X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

St Christopher's Village'e yol tarifleri

165 Borough High Street, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google Heathrow Havaalanı'na:
Green Park Piccadilly hattı alın. Londra Köprüsü Eastbound Jubilee Hattı için değiştirin. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen merdiven alın ve sola çevirin. Biz beş dakikadan daha az.

Victoria İstasyonu'ndan:
Londra Köprüsü Eastbound Jubilee Line üzerinde Circle & District hattı Westminster değişikliği atın. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen merdiven alın ve sola çevirin. Biz beş dakikadan daha az.

Gatwick Havaalanı'na:
Taksi veya otobüs için çıkış üzerinden London Bridge İstasyonu tren ve çıkışa. Köşeyi trafik ışıklarının ilk belirlemelere sola dönün. Bu Borough High St. sol çevirin ve yaklaşık beş dakika yürüme mesafesindedir.

Stansted:
Liverpool Street için trene binin. Oradan otobüs 35 sağ Borough High Street üzerinde bizim kapının önünde durur. Alternatif olarak, Banka Orta tüp hattı almak Kuzey hattı üzerine değiştirmek ve Londra Köprüsü bir durak gidin. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen merdiven alın ve sola çevirin. Biz beş dakikadan daha az.

Waterloo istasyonundan:
Jubilee Line London Bridge iki durak atın. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen merdiven alın ve sola çevirin. Biz beş dakikadan daha az.

Luton Havaalanı'na:
Luton İstasyonu'na Thameslink tren Londra Köprüsü doğrudan götür. Taksi veya otobüs için çıkış üzerinden çıkın. Köşeyi trafik ışıklarının ilk belirlemelere sola dönün. Bu Borough High St. Sola dönün ve yaklaşık beş dakika yürüme mesafesindedir.