X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Stanpoli Hotel'e yol tarifleri

Küçükayasofya mah. Yeğen sok. No:5 Sultanahmet, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 97%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Havayolu - BİZ HİZMET PICK UP A 24 SAAT ÖZEL veya SHUTTLE HAVAALANI VAR.
ÖZEL SERVİS: Biz SİZ SEÇİN TIME az 70 € için (Asya tarafında) 30 ATATÜRK Havalimanı (Avrupa yakasında Ana Havaalanı) özel servis göndererek € veya SABİHA Göçken havaalanından sizi alabilirsiniz. BU MALİYET REZERVASYON BAŞINA VE TOPLAM IN REZERVASYON IN 1 ile 4 KİŞİ ARASINDA İÇİNDİR.
Eğer özel servis için sorarsanız Biz, sizin mücadele detayları bilmek gerekir. Eğer Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gocken havaalanına gelen ve Servis veya SHUTTLE kadar ÖZEL almak kullanmak istiyorsanız almak durumunda da belirtin. Bize gelmesi nedeniyle en az 24 saat önce bu bilgileri e-posta gönderin.


ATATÜRK Havaalanında, Turizm Danışma masasında karşılayacak lütfen.
Onlar üzerinde adınız ile bir işareti (bazı insanlar Havaalanına servis-yok onlara inanmıyorum, bu bir numara olduklarını söyleyebiliriz!) Yoksa herkesle geçmeyin lütfen
Alternatif olarak, Atatürk havaalanından, havaalanı otobüs servisi (Havaş otobüs) veya Aksaray tramvay-metro almak.
Sultanahmet başka bir tramvay Oradan. (Tramvay sabah 06.00 dan gece 23.30 kadar devam eder). Eğer tramvay aldıktan sonra aşağıdaki yönergeleri izleyin.


Sabiha Gocken Havaalanından, ayrıca Taksim için servis otobüsü alabilir. Otobüs 18.00-23.00 arasında her yarım saatte de 5:00 ve 06:00 'da bırakır. 23,00-1,00 ek bir servis her yarım saatte olabilir.

Taksim'den, bizim mal için bir taksi alabilir ya da Sultanahmet gitmek için Kabataş için metro almak ve sonra tramvay. Aşağıdaki yönergeleri izleyin, bir kez tramvay kurtulmak. Daha fazla bilgi için Havaş web sitesini ziyaret edin.

Tarafından tramvay Aksaray Otobüs-almak. Oradan yaya metro (yolun altında olan) ile ana yol çapraz gerekir.
Eğer metro çıkmak sonra, Yusuf Paşa adı verilen ters başka bir tramvay hattı, göreceksiniz. Sultanahmet tramvay almak.
Eğer doğru yönde gidiyoruz emin olun! Sultanahmet durağında inin. Tramvay kurtulmak ve yokuş aşağı yürüyerek. Bir Turist Danışma ofisi göreceksiniz.
Onlar gündüz açık ve otele yönlendirecek yardımcı olabilir. Aksi takdirde, sonuna kadar Bluemosque yanında kare Hipodrom yürüyün.
Soldaki ilk yol alın. Yürümek aşağı ve sonra soldaki ilk yol almak ve o zaman (yürüyerek sadece 7 dakika mesafededir) Stanpoli Otel işareti görürsünüz sağa son kez açtıktan sonra düz devam edin ve. Herhangi bir sorun olduğu durumda, bize telefon geçiniz ve biz gelip alacak.

Trenle - Sultanahmet istasyonunun karşısında tramvay ve yukarıda verilen yönergeleri izleyin.

Tekne - kullanarak Karaköy geldiğinde, Galata Köprüsü üzerinde yürümek ve Sultanahmet tramvay almak.