X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

St. Clair Hotel and Hostel'e yol tarifleri

577 Richards St., Vancouver, Vancouver, Kanada

Harita ve Yol Tarifleri


78%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 66%Atmosfer
  • 76%Temizlik
  • 67%Tesisler

Çeviren Google Havalimanı (YVR) dan Vancouver şehir ve St Clair Hostel

Kamu Yoldaki tarafından
Kanada Gümrük ve Göçmenlik temizledikten sonra, büyük cam kapılardan geçmesi ve toplu taşıma KANADA HATTI için işaretleri takip edin. Ücret ödemek ve bir transfer bilet almak.
Kurul platformu işareti KANADA HATTI İÇİN LİMANI de Skytrain.
Hedef durdurma ŞEHİR MERKEZİ İSTASYON varıyoruz. Gürcistan St üzerine hava trenine ve çıkış üstümden
Seymour St (eğer yürüyen merdiven gelip olarak sağa) doğu yürümek bir blok
Sola dönün ve Hornby St için gidip bir blok, sağa (doğuya) açmak Richards St için bir blok yürümek, sola (kuzeye) çevirin. St Clair Hostel bir geminin resmi ile saat altında, Richards St aşağı sadece birkaç adım mesafededir.
Sizin gezi Skytrain'e yaklaşık 25 dakika sürecektir ve başka bir 5 dakika St Clair Hotel yürümek.

BC Transit Bilgisi: 604-953-3333

Taksi-Cab By
Taksi-kabinler havaalanı çıkışlarında mevcuttur. $ 50 (veya daha fazla) YVR havaalanından St Clair Hotel - Taksi ücretleri 40 $ vardır. Sizin gezi gün ve trafik koşulları zamana bağlı olarak, 1 saat için yaklaşık 30 dakika sürecektir.

Diğer BC Transit yolları

Tipik olarak, St Clair Hotel gibi şehir Vancouver yerlere kolay yolları, - Hostel, Skytrain hizmet veya Downtown-mukadder otobüslerin herhangi vardır. Şehir alanlarında hizmet otobüs güzergahları için, Richards ve Hornby sokaklarda bir durağına yakın için sürücü isteyin.

Skytrain istasyonları Stadyumu, Granville, Burrard, Waterfront ve Deniz Otobüsü terminali (evet, biz kesinlikle merkezi bir konuma sahip) pansiyonun beş kısa şehir blokları içinde tüm vardır.

Ancak, bu, Granville İstasyonu sadece 1 blok uzaklıkta ... St Clair yakın. Için bakmak, Richards St üzerine sadece birkaç adım sola, Richards St için Hornby St (yaklaşık 1-1/2 kısa blok) kadar doğu yürümek, Davie Street çıkışına, Granville İstasyonu'nda Skytrain araba almak bir gemi görüntü ile saat.

M.Ö. Transit Bilgisi 604-953-3333

Amtrak demiryolu veya Greyhound istasyonunda - CN itibaren

, Istasyon çıkın soldaki Skytrain'e için bakmak, merdivenlerden yukarı baş ve makine kiosk bir bilet almak. Şehir (Waterfront) doğru batıya gidiyor Skytrain almak, sola çevirin, Richards St için Hornby St (yaklaşık 1-1/2 kısa blok) kadar doğu yürümek, Hornby Street çıkış kullanmak, Granville İstasyonu'nda Skytrain araba almak Richards St, sadece bir kaç adım, bir gemi görüntü ile saat arayın.

Yaklaşık 10 dakika: seyahat süresi

Otomobille

Daha geniş harita ve sokak bilgiler aşağıda Google Map tıklayarak ulaşabilirsiniz. Güvenli bir yolculuk var. Hostel - Biz St Clair Otel'de yakında görmek için sabırsızlanıyoruz!
-