Hungerford, Marlborough A346 ve A338 Salisbury' imzalı slip yolda A303 çıkın. Kayma yolun sonunda, Cholderton doğru A338 üzerine sağa dönün. Biz bulunmaktadır Cholderton Rare Breeds Farm için kahverengi işaretleri takip Cholderton köyünde devam edin.

Salisbury (Yaklaşık 20 dakika)

A30 London Road ile Salisbury bırakın. Göbekli A30 üzerinde devam edin. A338 Swindon / Marlborough ve Winterbournes imzalanan dolaylı off ilk çıkışa. A338 Marlborough ve Swindon için tüm işaretleri takip Winterbournes devam edin. Cholderton köyüne doğru Porton ve Allington ile A338 devam edin. Eğer Cholderton köyü girdiğinizde, 'Rare Breeds Farm' biz yer nerede için giriş aşağıdaki soldaki ilk dönüş almak.


Stonehenge sadece 4 mil.

Büyük otopark mevcuttur, antrenörler karşılamak mümkün.

'Nadir Irkları Çiftliği' için kahverengi turistik bilgiler işaretleri izleyin.

Otobüs ile Seyahat: Eğer Stonehenge veya Amesbury giderseniz otobüs her 20-30 dakika çoğu gün (yolculuk yaklaşık 35 dakika) ve taksi oradan vardır yaklaşık 10 (6 kadar paylaşım) 'dir.

Salisbury sadece 66 ya da 67, dört yolculuklar pazartesi-cumartesi, bir Pazar günü hiçbir hizmet, akşamları hiçbir hizmet Cholderton için. Crown Pub ininiz ve pansiyon bir 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kahverengi 'nadir doğurmak çiftlik' işaretleri izleyin.
Otobüs tarifesi için bir bağlantı aşağıdaki gibidir:
http://www.wiltshire.gov.uk/bus-service-changes-oct2011-bourne-valley.pdf

Salisbury Heathrow ve Gatwick 1.5-2 saate koç. Ayrıca Heathrow Merkez Otobüs Terminali'nden Heathrow Express alabilirsiniz. Koç Woking götürecek ve sonra Grateley bir trende almak zorunda kalacak.

Trenle Seyahat: Salisbury (Exeter tren hattı için Waterloo ile ilgili) 9 mil, Stonehenge otobüs, Amesbury taksi olduğunu.
Grateley istasyonu (Salisbury önce durdurmak) yürüyerek sadece 3 km uzaklıktadır. Yaklaşık 12 Grateley maliyetlerinden (istasyonundan Cholderton doğru işaretleri takip edin.) Taksi, önceden kitap bir.

(En fazla 6 kişi paylaşımı için olabilir Salisbury Amesbury gelen yaklaşık 7, 25..) Salisbury Akşamları Amesbury bir otobüs almak ve daha sonra pansiyon bir taksi almak

Yerel bir taksi firması gençlik yurdu gönderdiğiniz söyleyin 01980 594411 üzerinde çağrılabilir!