X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Stay Inn Lisbon Hostel'e yol tarifleri

Rua Luz Soriano,no 19, 1o andar, Lisbon, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Tren İstasyonu Santa Apolnia Gönderen:
Baixa Chiado İstasyonu Mavi Hat üzerindeki metro yakalamak. Daha sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Tren İstasyonu Oriente:
Alameda Red Hat Metro yakalamak ve Yeşil hattı değiştirmek. Baixa Chiado te Yeşil hattı alın. Sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Metro Baixa Chiado'dan:
Geldiğiniz zaman, üst katta iki çıkış olduğu yerde baş. Biri aracılığıyla terk Largo do Chiado işaretlenmiş. Sen Fidelidade Mundial işaretlenmiş bir bina göreceksiniz. Oradan sağa bakmak ve ortasında Praa Luis de cames bir heykeli ile büyük bir plaza göreceksiniz. Plaza Diesel Store için bakmak ve Rua adlı sokak tramvay hatları gitmek Loreto, mutlaka izleyin. O kadar izleyin. Eğer dışarı çıkmış sarı bir taksi taksi ile bir mağaza görürseniz doğru yönde gidiyoruz bilecek. Rua do Loreto Devam ve sağ, rua luz Soriano n 19, İlk kat, 3. cadde açmak

Havalimanından:
Havaalanı üzerinden Başkanı, ana girişin önünde, bir metro istasyonu görmek Alameda istasyonu Kırmızı çizgiyi almak ve sonra Baixa-Chiado (çıkış Largo cames) için yeşil hat bulacaktır. Sonra yukarıdaki yönergeleri izleyin .

Eğer bir taksi almaya karar verirseniz fiyatı yaklaşık 10 olduğunu.

Sete Rios Otogarı'na Var:
Ana istasyona yürümek ve Metro İstasyonu'na içine aşağı kafa. Baixa Chiado istasyonuna mavi çizgi üzerinde metro yakalamak. Sonra yukarıdaki yönergeleri izleyin.