X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

St Christopher's Village'e yol tarifleri

165 Borough High Street, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 74%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google Heathrow Havalimanından:
Green Park Piccadilly hattı alın. London Bridge Eastbound Jubilee Line üzerinde değiştirin. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen atın ve sola çevirin. Biz beş dakikadan daha az.

Victoria İstasyonu'na:
London Bridge Eastbound Jubilee Line üzerinde Çember ve İlçe hat Westminster değişiklik almak. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen atın ve sola çevirin. Biz beş dakikadan daha az.

Gatwick Havaalanı'na:
Taksi veya otobüs için çıkış yolu London Bridge İstasyonu'na tren ve çıkışa. Köşede trafik ışıkları ilk seti bir sola atın. Bu sol Borough High St çevirin ve yaklaşık beş dakika boyunca yürüyün.

Stansted:
Liverpool Street için trene binin. Oradan Otobüs 35 Borough High Street üzerinde bizim kapının önünde durur. Alternatif olarak, Bank Merkez metro hattı almak Kuzey hattı üzerine değiştirmek ve Londra Köprüsü bir durak gidin. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen atın ve sola çevirin. Biz beş dakikadan daha az.

Waterloo istasyonu Gönderen:
Jubilee hattı Londra Köprüsü için iki durak atın. Sokak seviyesine Borough High St çıkış yürüyen atın ve sola çevirin. Biz beş dakikadan daha az.

Luton Havaalanı'ndan:
London Bridge doğrudan Luton İstasyonu'na Thameslink trene binin. Taksi veya otobüs için çıkış yolu çıkış. Köşede trafik ışıkları ilk seti bir sola atın. Bu Borough High St Sola çevirin ve yaklaşık beş dakika yürüme mesafesindedir.